ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Inwazja w SHC -boty
Autor Wiadomość
Nevarka 
Wędrowiec

Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 09, 17:27   Inwazja w SHC -boty

Czy jest jakiś sposób na zwiększenie inteligencji atakujących mój zamek botów bo to jest śmieszne jak armia 10-15 razy większa od mojej obrony chodzi do okoła zamku (łucznicy nie staną w miejscu jak w Twierdzy normalne i nie zaczna strzelać tylko lażą ) i dostaje baty, nie wiem jak wielką armie bym dał to i tak muszą obkrążyć chociaż mała cześć zamku

P.S
A inżynierowie zamiast budować machiny które wcześniej wybrałem idą na odstrzał albo kisza du... w bagnie które zrobiłem :evil: :evil: :evil:

Proszę o szybka odpowiedź bądź rady.
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 09, 17:34   

Raczej sie nie da ale możesz pokombinowac z tymi atakami. Albo poprostu zrob dziure w zamku i beda sie tam cisnac .
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
Nevarka 
Wędrowiec

Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 09, 18:07   

Pokombinowałem ustawiłem 6 ataków na ten sam czas i one sie powtarzają ok 16 razy nei pamietam jak ustawiłem i w każdym 1 ataku jest
200 łuczników
200 łuczników arabskich
90 łuczników konnych
10 kopaczy
I w sumie może oddali z 20 strzałów nie zabijając nikogo a obrony wcale dużej nie mam i ona rozchodzi na cały zamek bo zamek jest gigantyczny
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 09, 18:38   

Twojego problemu ze strony technicznej rozwiązać się nie da bo to kwestia sztucznej inteligencji przy tworzeniu gry przez programistów a stworzenie na prawdę "mądrego" bota w sh/shc jest bardzo trudne, żeby nie mówić nie realne.
Ale mam rozwiązanie Twojego problemu... tak ogólnie... Jeśli nudzi Cie słaba jakość gry komputerowych przeciwników to spróbuj pograć przez internet... Tam nie będziesz narzekał na brak inteligencji przeciwnika. (przynajmniej teoretycznie)
 
 
Nevarka 
Wędrowiec

Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 09, 18:48   

Gram przez internet i to bardzo często ale też bardzo lubię takie oto oblężenia,
lecz chyba jednak do oblężeń będę musiał sobie z kołować twierdze "1"
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 2 Luty 09, 16:48   

No tak ale nic nie zastąpi gry multiplayer z myślącym człowiekiem... żaden bot...
 
 
Nevarka 
Wędrowiec

Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 09, 18:11   

Coś znalazłem zobacze czy zadziała

ALT + P : Podnosi poziom gry przeciwników

a to jest ze strony głównej a dokładnie z
Tu
 
 
Icehand 
Wędrowiec

Posty: 3
Skąd: W-w
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 09, 14:46   

szkoda, że alp+p nie działa w multi... miałbym z kuzynem wreszcie coś ciekawszego :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz