ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[poradnik] Temat pomocniczy

Czy jesteś dobrym graczem?
Tak
40%
 40%  [ 13 ]
Nie
15%
 15%  [ 5 ]
Pół na pół
43%
 43%  [ 14 ]
Głosowań: 32
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
Dzyl 
Wolny chłop


Posty: 53
Medale: Brak

Wysłany: 27 Kwiecień 09, 19:02   

Jeżeli chodzi o ankietę to tak, jestem dobrym graczem ;) Choć dawno nie grałem w twierdzę ale myślę że nie wyszedłem z wprawy :P
_________________

 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 27 Kwiecień 09, 19:19   

Hmm ;) Wszyscy sądzicie, że jesteście dobrzy. Też myślałem, że jestem dobry, gdy przeszedłem kampanię dwa razy wzdłuż i wszerz (pominąłem tylko jedną misje). Gdy zacząłem grać na multiplayer zobaczyłem, że nie znam się wogóle na grze, gospodarka była beznadziejna... nie mówiąc o możliwościach militarnych. Mówię wam... zagrajcie na multi z dobrymi graczami...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 27 Kwiecień 09, 19:41   

speeder11, dawaj zagramy:). Ale na sierio nocna gra o 20-stej.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 27 Kwiecień 09, 19:57   

Są turnieje.. jest możliwość gry z lepszymi graczami...
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 27 Kwiecień 09, 20:17   

Ja jestem dobry z botami ale z graczami nie wiem bo nigdy nie grałem.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Kwiecień 09, 21:04   

Heh. Nie umiem dokonać samooceny, ale powiem tak: z botami to większych problemów nie mam. Grałem w multi i było różnie, raz przegrywałem, a raz wygrywałem.
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Kwiecień 09, 22:06   

Chyba każdy myśli, że jest dobry, bo sobie z botami poradził...jak też tak myślałam, bo w końcu się wygrało...

Na multi jak się trafi na początku na bardzo dobrego gracza to mniej więcej tak, jak by trzeba było przejść 50-tą misję bez znajomości gry :-D .

P.S. Ja akurat trafiłam na Jasia i Rave, a potem na Stronga (eksperci) , którzy grali wszystko jak leci : 5 no rush, 10, 20 z 2k albo z 3k... i weź tu zakręt z gospodarką, nie mówiąc o taktyce... :-D .
Ostatnio zmieniony przez T-Rex 28 Kwiecień 09, 08:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 27 Kwiecień 09, 23:15   

Ja jak na multi zaczynałem to miałem łatwo, bo z samymi słabszymi ode mnie grałem, więc się wygrywało. W międzyczasie czytałem jakieś poradniki, potem trafiłem na speedera, pokazał eko lepsze trochę, ale i tak nie aż takie super wtedy. Mimo to, na mnie wrażenie to zrobiło ;) A potem był, i będzie mój mistrzu xP

maciekolos napisał/a:
nocna gra o 20-stej.

Fajna nocna gra :D
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 28 Kwiecień 09, 11:32   

Wielu ludzi myśli że dobrze gra ale wystarczy zagrać 2vs2 na HolyLorda i Bartholo i to zdanie o swoich umiejętnościach szybko się zmienia...
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 28 Kwiecień 09, 13:14   

Driller napisał/a:
potem trafiłem na speedera, pokazał eko lepsze trochę, ale i tak nie aż takie super wtedy.


Gdy zaczynałem grać, eko było 3 razy gorsze do tego co ci pokazałem, a teraz moje eko jest dwa razy lepsze od tego co ci pokazałem ;p
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 29 Kwiecień 09, 17:13   

DonKamillo napisał/a:
Wielu ludzi myśli że dobrze gra ale wystarczy zagrać 2vs2 na HolyLorda i Bartholo i to zdanie o swoich umiejętnościach szybko się zmienia...


gralem kamil przedwczoraj 1v1 z hl'em na low recu i kur** mac... 16 jednostek mu wybilem... na 2v2 event map wywalilo nas jak remis dogadalismy..
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Tunio1 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 09, 17:24   

hehe, dzieki ludzie. Gram 2 lata w strongholda ale nigdy nie wpadlem na taki pomysl zeby na poczatku gry kupic wojsko za cala kase i leciec na kompa. Zawsze sie rozbudywowalem w 1 misje gralem 1,5h a moglem ja przejsc w 5 minut:)
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 09, 12:27   

nie wiem co do ankiety bo mam problem z grą przez gsa(napisałem to w dziale crusader,warchest i extreme multiplayer) więc nie wiem do kogo mam się porownac. jesli chodzi o misje to teraz jak to piszę(16.05.09) to jestem na 21.
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz