ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wydanie w Polsce
Autor Wiadomość
Liptonex 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 14, 11:02   Wydanie w Polsce

Witam, wiadomo czy będą jakieś specjalne wydania Krzyżowca 2 na Polskich pułkach sklepowych ?
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 14, 18:29   

Specjalne, tzn.?

Wiem, że spolszczeniem gry nie zajmuje się żadna śmieciowa Cenega, ani inny shit, tylko sami twórcy, czyli Firefly. Także polska wersja wyjdzie na pewno.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 14, 19:07   

A tak w sumie to planowane są jakieś wersje "pudełkowe" czy tylko elektroniczne? Jeśli będą w pudełku, to z pewnością po polsku także się znajdzie.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 14, 19:17   

Pudełkowe są planowane, mówili w którymś wywiadzie, ale i tak po kupnie pudełka będziesz musiał zarejestrować grę na Steamie. Cytat z któregoś newsa na SHNet'cie:

Krzyżowiec 2 zostanie wydany 2 września na całym świecie, zarówno w dystrybucji cyfrowej, jak i zwykłej. Gra będzie dostępna na platformie Steam oraz w zwykłych sklepach w wersji pudełkowej. Obie wersje gry będą wymagały do aktywacji platformy Steam.

Co prawda data nie jest aktualna, ale reszta jak najbardziej.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Liptonex 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 14, 19:20   

I dobrze, że będzie na steamie, wszystkie update będą z góry leciały, btw dawno takiego hype nie miałem na grę, bo ostatnie takie śmieci wychodzą a nie gry :D .

A o specjalnej edycji myślałem, czy nie będzie jakieś wersji która będzie więcej kosztowała, ale będzie np jakiś artbook lub coś podobnego.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 14, 19:22   

Wersję specjalną można zamówić na Steamie, jako preorder, lecz z tego co się orientuję tylko po angielsku: http://store.steampowered.com/app/232890/
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Liptonex 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 14, 19:25   

Jeśli tylko będzie na steamie to trochę lipnie, bo wszystko będzie cyfrowo. Mam nadzieje, że coś skapnie dla Polski, Twierdza 3 miała kolekcjonerkę, więc może coś skapnie :D .
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 14, 19:27   

Może i przeniosą tę kolekcjonerkę także do pudełek, kto wie? Pamiętam, SH3 było z koszulką, pendrivem i czymś tam jeszcze. Ale SH3 chyba nie trzeba było aktywować na Steam, nawet po kupnie w pudełku?
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
Ostatnio zmieniony przez Maciek 7 Wrzesień 14, 19:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Liptonex 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 14, 19:28   

SH3 nie trzeba było o ile pamiętam, ogólnie SH3 był trochę nie wypałem ;p.
 
 
Mkbewe 
Osadnik

Posty: 48
Medale: Brak

Wysłany: 3 Październik 14, 19:04   

Jak dobrze zrozumiałem pudełkowa wersja jest po polsku, ale czy jest możliwość zmiany języka na angielski (nie wiem jak to wygląda w krzyżowcu 2 ale w poprzedniej wersji polskie gadki były kiepskie i spatchowałem do angielskiej wersji językowej)?
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 3 Październik 14, 19:23   

Jest taka możliwość, poprzez Steam.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 3 Październik 14, 21:13   

SH3 kupiłem w pudełku z serii "Premium Games" i po zainstalowaniu musiałem aktywować przez Steam.
 
 
PStrong 
Osadnik


Gra w: Stronghold 2, Stronghold Crusader II
Posty: 37
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 10 Październik 14, 03:15   

Najciekawsze źródło kupienia SC2 znalazłem tutaj:
http://sklep.gram.pl/pc/t...yzowiec-2.shtml
(w wersji pudełkowej polskiej, z aktywacją przez Steam)
W dniu 2014-10-10 z rabatem było 89,99 zł.

W sklepach nieinternetowych ceny róznie, najczęściej 99,99 (np. Empik, Saturn)
a najtaniej widziałem w Tesco za 92,99, co oczywiście jest słabo w porównaniu do ww. linku do
sklep.gram.pl z opcją odbioru osobistego.
 
 
Centurionix 
Osadnik

Gra w: SH1,SHC,SHC2
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 10 Październik 14, 23:16   

@up To nie jest najtaniej, ja kupiłem za 80 zł na allegro.
 
 
PStrong 
Osadnik


Gra w: Stronghold 2, Stronghold Crusader II
Posty: 37
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 13 Październik 14, 23:01   

@up - A ile płaciłeś za dostawę?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz