ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Misja nr 3
Autor Wiadomość
Imakhiil 
Wędrowiec

Gra w: Wszystkie :3
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 8 Marzec 14, 22:37   

Po dłuższym czasie i nieudolnych próbach przejścia mapy na poziomie trudnym, postanowiłem w końcu zmienić priorytety i zbadać normalne ustawienia planszy. Okazało się to dobrym pomysłem. O ile na poziomie trudnym nie mogłem ugryźć niczego i padałem raz za razem, to na normalnym zdołałem nawet nieco popodziwiać krajobraz xD
Kilka spostrzeżeń: przy tej ilości wrogów poziom trudności naprawdę mocno zmienia postać rzeczy. Nie dałoby rady nieco "zmniejszyć całości? To tylko moje odczucie, ale jak zmieniłem poziom trudności, poczułem się jakbym skoczył o dwa, czy trzy w dół. Jednak to 25% (czy ile to tam było) większej siły wroga robi swoje.
Proponowałbym zwiększyć różnorodność wszelkich jednostek atakujących, ale to już chyba tylko moja fanaberia.
Ogólnie plansza przyjemna, dałym 8/10
_________________
Ela i Ca'... Nai utuluva.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 9 Marzec 14, 12:30   

Akurat ta mapa nie będzie w kampanii, bo mi się nie podobała i zrobiłem nową wersję. Jest ona w temacie "Nowa misja 3".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz