ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupić Antologię?
Autor Wiadomość
luca578 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 10, 11:58   Gdzie kupić Antologię?

Witam, jestem nowy na forum, jestem fanem seri stronghold i od jakiegos czasu probuje kupic Twierdza Antlogia i nigdzie nie moge jej nabyc, ani na allegro, w zadnym sklepie internetowym, czy moze ktos z was wie gdzie jeszcze moge ja kupic? czy po prostu juz nigdzie tego nie dokonam, bo wszedzie dostaje informacje ze towar nie dostepny..:( Z gory dziekuje i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Kacper 16 Sierpień 11, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 10, 14:14   

http://www.pckom.pl/produ...m_content=10339 Może tutaj ? Dostępność: Na zamówienie . Może uda Ci się dostać stąd ?
 
 
 
luca578 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 10, 10:12   

Bordinio napisał/a:
http://www.pckom.pl/produkt/10339,cdatatwierdza-antologia-pc.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-04&utm_content=10339 Może tutaj ? Dostępność: Na zamówienie . Może uda Ci się dostać stąd ?


Niestety, juz probowalem, zlozylem zamowienie i kiedy juz mialem wysylac pieniadze dostalem maila ze towar jest nie dostepny i dadza mi znac kiedy bedzie dostawa:(

[ Dodano: 8 Kwiecień 10, 11:59 ]
Sprawdzilem juz wszystkie mozliwe sklepy w ktorych moglybym nabyc twierdze antologia i niestety nic z tego, wiec pozostaje mi tylko skompletowac ja samemu, osobiscie gralem duzo w pierwsza twierdze i twierdze krzyzowiec, ale pozostale juz nie, wiec moze ktos mi powie ktore czesci z seri twierdza dobrze bylo by nabyc? dodam ze pierwsza i druga czesc twierdzy bardzo przypadla mi do gustu. Moze Twierdza Deluxe? Twierdza 2: Deluxe? Twierdza: Legendy? czy moze Twierdza: Krzyżowiec Extreme? ktora z nich jest najlepsza a ktora najgorsza? Bylbym wdzieczny za mala segregacje ww tytulow, z gory dziekuje za pomoc.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 10, 14:02   

Twierdza Deluxe to Twierdza "Jedynka" z bezpłatnym dodatkiem Excalibur Pack. Twierdza 2 jest grą z dużą ilością błędów i niezbyt dobrą grafiką 3D. Twierdza Legendy odeszła od standardów poprzednich części wprowadzając jednostki fantastyczne, co nie spodobało się wielu graczom, grafika 3D. Twierdza Krzyżowiec Extreme jest krytykowana przez dużą ilość graczy, występują tam m.in. koszary automatycznie tworzące wojska i "magiczne moce". Grafika i cała reszta prawie dokładnie jak w Twierdzy Krzyżowiec, z tą różnicą, że doszła kampania składająca się z dwudziestu misji.

Ogólnie polecałbym Twierdzę Warchest(Twierdza Deluxe + Twierdza Krzyżowiec z dodatkowymi przeciwnikami i kampanią - więcej informacji na stronie), ewentualnie Twierdzę Legendy(jeśli nie przeszkadzają Ci elementy fantastyczne). Twierdzy 2 raczej nie polecam, błędy są nawet w fabule kampanii.
 
 
luca578 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 10, 10:45   

Lord Smerf napisał/a:
Twierdza Deluxe to Twierdza "Jedynka" z bezpłatnym dodatkiem Excalibur Pack. Twierdza 2 jest grą z dużą ilością błędów i niezbyt dobrą grafiką 3D. Twierdza Legendy odeszła od standardów poprzednich części wprowadzając jednostki fantastyczne, co nie spodobało się wielu graczom, grafika 3D. Twierdza Krzyżowiec Extreme jest krytykowana przez dużą ilość graczy, występują tam m.in. koszary automatycznie tworzące wojska i "magiczne moce". Grafika i cała reszta prawie dokładnie jak w Twierdzy Krzyżowiec, z tą różnicą, że doszła kampania składająca się z dwudziestu misji.

Ogólnie polecałbym Twierdzę Warchest(Twierdza Deluxe + Twierdza Krzyżowiec z dodatkowymi przeciwnikami i kampanią - więcej informacji na stronie), ewentualnie Twierdzę Legendy(jeśli nie przeszkadzają Ci elementy fantastyczne). Twierdzy 2 raczej nie polecam, błędy są nawet w fabule kampanii.


Witam, poszedlem za twoja rada i juz zamowilem twierdze warchest i legendy, tylko jeszcze jedna sprawa, otoz chcialbym miec w swojej kolekcji takze twierdze krzyzowiec, ale nigdzie nie moge kupic wszedzie jest tylko krzyzowiec extreme, bo twierdza warchest zawiera krzyzowca ale tylko tego z nowymi misjami a ja chcialbym jeszcze tego starszego..
 
 
Alexander I 
Wolny chłop


Gra w: SH1, SHC, SH2
Wiek: 29
Posty: 85
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 10, 12:39   

ale krzyżowiec warchest ma też te stare misje
_________________
Kliknijcie w to:

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59587

Wy nic nie stracicie ja trochę zyskam
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 10, 13:04   

Twierdza Warchest jest wydawana wprawdzie jako oddzielna gra, jednak poza 8 nowymi przeciwnikami, nową kampanią i mapami nie wnosi nic nowego. Stare misje są zachowane także w Warcheście, tak więc jeżeli byś kupiła starą wersję, prawdopodobnie spotkałabyś tam (prawie) to samo.

Popieram Lorda Smerfa, Twierdza 2 i Legendy mi też nie przypadły do gustu (może przez grafikę 3D)
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 10, 14:18   

Ja proponuję Ci kupić Twierdzę Krzyżowiec Extreme. Może Ci się spodoba, a jeśli nie, to jest tam też podstawowa wersja (SHC) ze wszystkimi dodatkami (czyli są też stare misje).
_________________
Good night white pride
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 10, 16:33   

Jak by co, to Extrema możesz nabyć w sklepie Agard - ja też tak zrobilem.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
luca578 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 10, 16:57   

No zobaczymy, poki co czekam na twierdze warchest i legendy, pozniej zaopatrze sie w extreme, (ps. w sklepie studio gier jest jeszcze taniej niz w agard:) twierdze 2 obejde łukiem tak jak radzicie, swoja droga bardzo zaluje ze nie udalo mi sie kupic calej antologi no ale spoznilem sie. Dziekuje wszystkim za pomoc
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 10, 16:53   

Ja sobie kupiłem wszystkie wersje ( czyli Warchest,Extreme,Legends,Dwójka ) i mam całą antologię zrobioną samemu xD Ostatnio kolega chciał pożyczyć wszystkie wersje Stronghold, więc wszystkie pudełka spakowałem do pudła po butach i zaniosłem do niego xD Ale długo musiał to instalować...

PS: Dzisiaj sprawdziłem stronę tą co podał Bordinio i tam pisało, że dzisiaj produkt został aktualizowany czy coś takiego...
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
luca578 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 10, 11:42   

Witam ponownie, ja rowniez postanowilem sam skompletowac wszystkie czesci, wlasnie dotarla do monie czesc twierdza legendy i od razu pojawil sie problem, zakupilem edycje specyjalna z pathem polonizujacym, no i gra po zainstalowaniu chodzila wporzadku ale kiedy pozniej zainstalowalem path polonizujacy skonczylo sie dobre, probuje wlaczyc gre ale bez reakcji, nic, po prostu jakgdyby jej nie bylo, wie moze ktos jaka jest tego przyczyna? zaplacilem za wersje specyjalna z pathem wiec nie mam zamiaru grac w angielska wersje, bardzo prosze o jakas pomoc, pozdrawiam, dodam jeszcze ze przy wlaczeniu gry zaktualizowalem ja do wersji 1.2 czy 2.1 jakos tak
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 10, 11:53   

Ściągnij cracka ( Nie jestem piratem po prostu czasem tak z patchami jest ), albo otwórz płytę z patchem albo główną, bo czasami dołączają crack do płyty jeśli jest z patchem.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
luca578 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 10, 15:20   

Problem nie lezal w cracu, lecz w aktualizacji. Path polonizujacy odznacza sie numerem 1.11 a path ktory wyszukuje gra przy uruchamianiu to 1.2. Przeinstalowalem gre i najpierw zainstalowalem 1.11 a dopiero pozniej 1.2 Gra sie uruchamia i chodzi wporzadku, ale za to path polonizujacy nie dziala(widocznie instalacja patha 1.2 wyparla 1.11 wraz z spolszczeniem). I teraz co jest mniejszym zlem? gra po angielsku ale z pathem 1.2 ktory poprawia wiele bledow z tego co czytalem, czy grac z pathem 1.11 majac gre po polsku? Gra jest skomplikowana i wiadomo ze nie wszystkie angielskie terminy mozna zrozumiec...
(przepraszam za ten offtop) bo generalnie temat nie byl o problemach z grą..
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 10, 16:25   

Widać że wszystko zainstalowałeś na odwrót... Co prawda 1.2 jest nowszy, ale najpierw powinieneś zainstalować 1.2 angielski a potem 1.11 polski. Dlaczego? 1.11 to patch który poprawia kilka rzeczy z patcha 1.2 xD Nie wiem jak ci to łatwiej wytłumaczyć. Zrób jeszcze jeden reinstall i najpierw zainstaluj 1.2 angielski a potem 1.11 polski.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz