ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Siwy
3 Wrzesień 14, 20:02
[problem techniczny] Poszukuję programu...
Autor Wiadomość
Skaven13 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

  Wysłany: 30 Sierpień 14, 04:35   [problem techniczny] Poszukuję programu...

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Powiem krótko, jestem świeży na forum, ale zwracam się z niebagatelną pomocą... Tak wiem, temat często, gęsto poruszany (owszem przeszukałem, nie znalazłem.) Ale sprawa dotyczy problemu z botami na multi. WIEM, ŻE SIĘ DA! Bo wiem. WIEM JAK. I to tyle. Otóż pograłem w SHC z kumplem, później w Legendy (Boże, cóż za desperacja...) i naszła nas ochota na rozgrywkę w SH2. Nie będę opisywał walk, bo po co? Ale przydałyby się boty. Swego czasu trafiłem na niemiecki wynalazek (co mnie zbyt nie zdziwiło) o nazwie BOT TOOL. Działał jako trainer, a co to trainer każdy wie. I (o dziwo!) działał. To znaczy, że wprowadzał boty na multi, a one działały jak w królotwórcy. Może i dwójka to porażka, ale fajnie się w nią gra. W szczególności w oblężeniach. Teraz tak... Kiedyś, parę lat temu, miałem owe narzędzie. Teraz nie.Błądzę po sieci, po niemieckich serwerach, szukam i poza "Podaj operatora" lub "Aby pobrać plik musisz wziąć udział w badaniu\konkursie' więc mam pytanie i prośbę zarazem. Czy nikt nigdy z was na owego bot toola nie wpadł? Może ktoś go ma? Pilnie wręcz błagam jak kmieć o obniżenie podatków.
Program naprawdę działał więc jest sposób. Teraz tylko trzeba go mieć.... :-?



Z góry dziękuję i przepraszam za problemy spowodowane moją osobą.
 
 
PStrong 
Osadnik


Gra w: Stronghold 2, Stronghold Crusader II
Posty: 37
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 14, 12:07   

podobno się nie da, sprawdź:
http://forum.stronghold.n...opic.php?t=3137
 
 
Skaven13 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 14, 15:40   

Wiem, że OFICJALNIE takowej opcji niema... Nieoficjalnie zaś jest inaczej.
Mówię o tym programiku:
http://www.youtube.com/watch?v=59O3Gfy9_MU

Sam na nim śmigałem dawniej i działał... Teraz go znaleźć nie mogę. A z niemieckiego to leżę i kwiczę jak wieprzek. ;_; A pograłbym z kumplem vs boty. Ciekawy jestem czemu tej opcji nie ma. Przecież SH2 jest raczej nowsza niż SHC...
 
 
PStrong 
Osadnik


Gra w: Stronghold 2, Stronghold Crusader II
Posty: 37
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 14, 16:27   

Tu masz tłumacza automatycznego (pomoże w niemieckim):
https://translate.google.pl/?hl=pl#de/pl/

W jaki sposób łączysz się do gry multiplayer?
 
 
Skaven13 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 14, 23:14   

W chwili obecnej? Kombinujemy z GameRangerem. Zwykle, jak miałem owy program to na "normalnym" połączeniu. Teraz szukając owej możliwości gry, bo przecież przez LAN też sobie nie zagram znaleźliśmy właśnie owy GameRanger i działa. Dziękiza link do tłumacza! Wpadłem co prawda na to wcześniej, lecz tekstu pokroju "buduj z drzewem bawić włócznia" itp. to u niego norma. Jeżeli istnieje lepsza metoda połączenia, również można się podzielić wiedzą. Cóż, seria gier Stronghold jest dla mnie niezwykle ważna. Od małego w niej siedzę. Wciąż szukam programu. Stale albo wyślij SMS albo linki popadały... ;_;
 
 
PStrong 
Osadnik


Gra w: Stronghold 2, Stronghold Crusader II
Posty: 37
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 31 Sierpień 14, 07:35   

Ja też grywam w Stronghold 2 (SH2) przez GameRanger (GR) - bezpośrednio z SH2 nie da się bo GameSpy nie działa od ponad miesiąca.
Skąd dowiedziałeś się o GR?
Działa Ci dobrze GR?
Ewentualnie jakie masz problemy?

Zobacz o SH2 przez GR:
http://forum.stronghold.n...opic.php?t=3475

Podobno można też grać przez:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hamachi
ale nie próbowałem ( : bo da się przez GR : ) .
 
 
Skaven13 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 31 Sierpień 14, 16:38   

O GR dowiedziałem się od wujka Google. :D Szukałem możliwości gry z kumplem, jak pisałem wyżej. Na szczęście w SHC i SH można grać po IP, co biorąc pod uwagę trójkę miłośników SH w domu jest pomocne. Z samym GR jak na razie problemów nie mam. Przegraliśmy z dwie, trzy góra cztery godziny... Nocki z serią Stronghold bywają fajne. :) Co do Hamachi, to nim się posługiwałem przy 7days to die. I po japońsku (jako-tako) działa. Ale samej twierdzy nie próbowałem jako, że z GR działa. Problem, jest w braku botów w SH2 więc szukam programu o nazwie Bot Tool dodającego boty do gry na multi. :)
Pomyślałem (zdarza mi się :D ), że forum z ludźmi o podobnym zainteresowaniu może mi pomóc :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz