ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
V konkurs na mapę do Stronghold
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 20 Lipiec 12, 23:09   

Chwali się to! :) Honorowy człowiek.
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 25 Lipiec 12, 15:56   

Jak idzie konkurencji? Kto skończył, kto jeszcze robi, kto zaczął a kto dopiero planuje mapkę?
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 25 Lipiec 12, 16:12   

Ja dopiero planuje i niestety nie mam za bardzo pomysłu. Mam nadzieję, że nie skończy się na tym, że zostanę jurorem...
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 25 Lipiec 12, 16:29   

Ja jeszcze robię. Można powiedzieć, że jest 25% zrobione.
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 12, 21:31   

Nie wiem, czy mogę tak stwierdzić, ale wg mnie moja mapka jest gotowa. Jako totalny żółtodziób pewnie nie widzę jej niedoskonałości. :P Możliwe, że będe jeszcze starał się coś "upiększyć".
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 25 Lipiec 12, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 12, 10:23   

Mojej też już bliżej końca, ale sporo poprawek zostało do zrobienia. Mam nadzieje, że jurorzy przychylnie popatrzą na ten dosyć specyficzny krajobraz. Siwy na pewno na coś wpadniesz i po krzyżujesz nam tutaj plany.
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 12, 09:45   

Ja już skończyłem, ale wolę jeszcze poczekać, bo może znajdę jeszcze jakieś błędy.Mam jeszcze sporo czasu.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 12, 10:34   

@up. Ja tak samo, po za tym nie wystawiam dużo wcześniej od innych.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 27 Lipiec 12, 11:16   

Spokojnie, mamy czas! Ja dopiero zacząłem, ale i tak jestem zadowolony, że w ogóle ruszyłem ;) .
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Lipiec 12, 14:59   

Można się jeszcze do konkursu zgłosić ?
Bo pobrałem wczoraj sh1 i korci mnie by jakąś mapkę zrobić ^^ A jak będzie konkursowa to przynajmniej ktoś ją obejrzy ;)

Ale zaznaczam, że nie specjalnie i to wychodzi więc mapa ta zbyt dobra nie będzie.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Lipiec 12, 15:01   

Jasne, że można. Po prostu kto wstawi mapę do 20 sierpnia ten bierze udział ;) .
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 12, 15:59   

Kurde nie wiem czy chce mi się czekać, aż do 20 sierpnia, myślę, że większość już skończyła albo kończy mapy. Proponowałbym czas do 10 o ile wszyscy się wyrobią, może coś w tym stylu: kto już zrobił mapę niech wstawi do 10 sierpnia, a jeżeli ktoś jeszcze nie skończył ma czas do 20. Ewentualnie te do 10 sierpnia bez downloadu, sam post na potwierdzenie ukończenia mapy.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Lipiec 12, 17:58   

Jak już skończyłeś mapę to świetnie, ale nie wiem jaką różnicę robi teraz dla Ciebie termin, skoro masz już zrobioną mapę. Termin może mieć znaczenie właśnie dla kogoś, kto np. nie zrobił jeszcze mapy i ma coraz mniej czasu. Zresztą termin jest do 20 sierpnia, więc mapę możesz wrzucić wcześniej.
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Lipiec 12, 20:10   

Dla mnie to zrobienie mapy to kwestia kilka godzin, jak będę miał wenę to siądę którejś nocy i ją zrobię, a dopracowywać nawet jakbym chciał to i tak nie umiem ^^

I mam jeszcze pytanie. Czy jest taka opcja, aby dostać wsparcie w określonym czasie ? Czy można tylko inwazje dodawać?
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Lipiec 12, 20:15   

Możesz ew. banitów przysłać i przyjdą zieloni łucznicy. Nawiasem mówiąc - następnym razem załóż odpowiedni temat w odpowiednim dziale ;].

Mnie generalnie szlag trafia z umierającymi drzewami i ogólnie ich limitem. Jednak zrobienie dopracowanej mapy 400x400 to wyzwanie, żeby odpowiednio "dozować" drzewa i skały... Ehh... Te Firefly i ich limity bezsensowne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz