ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
10 Październik 16, 17:37
Wymiana grami
Autor Wiadomość
Mangla 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold
Wiek: 38
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 10 Październik 16, 10:16   Wymiana grami

Co uważacie o wymienianiu się grami? Według Was lepiej jest wymienić gry, które ukończyliśmy czy może wolicie je kolekcjonować? Pytam, bo spotkałem się już różnymi opiniami. Sam też jeszcze do niedawna składowałem wszystkie gry jakie kupowałem lub dostawałem w prezencie, ale tak gdzieś od początku wakacji zacząłem się nimi wymieniaćz innymi osobami. Dobre rozwiązanie dla osób, które chcą grać, ale też nie chcą wydawać ogromnych kwot na ten cel. Sklep Arena Gry oferuje możliwość wymieniania się bezpośrednio z tym sklepem, co uważam za świetny pomysł. Nie dość, że to rozwiązanie bezpieczne to jeszcze wybór gier jest ogromny (nowych i używanych). Korzystał ktoś z Was kiedyś z tego rozwiązania?
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 10 Październik 16, 15:42   

Raczej nie. Większość gier mam w wersji cyfrowej, a tych które mam pudełkowe, szkoda byłoby mi wymieniać, bo mają bardziej wartość "sentymentalną", bo to w większości gry w które grałem w dzieciństwie. Wydaje mi się, że dystrybucja cyfrowa mocno ograniczyła wymianę i rynek wtórny gier.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz