ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Sochi 2014
Autor Wiadomość
Legend of DHK 
Wędrowiec

Gra w: SHC
Wiek: 31
Posty: 4
Skąd: DHK
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 14, 16:47   Sochi 2014

Około miesiąc został do rozpoczęcia zmagań w IO w Sochi.
Jakie oczekiwania, nadzieje zywicie w związku ze startem naszych rodaków na tej imprezie?

Osobiscie liczę na świetny występ skoczków, biegaczki Justyny Kowalczyk, no i szanse nas mile zaskoczyc mają biathlonistki.
_________________
" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 19 Styczeń 14, 17:30   

W zimowych sportach raczej nie przodujemy, stąd liczę na medal Kowalczyk, a także Stocha, myślę, że jesteśmy też w stanie wywalczyć jakiś krążek drużynowo.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 14, 17:32   

Miejmy nadzieję, że nie podłożą bomby pod jakiś autobus przewożący sportowców.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 14, 18:50   

Oczywiście, największe szanse ma Justyna, jest dziesiątka klasykiem, piętnastka łączonym i trzydziestka dowolnym. W sprincie dowolnym stawiam na Kikkan Randall, duże szanse ma też Denise Herrmann, Marit Bjoergen, Ingvid Flustag Oestberg. Osobiście liczę na dobry występ Finek, szczególnie Kristy Lahteenmaki, a także Denise Herrmann i Laurien Van Der Graff, chociaż, oczywiście najbardziej kibicuję naszej Justynie.

W skokach obawiam się, że Simon może nas zanudzić kolejnymi złotymi medalami :P . Super by było, gdyby udało się coś ugrać naszym biathlonistkom, świetna by była jakaś niespodzianka, jak w Vancouver, kiedy brąz zdobyły łyżwiarki szybkie.

A tak w ogóle, to mam zamiar oglądać, co tylko się da :P .
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 19 Styczeń 14, 19:01   

Widzę, Warlike, że jesteś zapalonym kibicem sportów zimowych (na co zresztą wskazuje Twój avatar :D ). Skąd takie zainteresowanie nimi? Swoją drogą, te Finki aż takie ładne? ;)
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 14, 19:32   

Siwy, akurat nie o urodę tutaj chodzi :P . Nie potrafię wytłumaczyć mojej sympatii do Finek, tak samo, jak nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego tak lubię sporty zimowe - może dlatego, że nienawidzę lata i lubię zimno? :P

A avatar? Garfield chciał nastraszyć Jona. :mrgreen:
 
 
 
Verson 
Wolny chłop

Gra w: GTAV,Heathstone,Farcry3,LOL
Wiek: 22
Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 14, 21:20   

Myślę że justyna zdobędzie złoto na 10 klasyk i srebro na 15łączonym i brąz na 30 bo przed nią na 30 będą johaug i marit :( a w skokach liczę na stocha i żyłę oraz na morgiego myślę że kubacki dobrze skoczy w drużynie stoch to już inna bajka. Gwizdoń ma szanse na złoto w sprincie jak wiemy wygrała próbę przedolimpijską a u mężczyzn stawiam na Martena Furcada
w łyżwiarstwie szybkim liczę na bródkę oraz na panie.W ski crosie oraz snowbord crosie również możemy się pokusić o medal . I wracając do biatlonu mam nadzieję że pałka dobrze pobiegnie w biegu na dochodzenie. łącznie to 3medale justyny 2 medale stocha = drużyna czyli skoczkowie też 3 biatlon 2 medale łyżwiarstwo 2medale mężczyzn i tyle samo u pań a w crossah po 1 medalu chociaż szanse są znikome :(łącznie to 12 szans według mnie PS sory że nazwiska pisałem małą literą

"sory że nazwiska pisałem małą literą"

To może ja następnym razem powiem "Sory, że skasowałem niechlujnego posta".

Może być? :)
Kacper
Ostatnio zmieniony przez Kacper 6 Luty 14, 11:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz