ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy wyjdzie SHC2
Autor Wiadomość
MrSkywalker 
Wędrowiec

Gra w: SH,SHC,SH2,SHL,SHK,SHC2
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 14, 16:29   Kiedy wyjdzie SHC2

jwt
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 14, 16:31   

"Na oficjalnej stronie Stronghold Crusader 2 pojawiła się informacja o planach wydania gry w trakcie lata 2014" Tak jest napisane w newsie na stronghold.net.pl
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 14, 21:07   

Na końcu wywiadu z 1 maja również jest mowa o końcówce tegorocznego lata. Jednak ostateczna data będzie zależała od tego jak się wyrobią z produkcją ;) Teraz, gdy Firefly Studios pracuje na własną rękę, nie mają z góry narzuconych terminów i chcą udostępnić grę dopiero wtedy, gdy będzie całkowicie gotowa.
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 13 Maj 14, 00:43   

Jak skończą przed Bożym Narodzeniem to będzie okazja, aby dostać SC2 pod choinkę ;)
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
MrSkywalker 
Wędrowiec

Gra w: SH,SHC,SH2,SHL,SHK,SHC2
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 13 Maj 14, 15:47   

Oby była gotowa bo póki co to im nowsza część tym gorsza...
nie licząc SHK
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Maj 14, 16:16   

Według newsa Klik gra ma zostać wydana 2 września tego roku.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
1234 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 1 Sierpień 14, 15:20   

SH2 okaże się prawie takim samym gównem jak S3 .Gorsze co prawda nie będzie bo nie jest mozliwe juz zrobic gorszą gre niż S3 .Wystarczy spojrzeć na te zamulone ruchy żołnierzy i prehistorczyną grafike .2 Września po raz kolejny okaże się że miałem rację.
 
 
Szyszek 
Wolny chłop

Gra w: SHC , SHC:E
Wiek: 23
Posty: 57
Skąd: Bolesławiec
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 14, 16:36   

1234 napisał/a:
prehistorczyną grafike.


nie ma czegoś takiego jak prehistorczyną, a jeśli chodziło ci o prehistoryczną, to nie wiem o co ci chodzi. Grafika wygląda dobrze, a jeśli chodzi o to, jaka będzie gra, to pewnie nie czytałeś wywiadów z pracownikami FS, ale gra ma być bardzo dobra, ponieważ ich firma jest niezależna, pracownicy nie muszą wykonywać tego, co każe ,,osoba wyżej``. Poza tym nie wiem, czy wiesz, ale Firefly opóźniło premierę, ponieważ chcą, aby gra wyszła jak najlepiej.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 14, 16:42   

Szyszek napisał/a:
Grafika wygląda dobrze, a jeśli chodzi o to, jaka będzie gra, to pewnie nie czytałeś wywiadów z pracownikami FS, ale gra ma być bardzo dobra, ponieważ ich firma jest niezależna, pracownicy nie muszą wykonywać tego, co każe ,,osoba wyżej``. Poza tym nie wiem, czy wiesz, ale Firefly opóźniło premierę, ponieważ chcą, aby gra wyszła jak najlepiej.

To akurat bzdury. Chyba nie myślisz, że powiedzieliby, że opóźniają się z powodu miernego zapału, braku środków i upadku kampanii na Gambitious?
 
 
Szyszek 
Wolny chłop

Gra w: SHC , SHC:E
Wiek: 23
Posty: 57
Skąd: Bolesławiec
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 14, 20:26   

@up źle mnie zrozumiałeś ;)
Chodziło mi o to, że opóźniają premierę, dlatego że chcą dopracować SHC2.
A może ja coś źle napisałem.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 14, 22:50   

Miałem na myśli to, że Firefly tak się tylko tłumaczy z opóźnień - że chcą dopracować, że mają teraz swobodę i będą dłużej pracować na grą itd, podczas gdy po prostu nie wyrabiają i jeśli nie chcą wypuścić stuprocentowego gniota, to muszą przekładać premierę.
 
 
1234 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2 Sierpień 14, 19:39   

Szyszek napisał/a:


nie ma czegoś takiego jak prehistorczyną,


Nie ma to jak czepiać się literówek , typowe zachowanie gimba , chyba tylko avatara z minecrafta brakuje
 
 
Szyszek 
Wolny chłop

Gra w: SHC , SHC:E
Wiek: 23
Posty: 57
Skąd: Bolesławiec
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 14, 09:59   

Zauważyłem błąd, a ty wypisujesz już jakieś bzdety o mnie. A typowe zachowanie gimba to ty pokazałeś - spójrz parę postów wyżej. Nie ma to jak hejtować grę przed zagraniem w nią.
 
 
PStrong 
Osadnik


Gra w: Stronghold 2, Stronghold Crusader II
Posty: 37
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 23 Wrzesień 14, 17:27   

Wg informacji jednego z dużych marketów z elektroniką i grami, SC2 ma być u nich w sprzedaży na początku października (dzisiaj pytałem).

Jest już na Steam:
http://store.steampowered.com/app/232890/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz