ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem z misją] 25
Autor Wiadomość
klimax 
Wędrowiec


Wiek: 34
Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 16 Luty 09, 14:02   [problem z misją] 25

Witam mam problem z przejściem misji nr 25 w kampanii nr. 1 (czyli tej gdzie jest 50 misji) mam przeciwko sobie szczura, węża, prosiaka i wilka :) liczę na jakieś zacne wskazówki od bardziej doświadczonych graczy bo nie mam pojęcia jak przejść tą misja z góry dziękuje :)
Ostatnio zmieniony przez Kacper 17 Sierpień 11, 16:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 17 Luty 09, 09:08   

Przyłączam sie do prośby bo też akurat tam jestem i mam problem. Jednocześnie proponuje żeby stworzyć temat taki jak był na tamtym forum, gdzie użytkowniy pomagali sobie nawzajem w misjach. Opis misji krucjaty czy jakoś tak. Żeby za kilka tygodni połowa tematów to nie były prosby o misje lepiej wszystko lepiej upchnac w jednym dziale.
 
 
lilko 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 17 Luty 09, 19:19   

musicie skupic się szczególnie na ścinaniu drzew a z drewna róbcie łuki(do łuczników na baszty) ale prócz łuków musicie się nastawiac na sprzedaż pik z drewna(ja postawiłem 4 czy 5 włóczników) od czasu do czasu trzeba kupic chmiel do piwa i oto cała filozofia.
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 18 Luty 09, 06:09   

Sęk w tym, że nie - przynajmniej ja - nie moge obronic sie przed wrogami. Zaatakowałem szczura asami, potem za nowa kase zrobiłem znowu asów i na weza i on mi wszystkich zabija. No to zabijam tylko szczura, to waz mi wojownikami demolke robi itd.
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 18 Luty 09, 13:08   

To sie broń :D
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
davo 
Wolny chłop

Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: LESZKO VICE
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 4/3/3
Wysłany: 18 Luty 09, 16:05   

jak można mieć problem z kampanią co ty sprawiedliwe z botami grasz bo ja to prawie wszystkich cheatów w kampanii używam i nie ma trudnych misji :D
_________________
Davo
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 18 Luty 09, 16:28   

Davo byś się nie chwalił,że używasz cheatów,bo swoją reputacje na forum podkopujesz.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
davo 
Wolny chłop

Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: LESZKO VICE
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 4/3/3
Wysłany: 18 Luty 09, 16:39   

Wyluzuj Malekith przecież to tylko Kampania w Multi nie używam
_________________
Davo
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 18 Luty 09, 17:45   

Malekith napisał/a:
Davo byś się nie chwalił,że używasz cheatów,bo swoją reputacje na forum podkopujesz.


u niektorych juz zakopal:)
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Rybcia 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 8
Skąd: Leszko Vice
Medale: Brak

Wysłany: 19 Luty 09, 15:03   

To bardzo prosta misja w porównaniu do np. na dwóch Ryszardów to gdzieś 30 misja!!!


Najlepiej ją przechodzić przestrzegając danych punktów.

1 Dużo łuczników (europejskich)

2 Masa żarcia na początku i zasobów. Może długo ich nie będziemy mieć, ale dobrze zarobimy.

Drobne błędy poprawione
- Bordinio
_________________
Tak mi się nic nie chce że tak nie chcieć to mi się jeszcze nie chciało! (:
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 19 Luty 09, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
banaj 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 8
Skąd: Sierockie
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 09, 06:55   

Pierwsze to spichlesz .......Stawiasz 2 wieże i małąbramę.2 przejścia trzeba zakleić(Czym kcesz)te 2 wieże murujesz.Dajesz tam kuszników(musisz wszystko sprzedać prócz drewna.Innych zamurowójesz chatkami drwala.
_________________
siema
 
 
karolczuk 
Wędrowiec

Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 09, 15:34   

banaj napisał/a:
Pierwsze to spichlesz .......Stawiasz 2 wieże i małąbramę.2 przejścia trzeba zakleić(Czym kcesz)te 2 wieże murujesz.Dajesz tam kuszników(musisz wszystko sprzedać prócz drewna.Innych zamurowójesz chatkami drwala.

Jeśli bym potrzebował pomocy przy misji to raczej oczekiwałbym pomocy jak przejść normalnie daną misję, a nie 'zamuruj wroga i go zabij'...
 
 
 
mikul 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 9
Skąd: brzeg dolny
Medale: Brak

Wysłany: 28 Marzec 09, 16:56   misja 41 wzgorze blyskawic

wie ktos jak przejsc ta misje ja moge pomoc we wszystkich misjach procz tej z gory dzieki
_________________
mikul
 
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 28 Marzec 09, 19:01   

Ja może pomogę :P Już nie pamiętam jak dokładnie ta plansze przechodziłem, ale wiem, że na samym początku zabiłem wilka. On tam ma trochę surowców, a ty nie, więc im dużej gra się będzie toczyła, tym większym niebezpieczeństwem on będzie. Sami assasyni powinni wystarczyć. Po zabiciu wilczura dostaniesz trochę kasy, więc budujesz prowizoryczną obronę - u mnie to były zawsze wieża + łucznicy(raz arabscy, raz europejscy) + tarcze na niej. W miarę możliwości blokujesz dostęp świni do żelaza i zieleni. Gdy zdobędziesz trochę kasy, zabijasz świnie i masz dostęp do kamienia. Dalej to już nie będzie problemu.
Edit. Eh... nie zauważyłem że tobie chodzi o 41 misję :P W niej wykańczasz kalifa bliżej ciebie mangonelami, potem kolejnego kalifa. Lwie Serce ma dobre miejsce, ale nie powinien ci sam sprawiać większych problemów. Nie jest to trudna misja.
 
 
 
mikul 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 9
Skąd: brzeg dolny
Medale: Brak

Wysłany: 28 Marzec 09, 19:08   hmmm

Tak tylko w tej misji mam 3000z i odpieram kilka ataków, ale ciągle rysiek i kalif rozpierdzielają mi wieże i wysyłają tyle wojska, że no coś nie mogę przejść.

Poprawiłem wygląd posta na staranniejszy ;p
- Bordinio
_________________
mikul
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 28 Marzec 09, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz