ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
18 Grudzień 08, 17:34
Zamki na co dzień
Autor Wiadomość
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 09, 14:13   

Zamek ciekawy i symetryczny. Brakuje mi jednak czegoś wewnątrz ;p Ekonomia jak i wojsko są w bardzo dobrej kondycji. Nie podobają się mi te karczmy stojące poza zamkiem. [Są jednak z tyłu przez co ich podpalenie będzie trudniejsze i nie wpłynie niekorzystnie na jego[zamku] obronność]
Ogólnie 9/10 ;-)
 
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 17 Styczeń 09, 13:44   

Pozostałości mojego zamku w misji 34 albo 35... Tak to jest jak nie buduje się studni i zostawi kalifa na chwilę bez "opieki"... Kiedy ja spokonie wybijałem assasinami węża,wieprza,sułtana i szczura.. Kalif podpalił wszystkie moje farmy i domy.. Szybko odbudowałem
kilka murków i zacząłem się bronic..



Po tamtej walce narodził się pomysł zbudowania tego (w map edytorze ofc :P ).
Zamek częśc 1.

... zdjęcia pozostałych części zamku... wkrótce w tym poście ^^.

*edit: Dodaje reszte zdjęc z Zamku..

2. Dużą bramą z lewej wychodzą wojska a małą z prawej robotnicy wnoszą towar do zamku..


3. Mur na wszelki wypadek żeby farmerzy nie uciekli :P .


4. Czasem farmerzy jednak uciekają ;( , wtedy pozostaje tylko ..... Łowienie ryb.



... Co o tym myślicie ?

\/ Wiem że na singlu tylko ;) ale ja jestem początkujący i podniecają mnie jeszcze duże zamki i oblężenia taranami czy wieżami, no cóż dzięki za ocenę.
Ostatnio zmieniony przez Amphibic 17 Styczeń 09, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
KaDek-WHU 
Osadnik


Wiek: 30
Posty: 28
Skąd: Świdwin
Medale: Brak

Wysłany: 17 Styczeń 09, 15:23   

Baaaaaardzo duża forteca , ciężko by Ci było ją bronić i za dużo bawienia się w takie coś ,ale gospodarka dobra , tylko na singlu byś mógł się w takie coś pobawić , ale nie powiem , że mi się nie podoba bo bardzo fajnie to wygląda :) pozdro .
_________________
Kto dostał parę razy po ryju i wie , że nie jest ze szkła ten czuję , że żyję ! WEST HAM UNITED !
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 26 Styczeń 09, 19:42   

Szkoda tylko że w edytorze, ale pomijając to to całkiem fajnie wygląda ;)
 
 
KaDek-WHU 
Osadnik


Wiek: 30
Posty: 28
Skąd: Świdwin
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 09, 10:10   

Jestem ciekawy ile kamienia by zeszło na taki duży zamek :D ?
_________________
Kto dostał parę razy po ryju i wie , że nie jest ze szkła ten czuję , że żyję ! WEST HAM UNITED !
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 27 Styczeń 09, 10:44   

To jest zrobione w EDYTORZE...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 09, 12:04   

Grając w swobodne budowanie zajęłoby to dużo lat i pochłonęło ogromne ilości kamienia. Ale zamek naprawdę fajny i solidny, ale bronić bym go nie chciał.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 28 Styczeń 09, 08:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
davo 
Wolny chłop

Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: LESZKO VICE
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 4/3/3
Wysłany: 27 Styczeń 09, 18:59   

Moim zdaniem minimum 2 i pół godziny to robiłeś.
_________________
Davo
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 28 Styczeń 09, 08:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Vagiri0 
Osadnik


Wiek: 33
Posty: 32
Skąd: WrocłaW =]
Medale: Brak

Wysłany: 28 Styczeń 09, 10:16   

Oto moje cacuszko =] na wieżach jak widać daję Arabskich łuczników + kuszników + 2 miotaczy bomb ogniowych(gdyby ktoś nie proszony chciał się rzucić do fosy :P ) aha przy murach z każdej strony są po 2 balisty(to nie jest trick) oczywiście chelbusiek bo najszybciej się robi... :P i jak gram na multi to daje wojowników na mury :] jest 12 wież i tylko na jednej jest mangonela na reszcie balisty =]

PS. Widzę że się plujecie :) jeżeli jakiś zamek był robiony w Edytorze więc jak byście chcieli mogę dodać z kampanii.

No to Komentujcie =]

http://img217.imageshack....pture001ig8.png

Ermm... zamysłem tego tematu jest pokazywanie zamków zrobionych podczas zwyczajnych gier czy to w multi, czy z komputerowym przeciwnikiem. Zamek to nie tylko same mury i wojsko ;P
- Bordinio
_________________
Carpe Diem
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 10 Luty 09, 17:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Icehand 
Wędrowiec

Posty: 3
Skąd: W-w
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 09, 15:05   

fajny pomysł :)
obrona ok, ale gospodarka w powijakach, a i porządnej ofensywy tym nie zrobisz
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 09, 19:52   

To ja też wrzucę swój zamek :P z 2 misji


_________________
>>Moje mapy<<
 
 
elloOsama 
Wędrowiec

Posty: 20
Medale: Brak

Wysłany: 14 Marzec 09, 18:27   FORTECa

teraz juz powinno byc wszystko ok ze zdjeciami. obrony nie ma bo skupialem sie na budowie. teraz jedna WIELKA wada zamku z fosa- cena. na taki zamek trzeba wylozyc okolo 36 000 sztuk zlota. Oba zamki byly budowane w trybi krucjaty(sami wybieramy przeciwnikow, mape itp.) ale w kampanii robilem rownie mocne.(nie mam save'ow ani fotek aby pokazac;( )

zamek z fosa: gospodarka:


centrum: polnoc u gory:


polnoc na dole:


tak wyglada to na minimapce:


a tak od frontu:


teraz bez fosy:mury:


mury opuszczone za pomoca spacji:


i gospodarka:


[ Dodano: 2009-03-14, 18:31 ]
napiszcie przy okazji zagladania na forum czy fotki widac albo czy sa linki

O rany, znowu? Proszę się postarać o lepszą pisownię, to naprawdę nie boli. Zdjęcia są nieskalowane, a to nie wygląda zbyt ładnie.
Ostatnio zmieniony przez Odyn 15 Kwiecień 09, 21:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 11:09   

Gdyby do tego pierwszego zamku dodać obronę, byłby bardzo trudny do zdobycia. Jego podstawową zaletą są powtarzające się warstwy grubych murów. Gdyby ta zewnętrzna nie sięgała granicy mapy, byłby perfekcyjny.

Sam też za jakiś czas dodam swoje zamki, ale na razie mam tylko projekty.
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 13:34   

Macie fajne zamki i nieźle się prezentują - dziwię się tylko, że aż taakie mury wszędzie :-D - ale niech będzie.
Ponieważ gram tylko w multi wrzucam screen z gry na mapie kaw contest - stan pod koniec no rush (20 pt, 3k).
Nie buduję wież, a mur jest mały i pojedynczy, a od wewnątrz fosa. Moja obrona to tylko wojsko, w zamku gospodarka na max.

 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 13:51   

No niezły zameczek, pop też spory, tylko ja bym się bał stawiać stajnie przy murze. Ktoś katami wjedzie i już nie masz koników ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz