ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Twierdza Krzyżowiec HD - nowy, ukryty dodatek!
Autor Wiadomość
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 13, 15:13   

Taka rzecz jak posterunek to całkowita nowość. Jak najbardziej powinieneś to umieścić.
Lord Smerf napisał/a:
Haha, jak to możliwe, że nikt tego wcześniej nie zauważył?

Dlatego, że to ja recenzowałem patcha 1.3 i do edytora zajrzałem pobieżnie, nie zwróciłem uwagi na ten element.
Hunter napisał/a:
bzyk będzie musiał zmienić swoją recenzję patcha, bo przeczytałem ją dokładnie i jak byk pisało że ponoć nie ma zmian w edytorze

Wiem, wiem, jeszcze dzisiaj postaram się wysłać.
 
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 13, 15:48   

Wreszcie silniejsze boty ;D
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 13, 15:58   

Tylko jest jedna sprawa - w Krzyżowcu nie ma takiego ułatwienia jak w Extreme, że na mapie może być 10.000 jednostek. To może trochę przeszkodzić chyba.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 13, 16:09   

@Lutel - wszystko zależy od umiaru. Przeciwnicy nie muszą mieć posterunków z maksymalnym spawnowaniem, ani po 10 takich koszarów. Dodatkowo, komputer sam pozbywa się nadmiaru jednostek z posterunku, atakując nimi co jakiś czas. W misji, którą umieściłem w pierwszym poście, gracz ma 1 posterunek, a przeciwnik komputerowy 2, a jakoś nie usłyszałem nawet komunikatu o zbliżaniu się do limitu jednostek. Najwyżej posterunki będę umieszczać w mapach dla 2-3, maks czterech graczy, aby uniknąć jakiś komplikacji.
 
 
Quadas 
Wędrowiec

Gra w: SH, SH:C
Posty: 6
Skąd: W-wa
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 13, 11:46   

@Lutel Wydaje mi się, że właśnie patche HD też ustawiały ten limit na takim poziomie, ale nie jestem pewien.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 13, 14:19   

Quadas napisał/a:
Wydaje mi się, że właśnie patche HD też ustawiały ten limit na takim poziomie

Do takiej ilości jednostek w SHCE został nieco przerobiony silnik gry.
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 13, 19:24   


Przedstawiam małą zajawkę dot. nadchodzącego mappacka mojego autorstwa, zawierającego mapy do trybu skirmish z udziałem rzeczonych posterunków. Więcej wkrótce :3
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 13, 19:42   

Swietnie. Mam nadzieje, ze beda tez do multi
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 13, 20:03   

==> ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ <==
Autor recenzji do Twierdzy Krzyżowiec HD, niejaki Bzyk, który opublikował swoje przemyślenia na temat tego patcha na stronie stronghold.gry-online.pl, zarzucił Firefly Sutdios, jakoby nie mieli oni wprowadzić zmian w edytorze map. Był jednak w błędzie, ponieważ dodano jedną, ciekawą rzecz, czyli posterunki z pojawiającymi się jednostkami. Zdenerwowani twórcy map ruszyli na dom autora. W ostatniej chwili uniknął powieszenia za jaja obiecując, że tego samego dnia wyśle poprawkę artykułu administratorom strony.
"Rozmowy z rozjuszonym tłumem były bardzo trudne." - mówi ofiara. "Ostatecznie udało się jednak osiągnąć porozumienie. Przekonałem ich, że jeszcze dzisiaj wyślę zmienioną recenzję redaktorom stronghold.gry-online.pl w celu usunięcia błędu." Niedoszły poszkodowany dodał jeszcze, że jak powiedział, tak postąpił i wszelkie poprawki zostały już wysłane do użytkownika o nicku Siwy, który zajmie się poprawieniem nadszarpniętej już reputacji Bzyka.
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 13, 21:29   

Bzyk napisał/a:
==> ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ <==
Autor recenzji do Twierdzy Krzyżowiec HD, niejaki Bzyk, który opublikował swoje przemyślenia na temat tego patcha na stronie stronghold.gry-online.pl, zarzucił Firefly Sutdios, jakoby nie mieli oni wprowadzić zmian w edytorze map. Był jednak w błędzie, ponieważ dodano jedną, ciekawą rzecz, czyli posterunki z pojawiającymi się jednostkami. Zdenerwowani twórcy map ruszyli na dom autora. W ostatniej chwili uniknął powieszenia za jaja obiecując, że tego samego dnia wyśle poprawkę artykułu administratorom strony.
"Rozmowy z rozjuszonym tłumem były bardzo trudne." - mówi ofiara. "Ostatecznie udało się jednak osiągnąć porozumienie. Przekonałem ich, że jeszcze dzisiaj wyślę zmienioną recenzję redaktorom stronghold.gry-online.pl w celu usunięcia błędu." Niedoszły poszkodowany dodał jeszcze, że jak powiedział, tak postąpił i wszelkie poprawki zostały już wysłane do użytkownika o nicku Siwy, który zajmie się poprawieniem nadszarpniętej już reputacji Bzyka.




@dawidos2-2 - Na tych mapach można zagrać z botami pokroju węża i kalifa jak i z żywymi graczami.
 
 
Pako 
Wędrowiec

Gra w: Deluxe, Crusader
Posty: 14
Skąd: a ja wiem...
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 13, 18:16   

Hunter napisał/a:
Hmm, ostatnio bawię się trochę więcej w edytorze krzyżowca i planuję zrobić jakiś pakiet mapek do trybu skirmish. Zastanawiam się, czy do map dodać te posterunki, gdyż z jednej strony urozmaicają grę, z drugiej jednak nie wszystkim muszą się podobać. Tak więc, jakie jest wasze zdanie (bo nie zrobię paczki tylko dla siebie), wolicie z posterunkami, bez nich czy "pół na pół' (parę normalnych, parę z posterunkami)?
Z posterunkami :)
Swoją drogą - bardzo dziwne, że nie można przenieść mapek z extrema do krzyżowca 1.3.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 13, 22:20   

Mappack już jest! :D
http://strongholdnet.gry-...p?p=45623#45623
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz