ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
16 Czerwiec 12, 15:39
Czy Zbychu jest aka
Autor Wiadomość
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Czerwiec 12, 18:49   

Ponieważ tylko czekam jak walniesz jakąś bzdurę a na to nie trzeba długo czekać :D
 
 
Borki 
Wędrowiec

Gra w: Krzyżowiec:)
Wiek: 28
Posty: 20
Skąd: Gniezno
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Czerwiec 12, 19:02   

Na twoja głupotę też:D
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Czerwiec 12, 23:12   

Borki napisał/a:
:D Co tam? :) Elmo Shork mówił ze jak grasz z nim to Masz TM :)


I po co takie rzeczy wymyślasz? Mogę się założyć że ten Shork nawet nie wie co to TM.Na mnie też wymyślałeś ze niby na kogoś coś tam powiedziałem i to wielokrotnie. Pora dorosnąć i zastanowić się nad sobą nie wydaje ci się?
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 12 Czerwiec 12, 23:41   

Faxid wyluzuj :)
Sądziłem, że już przywykłeś do tego jak wygląda polska i światowa scena SHC.
W każdym bądź razie nie ma sensu spierać się z kimkolwiek o cokolwiek dotyczącego SHC, a na pewno nie z osobami, które nie mają pojęcia o czym mówią i jak to wszystko wygląda (np. Elmo) w dodatku na tym forum, gdzie nikogo to nie interesuje.
 
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Czerwiec 12, 14:01   

Gram dłużej niż ty, i twierdzisz że ja nie mam pojęcia o sytuacji na scenie SHC?
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 13 Czerwiec 12, 16:40   

Tak, dokładnie tak twierdzę.
Pie****isz (za przeproszeniem) trzy po trzy próbując odnosić się do czegoś, o czym, jak już wspomniałem, nic nie wiesz (tak wnioskuję z tego co napisałeś) opierając się tylko i wyłącznie na własnych wyimaginowanych domysłach, nie potwierdzając tego żadnymi sensownymi argumentami i dodatku śmiesz twierdzić, że masz o tym jakiekolwiek pojęcie ?
Chcesz się wykazać ? Zapraszam do GR, a nie przedstawiasz zakłamane fakty tutaj, na tym forum, gdzie i tak wszyscy mają to gdzieś.
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 13 Czerwiec 12, 18:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Czerwiec 12, 16:47   

1.Naucz się pisać.
2.Trochę Kultury.
3.A ty jakie masz pojęcie ?

To że nie gram codziennie to nie znaczy że nic nie wiem, wiem więcej niż może Ci się wydawać ( nie sugeruje że wiem więcej od Ciebie ) , wiem że trudno pogodzić Ci się z tym że twój kolega to aka no ale cóż nic nie poradzisz , śmieszne są te historie z jego bratem :D .


EDIT: I Ty mówisz że wiesz co się dzieje?



 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 13 Czerwiec 12, 17:56   

Najpierw Ty dobrze Attyla mówiłeś żebym wyluzował, teraz ja Tobie to mówię, ale bardzo dobrze piszesz. Nie potrzebnie zaczynałem tą rozmowę, więc to moja wina, nie ma sensu się kłócić z noobkiem (chociaż ja się lubię kłócić). Widać, że dobrze wie, że nie ma racji i tylko próbuje nas prowokować ;D Elmo nie wydaje mi się, że grasz dłużej od Attyli, a nawet jeśli to masz o wiele mniejsze pojęcie o tej grze, bo nigdy nie stałeś na scenie topexpert'ów w SHC, a Attyla to na pewno najlepszy gracz w SHC z w miarę aktywnych użytkowników w historii tego forum.
Attyla napisał/a:

Sądziłem, że już przywykłeś do tego jak wygląda polska i światowa scena SHC.

Oj przywykłem, co nie znaczy, że mnie też czasami nie poniesie ;-)

EDIT: Elmo nawet dzisiaj mnie brat Zbycha wkurzał jak napierdzielał w fife na drugim kompie na głośnikach i hałasował, kiedy byłem ze Zbychem na VT. Może się czepiałem tego, dlatego, że byłem trochę wcięty .
Ostatnio zmieniony przez Kupiec Hrupkuw 13 Czerwiec 12, 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Czerwiec 12, 18:02   

Szkoda mi Cię, niepotrzebnie wtrącasz się do dyskusji a nie masz nic ciekawego do powiedzenia, skoro jest najlepszy to udowodnij to, każdy może powiedzieć że jest najlepszy a jak się potem okazuje nic nie umie. Nie prowokuję was, tylko mówię prawdę , a to już wasza sprawa że nie chcecie wierzyć, proponuję zamknąć ten temat bo panowie nie wiedzą co piszą i już się zagalopowali wyzywając od "noo*ów" itp.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 13 Czerwiec 12, 18:10   

Może to i dobry pomysł z zamknięciem tematu, ale widzę Elmo nowej kłótni szukasz. Powiem Ci tyle, ja wiem swoje na temat Attyli i nie potrzebuje tego, aby to Tobie udowodnić. Myślę, że użyte przez nas epitety i cenzurowane wulgaryzmy nie są jeszcze tak wielkim przewinieniem - w postach dobrze jest jak najlepiej wyrazić swoje emocje i być szczerym w odczuciach względem innych (oczywiście z umiarem, który tutaj jak najbardziej zachowaliśmy) :-P
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Czerwiec 12, 18:18   

Jak najbardziej zachowaliście obrażając kogoś od "noo*ów" ?
Nie szukam kłótni , jak to wam się wydaje , chce kompromisu ale jak widać nie ma na co liczyć z waszej strony , dalej będziecie trzymać się swojego zdania, i dobrze, ale nie sądzicie że bez sensu jest udowadniać to i tamto jak i tak każdy będzie mieć swoje zdanie? ...
Z nikim się nie dogada.
 
 
Borki 
Wędrowiec

Gra w: Krzyżowiec:)
Wiek: 28
Posty: 20
Skąd: Gniezno
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 14 Czerwiec 12, 15:27   

Dobra skończcie ten temat bo oni i tak wiedzą lepiej..
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 14 Czerwiec 12, 15:44   

Ty akurat wiesz gorzej.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 14 Czerwiec 12, 15:59   

Borki napisał/a:
Dobra skończcie ten temat bo oni i tak wiedzą lepiej..


Nikt tutaj nic nie pisał ,ale nie zawsze sie musi znaleźć taki Shever co tylko prowokuje w jednym zdaniu a nic więcej nie napisze bo by się za bardzo zmęczył.Zamknijcie temat , i do kosza bo ta dyskusja do nikąd nie prowadzi, każdy będzie obstawał przy swoim zdaniu i tyle bo tak już jest SHC że wiecznie ktoś się z kimś kłóci :)

A jak ktoś chce rozmawiać to jest do tego temat. http://strongholdnet.gry-...=2671&start=105
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 16:00   

Kamil jeśli myślisz że jestem aka to znajdź na mnie jakiś dowód a pisanie że robię eko tak samo jak Pointer i równiutko jak on to jest tylko efekt uczenia się od X-CON. Bardzo mi przykro że nie możesz się przyzwyczaić że jednak istnieją jeszcze tacy utalentowani gracze jak ja i Faxid i uczymy się bardzo szybko. I jeszcze raz powiem Ci to samo co kilka miesięcy temu jak znajdziesz mnie w tym samym miejscu gdzie mieszka Pointer czy też to samo id to się odezwij a nie piszesz na takim forum jakieś bzdury.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz