ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Spotify
Autor Wiadomość
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 13, 20:42   Spotify

Chciałbym Wam polecić od dawna używany przeze mnie program do darmowego słuchania muzyki Spotify. Nigdy nie zdarzyło mi się, że nie mogłem znaleźć nawet mało znanego utworu lub wykonawcy, a nowe piosenki dodawane są w każdej chwili. Możemy korzystać także z wielu funkcji tj. Listy Odtwarzania oraz aplikacji np. musiXmatch, dzięki której możemy podczas słuchania zobaczyć tekst danego utworu. Nasze konto możemy połączyć z facebookiem, co daje nam możliwość udostępniania naszych playlist. Spotify posiada konto premium, za które trzeba oczywiście zapłacić, żeby móc słuchać naszych ulubionych utworów na wszystkich urządzeniach oraz brak reklam. Wg. mnie to program, który warto posiadać, korzystam z niego codziennie i nie mam powodu do narzekania. :)

Strona główna Spotify: https://www.spotify.com/pl/
Pobierz Spotify: https://www.spotify.com/pl/download/windows/
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 13, 22:31   

Rozumiem, że fenomen tej strony tkwi właśnie w tych wielu funkcjach w jednym miejscu? Kiedyś już nawet w telewizorniach o tym gadali.
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 13, 19:39   

Myślę, że nawet samo słuchanie za darmo wszystkich piosenek w jednym miejscu zainteresowałoby wiele osób :)
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 13, 23:02   

To mnie nie przekonuje. Jest mnóstwo tego typu serwisów, sam korzystam z SoundCloud, gdzie jest mnóstwo wpadającej w moje ucho muzyki.
 
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 25 Sierpień 13, 12:41   

Ja korzystam obecnie z Groovesharka i nie narzekam ;)
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Sierpień 13, 11:00   

Wczoraj dowiedziałem się o zmianie w Spotify. Możemy słuchać muzyki tylko przez 10 godzin miesięcznie. Jeżeli chcemy więcej, musimy zakupić konto premium. :/ Czyli dla mnie to już koniec przygody ze Spotify.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz