ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Gold Generation
Autor Wiadomość
GeeWhiz 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 73
Skąd: Toruń
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 14, 22:52   Gold Generation

Witajcie,

Mam nadzieję, że moderacja nie złoi mnie, jeśli swój temat umieściłem w złym miejscu.
Od dłuższego czasu pragnąłem stworzyć serwis zrzeszający społeczność zainteresowaną kulturą lat 70, 80 i 90. W końcu postanowiłem od zamysłu przejść do realizacji i tak powstał serwis - Gold Generation

Filmy, muzyka, seriale, czasopisma, gadżety czy książki pochodzące ze złotego okresu kultury, taka baza informacji, napędzana oczywiście przez forum. Chętnych zapraszam do rejestracji, współtworzenia portalu czy jakiejkolwiek innej współpracy.
Ostatnio zmieniony przez GeeWhiz 1 Sierpień 14, 11:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 14, 06:40   

Jakiś link? :P
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
GeeWhiz 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 73
Skąd: Toruń
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 14, 11:57   

poprawione, xd :)
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 14, 23:40   

Ciekawy pomysł, szata graficzna też cieszy oko, także na pewno będę zaglądał. Co do współtworzenia to nie da rady z racji braku czasu, ale fajnie jest wiedzieć, że jest jakaś dobra polska stronka o erze DISCO. Na razie szukam nowych kawałków, więc może Twoja stronka mi w tym pomoże :)
 
 
 
GeeWhiz 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 73
Skąd: Toruń
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 14, 23:55   

Dzięki, sumiennie uzupełniam materiały, akurat disco, new wave, new romantic, synth pop to taki mój konik, ale postaram się także dodać coś bardziej w stylu glam rock, hard rock etc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz