ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nie mogę powtórnie zainstalować
Autor Wiadomość
Człowiek 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 15, 21:23   Nie mogę powtórnie zainstalować

Zainstalowałem oryginalnego Krzyżowca Extreme, żeby go przenieść na pendrive, potem usunąłem. Teraz, gdy chcę zainstalować, instalator pyta, czy chcę usunąć, ale nie może tego wykonać, ani zainstalować. Czyściłem rejestr i pliki Wintoolsem oraz Regmechem, ale to nic nie dało. To samo ze Twierdzą(również oryginał), którą instalowałem bezpośrednio na pendrive. Co robić?

2015-02-04_215832.jpg
Twierdza
Plik ściągnięto 5634 raz(y) 27,2 KB

2015-02-04_215923.jpg
Krzyżowiec
Plik ściągnięto 5635 raz(y) 13,94 KB

Ostatnio zmieniony przez Człowiek 4 Luty 15, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 15, 22:04   

Czyli mówisz, że mimo usunięcia ręcznego plików/folderów oraz wyczyszczenia rejestru, nadal system wykrywa zainstalowaną grę ? W takim razie, albo niedokładnie to zrobiłeś, albo masz gdzieś zainstalowane te gry w innym katalogu.
 
 
 
Człowiek 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 15, 22:06   

Cytat:
nadal system wykrywa zainstalowaną grę ?

Nie mówi, że ją wykrywa, tylko nie może ani usunąć, ani zainstalować.
Cytat:
albo niedokładnie to zrobiłeś, albo masz gdzieś zainstalowane te gry w innym katalogu.

Napisałem powyżej, że nic nie ma.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 15, 22:13   

Cytat:
Nie mówi, że ją wykrywa, tylko nie może ani usunąć, ani zainstalować.

Miałem dokładnie to samo na myśli.

Cytat:
Napisałem powyżej, że nic nie ma.

Wybacz, ale musiałem założyć, że czegoś dobrze nie zrobiłeś, gdyż przeoczenie to najczęstsza przyczyna problemów.

Wracając do tematu, w życiu nie spotkałem się z taką sytuacją, którą opisujesz. To znaczy, że nie wiem jak Ci pomóc :/
 
 
 
Człowiek 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 15, 22:19   

To po co piszesz w tym temacie?






Życie pokazało, że czasami warto się upewnić, co do przeprowadzonych czynności, zadającego pytanie. ( kilka razy problem się rozwiązał poprzez sprawdzenie, przez zadającego pytanie, czy na pewno wszystko zrobił, jak należy )
- Bordinio
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 4 Luty 15, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 15, 15:16   

Wchodzisz w menu start, wciskasz uruchom, wpisujesz regedit, wybierasz w górnym lewym rogu "Plik", następnie "Znajdź", wpisujesz stronghold i usuwasz wszystko co znajdzie.

Edit: nie doczytałem, że czyściłeś rejestr, w takim razie włóż płytę z grą do napędu, wejdź w "Mój Komputer", wciśnij prawym przyciskiem myszy na płytę z grą, wybierz "Otwórz" a następnie dwukrotnie kliknij lewym na pliku setup.exe.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz