ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold 3 gra się wyłącza po chwili grania na Windows 10
Autor Wiadomość
GeraltRiv1993 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

  Wysłany: 18 Sierpień 19, 12:59   Stronghold 3 gra się wyłącza po chwili grania na Windows 10

Witam,
to mój pierwszy post tutaj, więc bądźcie wyrozumiali ;-)
Ostatnio kupiłem sobie w Empiku z kolekcji klasyki Twierdza HD i Krzyżowiec HD na jednej płycie i Twierdze 3 Złota Edycja.
Zainstalowałem 1 i Krzyżowca na nowym laptopie z windows 10, bez problemu obie gry działają, nic się nie wyłącza, czasami tylko mruga ekran w 1 , ale nie przeszkadza to.
Problem jest z Twierdzą 3, instaluję Steama, potem Twierdzę 3, pobiera aktualizację itp. , w końcu po instalacji włączam grę , odpala się bez problemu, wszystko działa, włączam kampanię militarną , odpalam pierwszą misję, zaczynam grać, zaznaczam lorda i żołnierzy, kawałek idą i atakują , po chwili robi się czarny ekran, potem gra znowu wraca , czarny ekran, i tak w kółko, aż w końcu gra się wyłącza sama, wyrzuca mnie do pulpitu. Sporo czasu poświęciłem na to o co chodzi, przeryłem mnóstwo tematów i nic nie pomaga, uruchamiam jako administrator, robię zgodność z win 7 , z xp , tez nie działa, mam włączone obsługiwanie starych typów gier, antywirus wyłączony i to samo, instalowałem kilka razy i nic nadal to samo,
co ciekawe jak włączę oblężenie, kilka razy włącza czarny ekran, ale po chwili można grać i nie zacina.
Odpaliłem starego laptopa z win 7 , zainstalowałem i po włączeniu gry wyświetla mi się niebieski ekran, nie mogę nic zrobić, tylko reset, wyświetla sporo błędów i komunikat, że system został zablokowany z powodu błędu gry.
Pomóżcie co z tym zrobić, gra jest oryginalna, stary laptop ciągnie Wiedźmina 2 na ultra, i dużo innych gier, a tu ma problem.
Z góry dzięki za odpowiedzi , pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz