ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem
Autor Wiadomość
bartoloo0 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 14, 16:22   Problem

Witajcie, mam problem z wejściem do gry... Przed aktualizacją wszystko było wporządku .. Teraz mam taki bład... Może ktoś wie jak to rozwiązać...

Bez tytułu.png
Plik ściągnięto 59 raz(y) 78,04 KB

Beztytułu.png
Plik ściągnięto 44 raz(y) 78,04 KB

 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 14, 18:20   

Uruchamiałeś już tą grę jako administrator ?
 
 
 
Wedge Zdumiony 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Kingdoms
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 14, 19:18   Mam to samo

Mam tak samo od aktualizacji,po poprzednich tez miałem takie problemy ale po tej do teraz nie wszedłem do gry. Odinstalowywałem,instalowałem od nowa,ściągałem od nowa,szukałem wszystkiego w kompie co związane z grą i usuwałem,czyściłem komputer,wielokrotne restarty po każdej czynności,właczałem jako admin,sprawdzałem w menegerze,aktualizuje sie gra i klops,mam ten sam komunikat co Ty.poważnie zastanawiawiam sie nad dalszą grą,fajna gierka ale jak mam mieć przez 1 do kilku dni problem z wejściem do gry po każdej aktualizacji to mi ręce opadają. Nawet nie wiem czy jeszcze mam do czego wracać. A dotychczas gra smigała bez zarzutu,to nie wina kompa,dostawcy internetu itp.Inaczej miałbym takie kłopoty częściej niż tylko po akktualizacji. Zgłosiłem problem do supportu więc zobaczę.
 
 
bartoloo0 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 14, 00:50   

Daj znać , jak coś Ci odpisza...
 
 
gumisrowne 
Wędrowiec

Gra w: kinsdoms
Wiek: 33
Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 14, 14:31   

mam to samo od 3 dni walcze z instalacja i lipa to samo co ty .... juz nie wiem co mam robic... w piatek przed aktualka gralem normalnie. po niej w sobote wlaczam i blad wiec od nowa zainstalowalem itp i walcze instaluje kasuje od nowa... :-( i nic caly czas to samo nie moge sie zalogowac nie wiem czy mam do czego wracac.... mam wind 7 ma to jakies znaczenie??? czemu te bledy sa?
 
 
Wedge Zdumiony 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Kingdoms
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 14, 21:41   

Na razie nic nie zdziałałem. Dalej to samo. Ja akurat na viście.

[ Dodano: 7 Kwiecień 14, 23:36 ]
Mam rozwiązanie,wpisałem w google i od razu wyszło. Błąd Comodo. Jeden z plików dało do nie zweryfikowanych(nierozpoznanych) i przez to blokowało grę choc dodałem Strongholda wcześniej do zaufanych. Wystarczyło,że odnazałem ten plik i przeniosłem do zaufanych i wszystko działa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz