ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] GrafikoPodobny problem
Autor Wiadomość
siersciuch122 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 2 Marzec 13, 17:37   [problem techniczny] GrafikoPodobny problem

Witam :)
Chciałem się zwrócić do ludzi obcykanych w kwestii tej gry z prośbą o pomoc.
Mianowicie przymierzam się do kupna tejże gry <jestem fanatykiem pierwszej serii> ale słyszałem kilka niepochlebnych opinii na temat tej gry w związku z czym postanowiłem tą że gre najpierw zassać z torrentów aby sprawdzić czy to prawda... no i niestety po zainstalowaniu gry oraz wgraniu aktualizacji do wersji 1.4 odpaliłem gre i co ?

Gra żyje przez jakieś 2 minuty <od odpalenia mapy> po czym występują różnego rodzaju błędy m.in.
-zacinki gry -wyłączam wywalając proces twierdzy
-wyłączanie się monitora - naprawiam kombinacją klawiszy alt + tab
-resety systemu
-PUSTE BSOD

Co mogę zrobić aby naprawić ten błąd. PODKREŚLAM że te błędy nie występują od razu a po około 2 minutach od odpalenia mapki

Myślę że komp nie ma nic z tym wspólnego gdyż na bardziej wymagających technicznie Heroesie V oraz Fifie 09 się kula.
Suma sumarum do najnowszych maszyn nie należy ale jak już pisałem przy bardziej wymagających grach wszystko jest ok.

Czy może to mieć coś wspólnego z wersją shaderów w ustawieniach gry ? czy może grafa Radeon 9600 jest niekompatybilna ? a jeśli tak to dlaczego gra nie crashuje się od razu a po jak już kilkukrotnie pisałem 2 minutach od odpaleniu mapki.

PODKREŚLAM że tym postem nie propaguje piractwa lub coś, jak już wspominałem chciałem tylko sprawdzić czy info techniczne odnośnie gry, że to bubel itd. są prawdziwe.

Proszę o opinie i z góry wielkie dzięki za pomoc :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz