ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
początek gry
Autor Wiadomość
MrSkywalker 
Wędrowiec

Gra w: SH,SHC,SH2,SHL,SHK,SHC2
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 14, 13:08   początek gry

Gdy zaczynam grę stosuje się do poradników z kanału waszego na YT.
Niektórzy gracze w 3 dni nabijają wójta, a ja potrzebuje na to minimum 5 dni.
Stosuje się do wszystkich waszych porad, ale nie udaje mi się skrócić czasu zdobywania rang.
Czy macie jakieś pomysły co mogę robić źle?
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 14, 14:56   

Jeśli widzisz, że gracze dookoła Ciebie radzą sobie dużo lepiej, jest to zwykle spowodowane tym, że:
a)mają doświadczenie, którego nie da się zastąpić żadnym poradnikiem
b)spędzają dużo czasu przy grze(i mam na myśli DUŻO, są tacy, którzy siedzą w tym przez cały dzień); wtedy zbierają wszystkie surowce z okolicy i czyszczą każde obozowisko bandytów/legowisko wilkow/zamek AI
c)mają premium i używają kart - czysto teoretycznie szybkość nabijania poziomów za pomocą kart nie jest ograniczona niczym poza zasobnością portfela, więc siłą rzeczy będą gracze, których nie masz szans dogonić

Ze swojej strony radzę dobrze przemyśleć to, jak dużo czasu masz tak naprawdę zamiar poświęcać na grę i nie martwić się zbytnio tym, że będzie wielu silniejszych - taka jest kolej rzeczy w SHK.
 
 
donald040 
Wolny chłop

Gra w: SH, SHC, SH2, SH Kingdoms.
Posty: 64
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 14, 17:24   

Zdaje mi się że jest jeszcze jakiś powód. Mimo tego że używam kart i grałem DUŻO po 80 godzinach mam rangę plebejusz. Ale racją jest że doświadczenie jest niezastąpione. Grając tyle miałbym rangę wyżej ale w mojej gminie wylądował anglik który nie czytał wiadomości (ale angielski znam) bo nie wiedział gdzie są :-P i przez 2 dni początkowego konta premium zabierał wszystkie zasoby i niszczył wszystkie legowiska wilków bo nie poszedł w honor ale w zwiadowców i prędkość armii. Wynikiem tego było to, że poruszał się po mapie szybciej niż ja i był pierwszy do wszystkich surowców i legowisk (doprowadzało mnie to do szału). A ja zamiast na zwiadowców wydałem punkty badań na honor i uczty więc zaraz go wyprzedzę.

Przepraszam że się rozgadałem i rozpisałem.
 
 
MrSkywalker 
Wędrowiec

Gra w: SH,SHC,SH2,SHL,SHK,SHC2
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 14, 13:28   

dzięki za pomoc. Przy okazji nie jestem całkowitym nowincjuszem.

[ Dodano: 1 Luty 14, 13:38 ]
A może badam złe rzeczy? Najpierw narzędzia, potem łucznicy na raz, fortyfikacje, obronność, oczywiście w międzyczasie gdy mam odpowiednią rangę nowe typy żywności oraz piwo. No i sztuka, literatura, dekoracje gdy osiągnę wymaganą rangę
 
 
donald040 
Wolny chłop

Gra w: SH, SHC, SH2, SH Kingdoms.
Posty: 64
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 14, 15:26   

Jest to też po części losowe, zależy kto ma jakie karty, ile obiektów wyląduje w jego gminie lub zasięgu. Na przykład dziś zaatakowała mnie duża armia, więc dostałem dość dużo punktów honoru żeby jednego dnia awansować z plebejusza 3 stopnia do plebejusza 1 stopnia. Pomogły mi uczty i... No właśnie! Misje! Powodem są także misje za które dostajemy honor. Problem rozwiązany. :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz