ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze doświadczenie w SH1, wasze przygody z sp i mp
Autor Wiadomość
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 20:33   Wasze doświadczenie w SH1, wasze przygody z sp i mp

Piszcie tutaj ile graliście w SH1 multiplayer... ja trochę grałem to muszę przyznać ze nawet ciekawie się grało... ale jak zaczynałem to trochę dziwne uczucie bo ludzie mówili do mnie jakieś zasady a ja nawet nie wiedziałem o co chodzi... niby podobna gra do shc a tak się rożni... :D



Musiałem zmienić nazwę tematu bo zrobiliście taki offtop, że żal mi go usuwać.
- Bordinio
Ostatnio zmieniony przez Kacper 31 Lipiec 11, 14:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MK 
Wolny chłop

Posty: 58
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Grudzień 08, 20:36   

Ja też pamiętam donkamillo jak grałem z tobą meczyk w SH1 xD Twój pierwszy przez multi w SH1 bodajże. SH1 jest fajne, lecz tak samo jak w crusku jest 1 taktyka, robisz fastem łuczników, wrzucasz ich na pagórek i udupiasz eko przeciwnika, no chyba że przeciwnik zdoła się obronić to wtedy jest ciekawsze gra, bo zaczyna się gra wszystkimi jednostkami ;)
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 20:39   

W crusku jest jedna taktyka...? To troche dziwna teoria...

Ale przewaznie przeciwnik jak nie gra pierwszy raz to nie daje sobie wsadzic lucznikow na pagorek i wtedy i tak zaczyna sie gra... najdziwniejsze jest to ze gra sie bez maszyn praktycznie... w sh1 prawie bez maszyn a w shc przewaznie caly atak opiera sie na maszynach...
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17 Grudzień 08, 07:18   

W SH1 grałem dosłownie 6 misji i nie sposobało mi się, może dlatego że już wtedy w shc zacząłem grać
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Drivers 
Osadnik

Gra w: Nic
Posty: 33
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 08, 12:15   

Pierwszy raz jak zagrałem w SH 1 to muszę powiedzieć, że nawet mnie wciągnęło. Przeszedłem cała kampanię, ale teraz jak miałbym zrobić to jeszcze raz, nie zrobiłbym tego ;)
Ostatnio zmieniony przez Drivers 11 Sierpień 09, 12:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 08, 15:34   

HolyKing napisał/a:
W SH1 grałem dosłownie 6 misji i nie sposobało mi się, może dlatego że już wtedy w shc zacząłem grać


ale kampania pod względem fabuły jest duzo lepsza w sh1 niz w shc
 
 
MK 
Wolny chłop

Posty: 58
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 18 Grudzień 08, 15:38   

Bo w SHC w ogóle nie ma fabuły ;p
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 08, 15:47   

MK napisał/a:
Bo w SHC w ogóle nie ma fabuły ;p

Są misje historyczne, które są również dość ciekawe ale kampania z SH 1 jest moim zdaniem ciekawsza.
 
 
MK 
Wolny chłop

Posty: 58
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 18 Grudzień 08, 19:33   

No to raczej wiadome że kampania sh1 rządzi ;p
 
 
DeltiX 
Osadnik


Wiek: 32
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 08, 20:59   

Jakoś tak mnie przed świętami wzięło i przechodzę sobie Sh 1 jeszcze raz. Sh 1 wyróżnia to że ma chyba najlepszą fabułę z serii. ;]
_________________
 
 
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 19 Grudzień 08, 09:01   

No w 1 można sobie trochę pograć xD Fajna fabuła zachęca do gry. Co do mnie to przeszedłem ją jakiś rok temu .
_________________
 
 
 
D-star 
Wolny chłop

Posty: 71
Skąd: Jerozolima
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 08, 13:00   

Klimat to jest duży plus, dla którego często uruchamiam Twierdzę. Dla mnie nie ma porównania S:C i S1. Są to gry podobne tylko oprawą graficzną, jednak zbyt się różną żeby porównywać. Każda ma to "coś" :)
_________________


 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 08, 18:19   

W Twierdzę pierwszy raz zagrałem coś koło marca 2002 roku. Oczywiście to był jakiś pirat od kolegi... gry wtedy nie przeszedłem. Jakieś pół roku później zobaczyłem w sklepie tą grę i sprawiłem ją sobie. Wtedy pierwszy raz przeszedłem ją i grałem nadal, wymieniając się informacjami z kolegą, który też wtedy w nią grał. Pod koniec 2003 roku rodzice założyli internet. Wtedy jakaś firma ogłoszenia dawała i całe osiedle właściwie chórem zamawiało neta. Wtedy też pierwszy raz zagrałem przez neta z kolegą, który mieszka piętro wyżej. Nie pamiętam jaka to była mapa, ale na środku był zamek do zajęcia. Nie znałem wtedy jeszcze tych zasad gry i tam łuczników swoich wsadziłem. Gdy się z kolegą rozbudowaliśmy i chcieliśmy się nawzajem atakować, to wygrałem, z powodu, że upłynął czas, przez który miał być zajmowany zamek na środku mapy. Potem jeszcze parę razy grywałem i się umawiałem z różnymi ludźmi, ale w końcu gra się znudziła i zapadła w sen... Co jakiś czas się oczywiście do tej gry wraca i można pograć z przyjaciółmi przez internet, chociaż to rzadkość już teraz.
 
 
DeltiX 
Osadnik


Wiek: 32
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 08, 19:18   

Pamiętam jak byłem mały i sobie cd-action kupiłem a na cd z gazetką było demko Twierdzy ^^. W demko grałem b. długo choć miało 2 misje xD. Po jakimś czasie udało się mi się od kuzyna skombinować pirata i wtedy przeszedłem spora część kampanii. Oj to były czasy;p
_________________
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 08, 20:45   

Nom też się zgadzam z innymi że SH pod względem fabuły jest lepsze . Przedewszystkim o wiele dłużej się ją przechodzi . W SHC praktycznie kampania to bułka z masłem w godzinke można przejść wszystkie misje .
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz