ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Plemiona
Autor Wiadomość
Dzyl 
Wolny chłop


Posty: 53
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 09, 14:27   

Grałem kiedyś...Gra szybko się nudzi.Miałem chyba 4 albo 5 wiosek (już nie pamiętam dokładnie)
i 34 000 punktów.Nie pamiętam już na którym świecie grałem bo dawno grałem w tę grę.
_________________

 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Kwiecień 09, 21:33   

Znudziła się szybko ale fajna była.
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 09, 14:42   

ja, jak wiele osób (jak widać) z tego forum byłem na s26, ale moji koledzy byli na s19 więc se tam zrobiłem konto. gra nawet fajna, ale jak się zostawi na kilka dni to juz ciebie niema (przeniosłem się na s19 też z tego powodu). nawet dość realna jak na taką gre przeglądarkową( tylko troche żal że można mieć tylko 1 rycerza...)
_________________
Good night white pride
 
 
Maykel 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 09, 22:39   

No ja tez w to gram :) nie nazekam na tą gre bo mam ponad 1mln pkt i gram na ś18. Jeśli ktoś gra na tym świecie to piszcie tu na forum.
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 16:40   

Bardzo fajna, klimatyczna gra. Zdecydowanie lepsza niż ogame, xwars czy inne gierki od GameForge. Nie miałem niestety na nia strategii i rozwalali mnie bardzo szybko :D .
 
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 26 Styczeń 10, 13:16   

Mam sentyment do Plemion, bowiem jest była to moja pierwsza gra przeglądarkowa i to w nią grałem w necie najdłużej. A zaczynałem w nią grać dawno, bowiem było wtedy tylko 12 światów :mrgreen:
 
 
 
przemo53 
Osadnik


Gra w: SH1;SHC;SH2;SHCE;SHL
Wiek: 28
Posty: 46
Skąd: ja tu jestem???
Medale: Brak

Wysłany: 22 Kwiecień 10, 15:45   

Gra ktoś na 29????
_________________

 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 10, 19:27   

Ja gram na 25 i 43, zwykle jak gram to dochodzę niedaleko, mało punktów
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
lukaszhagen 
Wędrowiec


Gra w: wszystkie części, nawet troche w kindoma.
Wiek: 28
Posty: 19
Skąd: nikąd
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 10, 20:30   

Ogólnie niezła, ale długo nie pograłem, 10X silniejszy ode mnie typ zaczął na mnie farmić, i już się z tego nie pozbierałem.
_________________
[img:a0e17db9c9]http://im...img:a0e17db9c9]
Kopiowanie bez zgody autora (mnie) zabronione.
 
 
 
kubu65 
Wędrowiec


Gra w: Crusader, Kingdoms
Wiek: 31
Posty: 21
Skąd: Namysłów
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 10, 14:30   

widzę mało tu startych wyjadaczy, ja gram na ś3, już 3 lata 1 miesiąc i 22dni, top75, ok 1150 wioskę i prawie 14mln punktów, kiedyś to plemiona były dla mnie nawet nałogiem, codziennie rano przed szkołą, w szkole z komórki, po szkole cały dzień i nawet w nocy wstawałem żeby ataki wysłać, teraz jedynie szkoda konta, a szczególnie czasu i pieniędzy które w nie włożyłem, ale jako że 3miesiace temu podrożało o 50% premium niedługo wszyscy (około 60% graczy z top100) usuniemy tam konta.
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 10, 21:41   

kubu65 napisał/a:
widzę mało tu startych wyjadaczy, ja gram na ś3, już 3 lata 1 miesiąc i 22dni, top75, ok 1150 wioskę i prawie 14mln punktów, kiedyś to plemiona były dla mnie nawet nałogiem, codziennie rano przed szkołą, w szkole z komórki, po szkole cały dzień i nawet w nocy wstawałem żeby ataki wysłać, teraz jedynie szkoda konta, a szczególnie czasu i pieniędzy które w nie włożyłem, ale jako że 3miesiace temu podrożało o 50% premium niedługo wszyscy (około 60% graczy z top100) usuniemy tam konta.

Wow, ponad 3 lata O.O Mnie się nigdy nie udało zagrzać miejsca w jednej gierce on-line dłużej niż 1,5 roku :) . Brawo za wytrwałość. Powiadasz, że premium podrożało? Zaczęli być jeszcze bardziej głodni kasy? To typowe, pieniądze zaślepiają ich umysł, nie robią już tego z myślą o graczach, tylko starają się zassać jak najwięcej złotóweczek... Słusznie, że usuwasz konto w takiej sytuacji, jednak ten czas, który spędziłeś, no i pieniądze, jakie dałeś im w łapy... na pewno Ci tego szkoda. Gratuluję podjęcia odważnej decyzji. WOJNA KOMERCJI! Z MOTYKĄ NA SŁOŃCE! :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz