ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z "Za daleko od zamku aby zbudować"
Autor Wiadomość
Sled 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 20 Czerwiec 12, 20:53   Problem z "Za daleko od zamku aby zbudować"

Witam

Chciałem powiększyć swoje włości, ale pojawił mi się komunikat "Za daleko od zamku aby zbudować". Czy da się jakoś znieść to ograniczenie? Gram obecnie w Twierdze Krzyżowiec. Jeśli się nie da to czy można to znieść w jakiejś innej wersji gry?
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 20 Czerwiec 12, 23:37   

Nie.
 
 
Sled 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 12, 13:28   

Co jak co, ale fana gier strategiczno-ekonomicznych nie podejrzewałem o taki skromny zasób słów. Widzę to "Nie" ale jakbym się miał czepiać to bym się np zapytał, czy to odnosi się do pierwszego czy może do drugiego pytania. Przecież może tak być, że ktoś nie grał wcześniej w tę grę i oczekuje czegoś więcej niż Nie, a działu POMOC albo Początkujący nie zauważyłem na forum, więc napisałem tutaj
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 21 Czerwiec 12, 13:50   

No nie da się po prostu, nie ma na to żadnego sposobu, więc co DonKamillo, mógł tu jeszcze dodać?
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 12, 14:23   

Bardzo chętnie napisał bym jakiś esej ale niestety nic nie da się wymyślić. Nie ma żadnej opcji, aby to ominąć bo trzeba by ingerować w kod gry a to mogą raczej tylko panowie z Firefly Studios...
 
 
Sled 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 12, 15:25   

Dzięki DonKamillo, taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje. Czasami jak się nie da to nie i trudno, ale ponieważ, chciałem powiększyć twierdze, a moim zdaniem to powinno być możliwe normalnie, dlatego myślałem, że może coś źle robię.

Wiem, że ma to swoją logikę, że nie można dalej od zamku, bo tak to można by było zbudować sobie odrębny zamek od razu przy terytorium wroga, albo jak jesteśmy daleko od surowców to przy surowcach, ale moim skromnym zdaniem mogli by dać opcję powiedzmy, za jakąś tam dużą ilość złota, dokupujemy sobie teren, ale warunkiem jest, że musi się łączyć z terenem posiadanym. Eh wracam do gry :)
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 12, 17:30   

Niestety w praktyce było by to bardzo trudne do wykonania...
 
 
hastorpl 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, Stronghold 2
Wiek: 25
Posty: 9
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 13, 09:10   

Chyba w trybie "Swobodne budowanie" nie ma czegoś takiego. Ja gram w "jedynkę" i takiej informacji nie mam.
_________________
Dzień dobry wieczór.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz