ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Twierdza Władcy Wojny (Stronghold Warlords)
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 18 Czerwiec 22, 00:14   Twierdza Władcy Wojny (Stronghold Warlords)

Czołem!
W końcu znalazłem odrobinę czasu i wczoraj kupiłem Twierdzę Władcy Wojny (Stronghold Warlords), żeby sobie sprawdzić, ot tak, chociaż przez chwilę, jak wygląda ta część - żeby móc coś powiedzieć o niej jako fan serii Stronghold.

Generalnie niestety chyba ciężko mi się przekonać do 3D w strategiach mimo wszystko, plansza i jej elementy nie wyglądają dla mnie czytelnie - są jakieś takie ciemne, za dużo światła i cieni tam jest mam wrażenie. Niestety nie umywa się to do widoczności i czytelności rozgrywki z pierwszych dwóch wydań.. Nie jestem też przekonany do azjatyckiego klimatu, jakoś niebardzo mi to "siedzi".

Natomiast mimo tych mankamentów rozgrywka wydaje się dość grywalna, mimo dość mocno zmienionego panelu. Mówiąc "grywalna" mam na myśli, że nie czuć niedopracowania w mechanice gry, czy jakichś widocznych błędów, aczkolwiek do tej pory grałem dopiero ok. pół godziny :D . Ciekawy wydaje się też ten mechanizm tytułowych Władców, choć muszę to jeszcze dokładniej sprawdzić jak będę miał jeszcze wolną chwilę ;) .

A Wy? Co sądzicie? Grał ktoś z Was w ogóle w Twierdzę Władcy Wojny? Jakie macie ogólne wrażenia? Czy ktoś aktywnie grywa?

Pozdrowienia!
 
 
Al Ganonim 
Zasłużony

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 22, 00:21   

Od siebie dodam tylko tyle, że do 7 lipca na Steamie jest obniżka: Warlords -75%, czyli za 37,50 zł.
https://store.steampowered.com/app/907650/Stronghold_Warlords/
_________________
WarlikeCrusader
25.11.2006 15.32.00
Tak teraz spotkanie Ala na forum to prawdziwy rarytas.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz