ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
POMOCY!
Autor Wiadomość
ImpPoland 
Wolny chłop


Gra w: 1 Deluxe, Crusader, 2, Extreme
Wiek: 28
Posty: 67
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 15, 14:53   POMOCY!

Witam, borykam sie z problemem uruchomienia crusadera 2. Po włączeniu gry wyskakuje błąd "failed to initialize the engine", oczywiscie szukalem na internecie rozwiazania bo widzialem ze ten problem jest dosyc czesty, gdzie kazdy radził zrobic tak:

"1: Go into C:\Users\[your username]\Documents\Stronghold Crusader 2 folder
2: Backup options.xml
3: Open options.xml
4: Alter fullscreen="true" to fullscreen="false"
5: Save options.xml"

Niestety u mnie to nic nie zmieniło i nadal wyskakuje ten sam błąd... Chcialbym tylko dodac ze na poczatku gra działała a po ktoryms uruchomieniu juz to... Mam nadzieje ze pomozecie i z gory dziekuje, pozdro!
_________________
http://www.youtube.com/user/Impcabal?feature=mhum - Poradniki oraz filmy z Stronghold Crusader i nie tylko!
http://www.lastfm.pl/user/Podwojny12 - Profil na last fm
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 15, 17:22   

Gra jest steamowa, więc może wystarczy tylko sprawdzić spójność plików ? ( ew. usunąć dane z folderu moje dokumenty ) Musiałbyś podać model karty graficznej oraz typ pc/laptop.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz