ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Mapy do stronghold crusader by Threeth
Autor Wiadomość
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 11 Sierpień 12, 15:08   Mapy do stronghold crusader by Threeth

Kiedyś tworzyłem kampanię, lecz straciłem po 2 misjach wenę do tego, no ale z 8 całkiem niezłych map(niedokończonych) zostało na komputerze. Z racji tego, że mam sporo wolnego czasu postanowiłem część z nich uzdatnić i wrzucić na forum.

Oto one:

Singal

Opis: Miasto zbudowane wokół sporej oazy. Jest mocno bronione, więc oblężenie nie będzie łatwe.
Sporo nad nią pracowałem, więc stwierdziłem, że szkoda by jej było. Fabuły do niej nie ma.

http://speedy.sh/mbfmk/Singal.map
Al-Aziz

Opis: Miasto portowe Al-Aziz
Niestety ale ta mapka tylko do pooglądania z racji tego, że mam następujący problem: inwazje stoją sobie pod znakiem i za nic w świecie nie mają zamiaru się stamtąd ruszyć. Jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu to może podać, jeśli zadziała to wrzucę naprawioną wersję.

http://speedy.sh/SzCGj/Al-Aziz.map

Jeśli to nie problem to prosiłbym o to, aby mapki się znalazły tu(AL-Aziz z adnotacją, że jest do pooglądania jedynie)
http://stronghold.gry-onl...?id=mapy_graczy

Być może uzdatnię jeszcze jedną mapkę i wrzucę. Oczywiście oceny mile widziane.
_________________
>>Moje mapy<<
Ostatnio zmieniony przez Threeth 12 Sierpień 12, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 11 Sierpień 12, 15:57   

Faktycznie w tej drugiej mapce jest jakiś błąd... Dziwne i szkoda, bo niezła mapa. Ogólnie obie są fajne i niebawem wylądują na stronie. Tj. katapulty i asasyni atakują, ale reszta stoi w miejscu.

Jednak nie podoba mi się pusta przestrzeń na południu pierwszej mapy. Chodzi mi o wykonanie, a nie o to, że jest. Na drugiej mapie wygląda to zdecydowanie lepiej. Drugi zameczek bardzo mi się podoba, znacznie lepszy niż pierwszy ;) . Ogólnie ciekawe mapy.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 11 Sierpień 12, 16:09   

Siwy napisał/a:
Jednak nie podoba mi się pusta przestrzeń na południu pierwszej mapy.


Kiedyś wspominałem, że nie jestem mistrzem crusaderowego krajobrazu :D
Dzięki za oceny.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 11 Sierpień 12, 20:04   

Ten błąd nie jest z Twojej winy. Sam pamiętam, że kiedyś miałem tak w jednej z misji Inwazji - wojska Szczura stały cały czas pod znakiem. Możliwe, że przydałoby się jeszcze raz zainstalować grę i wtedy zapisać jeszcze raz plik z mapą.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 11 Sierpień 12, 20:48   

Zarzuć jakimiś opisami tych zamków, co? ;)
 
 
Fan Twierdzy 
Osadnik

Gra w: SH,SHC,SH2
Posty: 29
Skąd: Końskie
Medale: Brak

Wysłany: 11 Sierpień 12, 21:07   

Super mapy. Druga według mnie jest od pierwszej łatwiejsza do obrony (kiedy wróg się przedrze lord jest dalej na "wysepce).
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 11 Sierpień 12, 21:59   

Lutel napisał/a:
Możliwe, że przydałoby się jeszcze raz zainstalować grę i wtedy zapisać jeszcze raz plik z mapą.

Tą mapę zrobiłem dawno i na innym komputerze i myślę, że naprawiłoby sie już.

Siwy, Co masz na myśli?
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 11 Sierpień 12, 22:01   

Żebyś opisał w kilku zdaniach każdą z map.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 12, 16:14   

Siwy, Coś tam wymyślę


Ishkhamen

Oblężenie ogromnego miasta przez wielką armię. Niestety wróg sprawia wrażenie jakby się gubił w ty mieście i nie wiedział co ma atakować. Prawdopodobnie trzeba zniszczyć rękaw między cytadelą, żeby wróg zaatakował cytadelę. Mnie udało się przejść tą misję, ale nie wiem czy miałem akurat farta, czy faktycznie da się przejść. Jak będzie za trudno to poprawię i wstawię na nowo misje.

Porady:
-W trakcie pierwszego natarcia wycofaj strzelców do cytadeli
-Oszczędzaj strzelców

http://speedy.sh/mbAUk/Ishkhamen.map
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz