ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej - Twierdza Krzyżowiec 1vs1
Autor Wiadomość
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 11 Sierpień 13, 19:53   Turniej - Twierdza Krzyżowiec 1vs1

Mamy 8 uczestników! Dzięki temu można wprowadzić w życie mój system - dzielimy Was na 2 grupy.

Grupa A:
Abstery
magiczny laczek
Dawidos
tequila-15

Grupa B:
Krisseek
[AK] Shork
Log4n
Bzyk

Każdy musi zagrać z każdym jeden raz. Do półfinałów przechodzi 2 najlepszych graczy z każdej grupy. Punktów nie przyznajemy, liczymy zwycięstwa. W przypadku takiej samej liczby zwycięstw decydują statystyki, dokładniej liczba zabitych jednostek. Dlatego bardzo ważne jest robienie po każdym pojedynku screenu ekranu statystyk!
Rezultat razem ze screen'em należy wrzucić do tego tematu, obie strony muszą potwierdzić wynik!

Każdy z Was ma do rozegrania 3 pojedynki, moim zdaniem powinno się Wam to udać do 24:00 w środę, 14 sierpnia. Jeżeli do tego czasu ktoś nie rozegra żadnego pojedynku, zostanie wyrzucony. Jeżeli ktoś z ważnej przyczyny nie ukończy do tego czasu wszystkich pojedynków, przedłużymy rundę grupową o 2 dodatkowe dni.

W tym temacie znajdziecie ID Waszych przeciwników oraz dodatkową formę kontaktu: http://strongholdnet.gry-...opic.php?t=3156

Zasady w rundzie grupowej:

- bez ognia (czyli bez balist ogniowych, smolnych rowów, koksowników, miotaczy bomb ogniowych, inżynierów z wrzącym olejem i podpalania budynków)
- czas pokoju: 10 minut
- prędkość gry: 50
- bez klatek z psami/wilkami

Mapa:
1vs1 Avant-Garde

Oczywiście niedozwolone jest oszukiwanie, korzystanie z trainerów, czy innych programów ułatwiających rozgrywkę.
 
 
Krisseek 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza:Krzyżowiec 1.1
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Medale: Brak

Wysłany: 11 Sierpień 13, 22:57   

Ktokolwiek z mojej grupy niech napiszę kiedy ma czas na grę ;)
_________________
www.la-clan.tk
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 11 Sierpień 13, 23:00   

U mnie jest to dowolnie, byle nie od rana (bo kilkakrotnie restartuje mi się połączenie bez pytania o moją zgodę). Kontakt w temacie z zapisami i w profilu.
Jeśli jestem na GG, to zawsze dostępny.
Chciałbym rozegrać mecze w ciągu regulaminowych 3 dni, bo później może już być problem.
 
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 13, 08:40   

Jak cos to piszcie do mnie na PW lub GR (lepiej PW) to wbije na kompa i bedziemy mogli grac.
 
 
Log4n 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza Krzyzowiec , Stronghold 1-3
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 13, 10:14   

ja mam teraz

[ Dodano: 12 Sierpień 13, 11:16 ]
Arek.Synowicz moj skype obrazek spangebob zapraszac i walczymy
 
 
Krisseek 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza:Krzyżowiec 1.1
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 13, 12:50   

http://postimg.org/image/8iiqjbth5/ Krisseek vs Dawidos

[ Dodano: 12 Sierpień 13, 13:51 ]
haha teraz zobaczyłem on zaprosił mnie do gry a nie jest w mojej grupie xD
_________________
www.la-clan.tk
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 13, 13:45   

Postaram się wytłumaczyć jeszcze raz, jesteście podzieleni na dwie grupy.

Grupa A:
Abstery
magiczny laczek
Dawidos
tequila-15

Grupa B:
Krisseek
[AK] Shork
Log4n
Bzyk

Oznacza to, że musicie rozegrać po jednym pojedynku z każdym graczem w Waszej grupie. Czyli Dawidos, musisz zagrać z graczami Abstery, magiczny laczek i tequila-15.
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 13 Sierpień 13, 08:24   

haha Krissek (czy jakos tak), ale Cie zrobilem haha, a udajesz takiego koksa ;D Niestety nic Ci ta wygrana nie dala. Piszcie do mnie z mojej grupy
 
 
tequila-15 
Wędrowiec

Gra w: Crusader
Wiek: 32
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 13 Sierpień 13, 11:57   

Krisseek grupy pomylil :D . Moja grupa piszcie do mnie prywatna wiadomosc , lub na gg (6257802) , dostosuje sie ;P .Czekam na wiadomosci.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 14 Sierpień 13, 23:07   

No panowie, termin właśnie upłynął. Nikt nie rozegrał żadnego meczu, co oznacza zamknięcie turnieju. Nie wiem co trzeba zrobić żeby udał się w końcu turniej kilkudniowy. Ewidentnie turniej jednodniowy byłby lepszym rozwiązaniem. Aż wierzyć mi się nie chce, że przez 3 dni nikt nie rozegrał żadnego pojedynku. Prosiłem żeby zapisywały się osoby, które biorą ten turniej na poważnie. Ale jak widzę znowu jest to samo, chociaż nigdy chyba nie było na taką skalę...
Swoją drogą, jak bierzecie w czymkolwiek udział to należy się wykazać chociaż odrobiną inicjatywy, a nie pisać "niech ktoś z mojej grupy do mnie napisze". Skoro wszyscy założyliście, że inni będą do Was zagadywać, to niby kto miał to zrobić?
 
 
DokGrej 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza 2 Deluxe
Wiek: 25
Posty: 10
Skąd: Luboń
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 13, 20:15   

Masz rację Lutel
_________________
Pozdrawiam DokGrej :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz