ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Twierdza 3 problem z multiplayerem
Autor Wiadomość
ksiazefilip 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold 2 Deluxe i 3
Wiek: 28
Posty: 4
Skąd: Szprotawa
Medale: Brak

  Wysłany: 12 Lipiec 13, 21:32   Twierdza 3 problem z multiplayerem

Witam otóż grałem kiedyś w twierdzę 2 i tam nie było problemów : od razu po wejściu się logowałem i pokazywało mi serwery.. a tutaj ? http://imageshack.com/a/img94/9774/7w5i.jpg
oto link z czym mam problem ... próbowałem ale ciągle nie działa.. w końcu wszedłem na stronę(fireflyworlds.com) i tam się zarejestrowałem , wpisałem takie same dane iii .. nic . Proszę o jakieś wsparcie albo wytłumaczenie o co chodzi. Z góry dziękuję
 
 
GeeWhiz 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 73
Skąd: Toruń
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 13, 21:37   

Z tego co wiem wiele osób narzeka na ten problem. Nie wiem czy rejestracja na fireflyworlds.com jest do czegoś potrzebna. Nie wiem jak wygląda też kwestia ze Steam.

Spróbuj zmienić nick na jakiś bardziej unikalny, ponadto ktoś gdzieś pisał o problemach z połączeniem wynikających z kwestii podłączania się przez router (zabezpieczenia, może jeszcze kwestia ustawień zapory ogniowej?) -> jeśli masz taką możliwość spróbuj łączyć się bezpośrednio przez modem. Jeżeli zmiana nazwy gracza, połączenia bezpośrednio przez modem i zmiana ustawień firewall'a nie pomoże, to spróbuj jeszcze tę metodę poniżej:

Cytat:
I read (somewhere here, but now I cannot find it) that it will work if you disable the "Steam Communuty in-game", by un-hooking it (Library, right click St.Hold 3, Properties and un-hook). Apparently you just tick it back once a profile is eatablished. Well I tried and it didn't work. Any others had any luck trying this?


Dodam tylko, że sam nie gram/grałem w S3, a wszystkie informacje znalazłem na ten temat na Steam Community. Może znajdzie się ktoś bardziej kompetentny :)
Ostatnio zmieniony przez GeeWhiz 14 Lipiec 13, 10:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ksiazefilip 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold 2 Deluxe i 3
Wiek: 28
Posty: 4
Skąd: Szprotawa
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 13, 22:44   

Cholera, powyłączałem zaporę,kasperskiego stema na tryb offline i nic... rejestracja nic nie dała...
 
 
GeeWhiz 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 73
Skąd: Toruń
Medale: Brak

Wysłany: 14 Lipiec 13, 09:53   

A próbowałeś łączyć się bezpośrednio przez modem, bez użycia routera? Jeśli nie, to sprawdź jeszcze tę możliwość.

W dodatku pominęliśmy bardzo istotną kwestię, instalowałeś najnowsze patche do S3? Jeśli nie, to poszukaj najnowszych łatek i zajmij się tym w pierwszej kolejności, bo póki co wszystko wskazuje na to, że problem nie stoi po twojej stronie. Nie ma sensu bawienie się w otwieranie portów, skoro przy innych grach nie masz takiego problemu.

W sumie jedyne co możesz jeszcze zrobić, to napisać mail'a do supportu lub założyć temat na firefly, kupiłeś grę to wymagasz by sprawnie działała.

W każdym razie pozostają jeszcze chyba jakieś alternatywy, gra przez hamachi itp.

To wszystko co w tej chwili przychodzi mi do głowy.
Ostatnio zmieniony przez GeeWhiz 14 Lipiec 13, 10:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ksiazefilip 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold 2 Deluxe i 3
Wiek: 28
Posty: 4
Skąd: Szprotawa
Medale: Brak

Wysłany: 14 Lipiec 13, 10:33   

GeeWhiz, kupiłem grę TYLKO dla multiplayera... bo przecież tryb singleplayer mogłem równie dobrze ściągnąć z internetu zhackowany..Zobaczyłem na forum fireflystudios i nawet moderatorzy nie wiedzą co zrobić i jeden z nich(moderatorów) napisał, że do administracji pokaże to..nie chcę aktualizować gry bo kupiłem wersję polską(z napisami) a DEBILE przysłali mi angielską i musiałem sobie ściągńąć polskie napisy..
 
 
GeeWhiz 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 73
Skąd: Toruń
Medale: Brak

Wysłany: 14 Lipiec 13, 10:46   

No tak, cały problem polega na tym, że Stronghold 3 od samego początku było spierniczone. Twórcy musieli wydać wiele łatek i wszystko wskazuje na to, że właśnie tutaj należy szukać odpowiedzi na twój problem.

Na pewno nie jesteś jedyny, ale ja na twoim miejscu bym nie popuścił skoro za grę płaciłeś. Mówisz że musiałeś ściągać polskie napisy, nie mam pojęcia jak to wygląda przy grach serii Twierdza, ale mimo wszystko w większości przypadków wszelkie modyfikacje gry, w tym także własnoręczna instalacja polonizacji -> wyklucza możliwość gry przez internet lub co najmniej ją utrudnia. Na twoim miejscu poszukałbym odpowiednich łatek dla świętego spokoju, tj. by upewnić się, że problem wynika z tego faktu.

Jeśli natomiast zamawiałeś grę w polskiej wersji językowej, a dostałeś w angielskiej to nie wiem na co czekasz. Powinieneś jak najszybciej rozmówić się z sklepem/dostawcą.
Ostatnio zmieniony przez GeeWhiz 14 Lipiec 13, 10:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ksiazefilip 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold 2 Deluxe i 3
Wiek: 28
Posty: 4
Skąd: Szprotawa
Medale: Brak

Wysłany: 14 Lipiec 13, 10:48   

Kolego na Shoutboxie napisałem ci , że łatki nie załatwiają sprawy bo ja mam wersję 1,04(chyba) a inny ''ktoś'' 1,10 i nic to nie daje

[ Dodano: 14 Lipiec 13, 16:36 ]
Temat (chyba) do zamknięcia . Sprawdziłem spójność plików gry i .. chyba działa. Liczba ludzi i serwerów była tak duża że prawie oczy mi wypaliło . 1 serwer , jedna osoba :D , oczywiście dołączyłem :)
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 20 Wrzesień 13, 21:41   

Ja tez mam ten problem napsz jak go naprawiłeś. Jakie pliki z tą spójnoscią i zalogowałeś sie do tej "pierwszej" strony czy dałes pomiń?
 
 
NinjaGamePL 
Wędrowiec

Gra w: SH1, SH3, SHC i SHCEX
Wiek: 27
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 19 Październik 13, 19:40   

Też mam ten problem :(
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 19 Październik 13, 19:45   

Do gry multiplayer nie jest już potrzebna ta rejestracja.
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 20 Październik 13, 17:26   

Tak wiem możne ktoś chętny do gry (bo ci Niemcy, Ruscy i Holendrzy) strasznie słabi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz