ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Problem z HD patchem-po instalacji nie
Autor Wiadomość
Strongholdman 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

  Wysłany: 6 Październik 15, 00:01   [problem techniczny] Problem z HD patchem-po instalacji nie



Mam orginalną wersję z gamersgate tą starszą - nie hd. Po wgraniu oficjalnego patcha hd miałem problem, że słyszałem dźwięk a na ekranie miałem komunikat "out of range" (prawdopodobnie problem jakiś z odświeżaniem lub rozdzielczością). Dodam, że przed instalacją patcha wszystko działało w niższej rozdzielczości bez problemu. Aby powrócić do starej wersji zrobiłem reinstalkę. Gra się odpala niestety po wejściu do gry jest problem z wyświetaniem jak na obrazku. Reinstalki nie pomagają - nawet czyszczenie rejestru nie pomogło.

Jakieś rady?

[ Dodano: 6 Październik 15, 05:00 ]
Dobra poradziłem sobie. Problemu nie da się rozwiązać prosto. Stara gra już nie działa jeśli coś mieszaliśmy z rozdzielczością lub instalowaliśmy patch hd (oficjalny) i gra wykryła nam za wysoką rozdzielczość. Możliwe, że trzeba skasować też pliki z "moich dokumentów". Jednak to mi nie pomogło. Jak mi się udało? Zainstalowałem ponownie patch hd - znów miałem komunikat "out of range" ale się tym nie przejmowałem. Wyszedłem z gry. Odinstalowałem sterownik ekranu, aby monitor największą rozdzielczość widział jako 1024x768. Wtedy odpaliłem grę bez sterownika ekranu. Udało się odpalić odpaliła się w 800x600- ustawiłem w grze rozdzielczość 1024x768. Wyszedłem z gry. Dopiero potem zainstalowałem ponownie sterownik ekranu. Po zainstalowaniu gra już się odpaliła w rozdzielczości jaką wcześniej odpaliłem
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 6 Październik 15, 12:23   

Zuch chłopak ! ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz