ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
KUPIE KONTO :)
Autor Wiadomość
Lorek 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Kingdoms
Posty: 2
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 30 Kwiecień 14, 16:22   KUPIE KONTO :)

z wielka checia kupie konto w stronghold kingdoms :) z wysoka ranga :) i w miare dobrze rozwiniete...

prosze o kontakt na gg : 510 8282
badz tutaj w temacie :)
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Kwiecień 14, 17:28   

Zasady gry Stronghold Kingdoms napisał/a:
6. Wymienianie się kontami w celach zarobkowych, takich jak kupowanie, sprzedawanie lub proponowanie jest zabronione

Zabronione jest kupowanie, sprzedawanie lub oferowanie jakichkolwiek kont lub ich części dla korzyści finansowej. Dotyczy to wiosek, dóbr, koron Firefly, żetonów Premium i pakietów kart.


Myślę więc, że to zamyka sprawę. Tu nic nie kupisz.
Lepiej samemu pograć i zajść daleko, to sprawia wielką satysfakcję. A gra na późnym stadium z wieloma wioskami się nudzi, na własnym przykładzie to wiem. Jak nie znasz zaawansowanych strategii do SK, to graj w co innego, tak jak ja. :) Lub dąż konsekwentnie do celu.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Lorek 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Kingdoms
Posty: 2
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 30 Kwiecień 14, 17:37   

w karzej grze online czy to VIA czy mmorpg czy cos innego jest taki punkt :) a handel kwitnie :) moze ktos bedzie chcial sie pozbyc konta :) i troche zarobic :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz