ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[poradnik] Temat pomocniczy

Czy jesteś dobrym graczem?
Tak
40%
 40%  [ 13 ]
Nie
15%
 15%  [ 5 ]
Pół na pół
43%
 43%  [ 14 ]
Głosowań: 32
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
LordMati 
Wędrowiec


Posty: 11
Medale: Brak

  Wysłany: 24 Luty 09, 09:44   [poradnik] Temat pomocniczy

Ten temat ma na celu rozwiązywanie problemów graczy po przez zadanie pytania i odpowiedzi graczy znających odpowiedź.
_________________
MAtIS WIELKI FAN STRONGHOLD!!!
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 24 Luty 09, 10:28   

To jest taki jakby zalążek opisu misji krucjaty z tamtego forum? Bo jak tak to fajnie. Tak więc mam pytanie: czy w tej misji gdzie gramy z Ryśkiem na Wilka, która jest taka podobno łatwa, to zaatakować Wilka mamy przed czy po śmierci Rycha? Bo kiedy rysiek ginie, wilk sie nagle bogaci i odstaję od niego. Nawet na armii sie wtedy nie moge skupic bo co poł minuty trzeba żarie kupować.
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 24 Luty 09, 11:07   

Na początku misji zrób pare domków, targowisko, skład zapasów, spichlerz... pare chatek drwala, cehc inżynierów i arabskie koszary.

Szybko zbuduj ok. 20 HA i 10 inżynierów, a z inżynierów zrób 5 katapult. Za reszte kasy zrób sinsy. Tylko wykorzystaj całą kase!

Ważne w tej misji jest to, aby się nie rozbudowywać, nawet murów nie budować. W 2 minuty masz mieć gotowe to co wyżej napisałem. Na początku rysiek niszczy wilka troche, więc z tego skorzystaj i wyślij HA tak dalego od zamku wilka, aby cie nie dosięgnałm, ale tak blisko aby nsizczyć jego machiny oblężnicze etc. Wkraczają katapulty niszczą troche muru... HA podchodzą bliżej i od razu za nimi puszczasz sinsy. Sinsy się starają dojść do lorda i tyle... Łatwa misja, dla mnie najłatwiejsza w całej grze...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 24 Luty 09, 12:38   

Dzięki, spróbuję tak zrobić.

P.S. Czy sinsy to jednostki typu assasiny, które mają ostatecznie wykończyć lorda?
 
 
LordMati 
Wędrowiec


Posty: 11
Medale: Brak

Wysłany: 24 Luty 09, 15:05   

Teraz ja!!!
Jak w edytorze zrobić krowy?
_________________
MAtIS WIELKI FAN STRONGHOLD!!!
 
 
Markiz93 
Wędrowiec

Wiek: 30
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 24 Luty 09, 15:38   

Nie da się. Wybuduj krowią zagrodę.
 
 
POLAND 
Wędrowiec

Posty: 20
Medale: Brak

Wysłany: 24 Luty 09, 16:26   

mam pytanie dotyczace misji chyba 10 walcze z szczurem vs saladyn i ehh niepamietam go bo z nim niegram ehh z tym co w pierwszej misji grasz i mam pomagac szczurowi czy tez nie? i prosze o jakos pomoc bo niemoge przejsc;p a co do acrobata to mozna ez dac 2 koscioly i licznik strachu(kwiatki) zeby bylo +8 popu i dac spichlerz jedzenie na +8 i podaki na +8 ale to bardzo szybko buduj, potem inzynierow zeby pomagali nisczyc mury rysiek bedzie co jakis czas wysylal mala grupke a ty sobie rob assysanow i arabskich wojownikow;p
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 09, 09:29   

Grasz ze szczurem na sułtana i salka. To prote - robisz asów ile wlezie i na salka. Potem zostaje sułtan, któruy raczej kłopotów ci nie sprawi.

P.S. Dzieki, przeszedłem ta misje i rzeczywiscie jest banalna.



Jestem w misji 32 Równiny Atum. Nie mogę sobie poradzić, ponieważ wprawdzie na początku nawet nieźle mi idzie, ale potem ataki są coraz silniejsze i wszystko mi płonie. Zrobiłem studnie choć to dużo nie pomaga. Znacie jakiś sposób przejścia tego?

Mam też problem z następną misją, ponoć najtrudniejszą. Zamglona rzeka i walka przeciw ryśkom.

Oprócz tego stoję w misji 25 - zapomniany. Wilk+Wieprz+Wąż+ Szczur vs. Ja

Ostatnią misją spawiającą mi kłopot są ostrzegawcze bębny, w której to misji walczymy przeciw trzem wilkom.

Byłbym wdzięczny gdybym otrzymał jakieś fajne wyjaśnienie (ew. link do jakiegoś filmu) do przynajmniej jednej misji, bo na razie stoję w miejscu.
 
 
solider8 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 15 Marzec 09, 21:16   

mam pytanie co zrobić. Gdy wybuduje sady jabłoni to nie ma w nich drzew. Proszę o szybką odpowiedź
_________________
Jestem fanem Strongholda!!!
 
 
LordMati 
Wędrowiec


Posty: 11
Medale: Brak

Wysłany: 16 Marzec 09, 10:55   

To musi być jakiś błąd gry!!!
_________________
MAtIS WIELKI FAN STRONGHOLD!!!
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 16 Marzec 09, 14:20   

Tak, zgadza się... jest taka anomalia na jednej czy dwóch mapach... sadów nie widać, ale jabłka są zbierane normalnie...tak jakby były.

Jakiś optyczny błąd w grze albo mapy robił David Copperfield...
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Marzec 09, 15:19   

Ja mam tak ZAWSZE na mapie "Bród na rzece"... mogę zbudować ze 5 lub 6 sadów a w reszcie nie ma jabłek i pracownik sobie siedzi i nic nie robi... dawniej tak nie miałem, po ponownym zainstalowaniu Cruska mam tak...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
93Bartek 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 16 Marzec 09, 15:23   

Acrobot mogę Ci napisac jak ja przeszedłem Zapomnianego.
Za kasę na początku kupiłem około 10 kuszników, produkowałem łuki, koniecznie się ogrodź.
Ustaw jedną wieżę z balistą i uważaj na niewolników. Sama misja nie jest trudna.


Mam problem z 'Zamglona Rzeka' pomorze ktoś ?
 
 
 
jacekJI 
Mieszczanin


Posty: 113
Skąd: Rzeszów
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Marzec 09, 16:15   

speeder11 napisał/a:
Ja mam tak ZAWSZE na mapie "Bród na rzece"... mogę zbudować ze 5 lub 6 sadów a w reszcie nie ma jabłek i pracownik sobie siedzi i nic nie robi... dawniej tak nie miałem, po ponownym zainstalowaniu Cruska mam tak...


zgadza sie, tez tak mam :mrgreen: to chyba blad mapy ;-)
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 17 Marzec 09, 11:28   

Racja, tam nie ma jabłek w tych niewidzialnych sadach. Wydawało mi się, że są , bo pracownicy nie siedzą cały czas, tylko jak dojrzeją jabłka w tych "normalnych" sadach to oni idą je tam zbierać...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz