ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[przeciwnicy] 1v7 przeciwników
Autor Wiadomość
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 20 Sierpień 11, 19:33   [przeciwnicy] 1v7 przeciwników

Pewnego dnia postanowiłem przetestować swoje umiejętności i stanąłem do walki na 7 przeciwników na mapie "Strażnicy" i innej, troszkę łatwiejszej mapie. Przeciwnicy to: Wezyr, Emir, dwóch Szeryfów, Nizar, Wilk i Wąż. Złoto przeciwnika 40000 moje złoto 3000.

Niestety nie dałem rady, przeciwnicy nie dają mi się rozbudować, wszyscy podniszczali mi gospodarkę (szczególnie Wąż) po wyniszczeniu mi gospodarki atakują lorda.

Czy wy dalibyście rady 7 przeciwnikom na powyższych zasadach (oczywiście nie np 7 szczurom)?m)?
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Sierpień 11, 20:55   

Skoro nie dają ci się rozbudować to ustaw [s]tępo[/s] tempo gry na 20 ( chyba tyle jest najmniej) i myślę że zdążysz się rozbudować.

Edycja: Kacper
Ostatnio zmieniony przez Kacper 20 Sierpień 11, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 20 Sierpień 11, 21:01   

Pograj w Extreme i multi, tam się nauczysz szybkiej rozbudowy :P . A co do 1 vs. 7 to nigdy nie próbowałem i raczej rady bym nie dał :) .
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 20 Sierpień 11, 21:58   

Gram w multi, umiem szybko się rozbudować ale nie chcę stracić złota na kupno drewna (potrzebuję złota do szybkiego wyszkolenia łuczników)
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 11, 09:34   

Ja grałem, ale nie z takimi przeciwnikami. Ostatnia misja kampanii krzyżowca jest podobna: my vs. Wilk, Kalif, Sułtan, Ryszard, Wieprz i Szczur. Ustawiasz tempo gry na 20 i szybko robisz dwie wieże kwadratowe i około 20 kuszników (sprzęt kupujesz na targowisku). Z początku będzie trudno, ale jak dobrze wszystko zrobisz to uda Ci się przetrwać ;)
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 21 Sierpień 11, 10:49   

Ja wygrałem kiedyś vs 7 wilków. :D

Gdy przeciwnicy będą w ciebie ładować katapultami ustaw przed wieżami wysoki mur .
Zawsze tak robię, i zawsze wychodzi mi to na dobre.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 11, 13:25   

Pewnie, że możesz tak wygrać, tylko zależy na jakiej mapie i jakich warunkach (kasa, dostępność do zasobów itp).
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 11, 13:39   

ostatnią misję kampanii krzyżowca jakos przeszłem
Elmo1225 - na jakich zasadach grałeś?

@edit - sorry za błąd, przyzwyczaiłem się pisać "przeszedłem" i nie mogę sobie z tym poradzić. Błąd poprawiony! STRONGer
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 24 Wrzesień 11, 19:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 22 Sierpień 11, 09:21   

Ja 3k lordowie 40k.
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 11, 12:48   

Wilki późno atakują ale też z nimi jest bardzo trudno bo wysyłają duże ataki a ich zamki to prawdziwe fortece.
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 26 Sierpień 11, 21:09   

Z wieprzami inaczej. Oni są banalni :D . Wystarczy ustawić wieże tak że kiedy wojska wieprza idą do punktu zbornego to ty ich tymi wojskami na wieżach ( dobrze ustawionymi) i ich dziesiątkujesz ;) . Do ataku użyjcie assassynów. Dość dużą liczbe bo kusznicy wieprza mają mocne strzały ale gładko pójdzie.
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
[X-CON] Geralt 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 24 Wrzesień 11, 11:46   

Ciekawy temat to pomyślałem sobie czemu nie spróbować:D
Mapa Strażnicy, 1vs7 wilków, 3k gold
Takie ustawienie na mapie:
http://imageshack.us/photo/my-images/707/17rk.jpg/
SS:
http://imageshack.us/photo/my-images/29/1v7w.jpg/

Mecz dosyć trudny, ponieważ limit wojsk wynosi 260. W tych 260 jednostkach musi być armia do obrony( ja miałem kuszników) i armia do ataku. Musiałem się trochę nagłowić jak podejść 1st wilka. Później już poszło z górki
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 24 Wrzesień 11, 13:46   

Niezły jesteś! :)

Ja nie mogę pokonać 1vs 7 węzów! :D
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 24 Wrzesień 11, 14:54   

[X-CON] Geralt Nieźle ja nie wiem czy bym se poradził z trzema czy dwoma, ale zaraz spróbuje.
P.S
STRONGer napisał/a:
ostatnią misję kampanii krzyżowca jakos przeszłem
Elmo1225 - na jakich zasadach grałeś?

@edit - sorry za błąd, przyzwyczaiłem się pisać " przeszedłem" i nie mogę sobie z tym poradzić. Błąd poprawiony! STRONGer

O ile dobrze pamiętam z polaka pisze się przeszedłem bo przeszłem* to piszą dziewczyny czyli przeszłam.
* - Firefox mi podkreślił błąd nawet
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 24 Wrzesień 11, 19:05   

Jakiś modek (nie to żebym kogoś oskarżał) podkreślił mi ten błąd, ja korzystam z chrome'a i mi jakoś nie podkreśla tego błędu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz