ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold & Stronghold Crusader w HD!
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 22 Październik 12, 17:30   Stronghold & Stronghold Crusader w HD!

Już za miesiąc będziemy mogli nabyć wersje HD najlepszych twierdz na stronach takich jak amazon. Wg moich przypuszczeń, to element kampanii zbierania kasy na Cruska 2, ale - tak czy owak - to ciekawa wiadomość.

Więcej na stronie Firefly -> http://www.fireflyworlds....id=531&Itemid=1

Pozdro
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 22 Październik 12, 17:46   

Mogli po prostu dodać patcha zwiększającego rozdzielczość, a nie znowu trzeba grę kupić :P

Prawdę powiedziawszy, za dobre to nie jest, z tego co przeczytałem ( i zrozumiałem :lol: ) zmieniona zostanie tylko rozdzielczość do 2560x1600. Mogliby chociaż jakieś błędy poprawić, albo dodać coś nowego ( np do Krzyżowca dodać wycofane postaci z tematu Mauriciusa ) :/

Szymon chyba nie ma już pomysłów, albo naprawdę zbiera na Ferrari ( jak znam życie, w Polsce obie gry będą kosztowały około 150zł :/ ).
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 22 Październik 12, 19:15   

Cóż, ale skądś muszą wziąć finanse. Jak dla mnie mogliby jednak zrobić w edytorze drugi szlak potyczek, coś by to dało.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 22 Październik 12, 20:10   

To co teraz zaprezentowali to jest po prostu jakiś "żart". Jak można wprowadzić na rynek starą grę z takimi niewielkimi modyfikacjami ? Mam nadzieję, że nie ośmieszą się jakąś poważną ceną za to. Mogliby się zająć jakimiś większymi modyfikacjami bo przecież silniki gier 2D powinni dobrze znać, a więc takie poważniejsze zmiany nie wymagałyby jakiejś tytanicznej pracy.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 22 Październik 12, 20:36   

Czy oni naprawdę są tacy durni czy tylko udają. Zamiast zrobić dodatek, który zwiększa rozdzielczość ~ super, ale który także:
- zwiększa mapy
- dodaje nowych przeciwników
- dodaje skrimish do Jedynki
- dodaje nowe kampanie
- poprawia błędy.

Wtedy byłby miodzio i sprzedałoby się to. Ale nie, po co, lepiej zrobić kolejne bezsensowne (jak Extreme) wydanie. Nie wiem czy w ogóle kupię (pilniejsze wydatki) tylko dla większej rozdzielczości. Bez sensu.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 12, 07:07   

Hunter napisał/a:
Cóż, ale skądś muszą wziąć finanse. Jak dla mnie mogliby jednak zrobić w edytorze drugi szlak potyczek, coś by to dało.


I myślą, że ktoś kupi odgrzany kotlet? Wątpliwe. To już ich problem, gdyby SH3 się udało mieliby więcej funduszy na tworzenie gry. Oczywiście gdyby coś dodali ( Skirmish w 1, nowe postacie w SHC, podział na krzyżowca i araba w SHC, dużo jest żeby wymieniać ) to miałoby to sens. Jestem pewien, że gier nie kupię, i tak mam monitor odrobinę większy od maksymalnej rozdzielczości dostępnej w Twierdzy obecnie i jakoś dobrze mi sią gra.

Oczywiście, przyda sie to graczom z wiekszymi monitorami, ale ja, jak na razie jestem na nie.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 12, 07:12   

Za niedługo będą pewnie takie Windowsy, na których Sh1 już nie pójdzie. Ciekawe, co wtedy zrobią. To co z monitorami?
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 23 Październik 12, 20:19   

Jeśli na G.O.G będzie to kosztować ~ 5 dolarów, to może się skuszę.W przeciwnym razie, nie ma takiej siły, która by mnie przekonała
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 12, 18:41   

Jeśli chcecie wiedzieć - to samo robią z innym swoim starociem, pt Space Colony.

_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 28 Październik 12, 09:43   

Nie zdziwiłbym się gdyby chcieli zrobić coś takiego z Civcity Rome xD

Btw. a to nie FFS zrobiło Diablo??
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 28 Październik 12, 12:09   

Diabolo to chyba była od zawsze gierka od Blizzarda :P Firefly nie dałoby rady tego raczej zrobić, mimo iż mogą się pochwalić całkiem równie popularną Twierdzą.
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 28 Październik 12, 12:17   

Ach no przecież Firefly zrobiło Dungeon Hero a nie Diablo :P Jakoś mi się skojarzyło...
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 28 Październik 12, 13:38   

Maciek xd. Dowaliłeś teraz z tym Diablo...
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 28 Październik 12, 17:57   

Diabolo? Od FFS? Lol :P Diabolo jest gierką blizzarda, ale najlepsi ludzie, którzy go zrobili, poszli sobie z Blizza. Widać to po jakości wysokobudżetowego Diablo III, i "małego" Torchlighta 2, w którym maczali ręce wygi starego Diabola.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 12, 19:07   

Dobra wiadomość - osoby posiadające SH/C(E) mogą pobrać darmowego patcha.

Cytat:
Players who already own the original Stronghold, Stronghold Crusader or Stronghold Crusader Extreme are now able to upgrade their copy of the game to the new HD version for free. All you have to do is follow these simple instructions:

1) Go to one of our Stronghold HD websites: These are www.strongholdhd.com and www.strongholdcrusaderhd.com
2) Click on the orange “Download Patch” button
3) Pick your download mirror
4) Download and run the patch

Customers who already own the games and follow these instructions will be upgraded to the new HD version for free. Those who upgrade their original version of the game to the HD version with the downloadable patch will be given access to exactly the same content as those who bought the HD Editions new.


Tłumaczenie Huntera:
Cytat:
Gracze, którzy posiadają już oryginalną kopię Twierdzy, Twierdzy Krzyżowiec bądź Krzyżowca Extreme mogą uaktualnić ich kopię gry do nowej wersji HD za darmo. Wszystko, co musisz zrobić to postępować według tej instrukcji:

1) Wejdź na jedną z naszych stron "Stronghold HD" (linki powyżej)
2) Kliknij na pomarańczowy przycisk "Download Patch"
3) Ściągnij (opcje zależne od przeglądarki)
4) Uruchom patch

Użytkownicy, którzy posiadają grę i postąpią według tej instrukcji otrzymają nową wersję HD za darmo. Gracze, którzy zaktualizowali grę dzięki temu patchowi otrzymają dostęp do takiej samej wersji gry jak ci, którzy zakupili gry w edycji HD.


Tracimy spolszczenie napisów. Głosy zostają. SHC HD w akcji zobaczycie w misji ta, która jest aktualnie na moim kanale +3 następne.
Ostatnio zmieniony przez Bzyk 1 Listopad 12, 20:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz