ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje - Oficjalny Turniej StrongholdNet
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 3 Czerwiec 12, 20:06   

Hmm... Dobra, może spróbuję swoich sił. Ale nic nie obiecuję. Na dniach postaram się zainstalować tego GameRangera i byłbym wdzięczny jakby ktoś chciał zagrać jedną potyczkę z noobem ;) .
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 12, 20:11   

W sumie to chyba zgadzam się z propozycją przećwiczenia turnieju na razie w obrębie forum. Będzie na pewno mniej roboty, ale lepszy taki test niż żaden.
Co do turnieju to być może wezmę udział tyle, że ja gram w starym stylu. ( Nie wiem czy teraz w ogóle "gram" w pełnym tego słowa znaczeniu bo ostatnia moja potyczka mp miała miejsce 2-3 lata temu. ) Regulamin został już poprawiony, więc jest gotowy.

Mam programik na 10 slotów do losowania, ale nie zapisuje niestety wyniku txt, więc trudno będzie przepisywać. ( Funkcja "zapisz" nawala chyba )

Do każdej potyczki testowej wystarczy jeden temat chyba. Jedyne co pozostało to zebrać ludzi i ustalić termin. Co do wyników to chyba nie powinno się to liczyć do ogólnego rankingu. ( Chociaż przydałoby się przedstawić testową formę przyznawania punktów )

Teoretycznie temat powinienem oczyścić, ale zostawię posty jeszcze do testów.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 12, 20:19   

Zastanówcie się nad zrobieniem porządku w dziale tzn. powyrzucania do kosza tematów które okazały się nie wypałami.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 3 Czerwiec 12, 20:25   

Bordinio - jesteśmy w takiej samej sytuacji, jeśli chodzi o grę ;) .

Dział faktycznie możnaby oczyścić nieco, lecz nie leży to w mojej mocy :P . Póki co myślę, że lepiej faktycznie nie robić jeszcze generalnego rankingu, ale zacząć od osobnego, pojedynczego turnieju na tych zasadach, na których później miałaby być liga.

PS. Bordinio - temat niech zostanie, myślę, że nie ma potrzeby go oczyszczać. Można mu zmienić nazwę na "Dyskusja nad organizacją turniejów", a założyć nowy na regulamin ;) .

//edit:Przepraszam za ingerencję, ale chyba masz rację co do tematu :)
- Bordinio
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 3 Czerwiec 12, 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 12, 20:32   

Więc zróbmy tak. Zorganizujmy 3 eventy w tym gronie w jakim jesteśmy i niech zagra każdy. Nie ważne jak gra i jaki nurt SHC reprezentuje. A jak wszystko będzie szło gładko to SH net zacznie regularnie organizować eventy na takiej zasadzie jak wyżej pisałem. Do tego czasu ustalimy pewne modyfikacje aby było jak najlepiej. Wtedy zaczniemy jakąś większą reklamę i ściągniemy więcej ludzi z GR, może obcojęzycznych.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 12, 22:25   

Bardzo podoba mi się obecny rozwój sytuacji :)

Siwy napisał/a:
Dobra, panowie, zrobiłem Wam banner :) .
Obrazek

Jest super :) A może by tak ujednolicić przy okazji styl? Mam na myśli wybranie jednego kroju czcionki, który będzie zarówno w nagłówku strony "oficjalna strona o grach z serii", forum i w nowych bannerach. Ten krój, którego użyłeś prezentuje się dobrze. Jak znajdę chwilę, to zobaczę jak będzie wyglądał na pozostałych grafikach.

Jestem bardziej za polską nazwą "Oficjalny Turniej StrongholdNet", ale forma skrócona bez pierwszego wyrazu też może być używana tam, gdzie będzie to wygodne.

Dział turniejowy założony.

Jeśli okaże się, że nikt z administracji nie będzie w stanie sprawnie przeprowadzić turnieju, to proponuję wyznaczyć przedstawiciela spośród graczy. Taka osoba, jako współorganizator mogłaby moderować dział turnieju i czuwać nad prawidłowością rozgrywek.

Żeby ułatwić i przyśpieszyć pracę przy prowadzeniu turnieju proponuję używać do losowania drabinek jakiegoś programu (ale zawsze tego samego, konkretnego). Jeśli nie znajdziecie czegoś, co spełniałoby nasze wymagania, to mogę przygotować prostą aplikację webową.
Po udanym zakończeniu pierwszego turnieju mógłbym stworzyć system do zarządzania i wyświetlania rankingu na naszej stronie i ew. forum.

Od razu ostrzegam, że podczas trwania turnieju nie będziecie mogli na mnie liczyć. Praktycznie w każdy weekend jestem AFK.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 3 Czerwiec 12, 22:52   

DonKamillo napisał/a:
Także KupiecHrupków, Kamil, Lutel i reszta bardziej doświadczonych graczy mogłaby sobie rekreacyjnie zagrać. .


No nie wiem,mam jakiś drobny problem z lagami ,lecz może uda mi się to naprawic.

Co do samych zasad dopisał bym punkt że za pyskowanie i obrażanie kick z turnieju.Bo po wczorajszych kilku grach z nobkami az mi brakowało słów co do niektórych :D , tłumaczyłem takiemu nieogarowi że tarcze są powszechnie używane na multi przez każdego lepszego gracza ,a ten swoje że najlepiej obstawic zamek kusznikami i grac bez katapult ,tarcz i trebuszy. Nie wiem czy pomysłodawca/organizator sobie zdaje sprawę jakie zacofanie i dzicz panuje na gr. Jak chociaż by http://postimage.org/image/wzx08enwt/ albo później w następnej grze już nie robiłem ss ale wierzcie mi na słowo :) Pogrupowałem konie z tarczami i podjechałem nobkowi pod zamek wszystko wybiłem a ten z tekstem " J******y cheater używa czita tzw nieśmiertelni konni " lol
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 12, 00:18   

Administracja wspierana doświadczonymi graczami bez problemu sobie poradzi z takimi przypadkami.

Poza tym taki punkt w regulaminie jest. Decyzja administracji jest wiążąca i nie podlega dyskusji a podstawą do brania udziału w turnieju jest kulturalne zachowanie.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 12, 11:45   

To już chyba wszystko ustalone, dzisiaj postaram się wstawić mapki i jeszcze małą niespodziankę. Siwy na GR mam nick - Faxid, pisz kiedy chcesz.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 4 Czerwiec 12, 14:18   

DonKamillo napisał/a:
Także KupiecHrupków, Kamil, Lutel i reszta bardziej doświadczonych graczy mogłaby sobie rekreacyjnie zagrać. .



No i ja :-D
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 12, 18:48   

Jaki więc termin testowego turnieju proponujecie ? Do tego dochodzą zapisy. Pyt. czy właśnie będą one szybkie czy jednak do testów damy kilka dni.
 
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 12, 18:59   

Proponuje najbliższą sobotę, zapisy od teraz do godziny rozpoczęcia turnieju.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 12, 19:11   

Turniej musi mieć formę jak najbardziej zbliżoną do tego co chcemy robić w przyszłości a więc sprawa jest jasna: zapisy w dniu turnieju 20 min przed rozpoczęciem. Po co Wam zapisy wcześniej? Umawiamy się, że staramy się być wszyscy, termin określmy z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Same ścisłe grono aktywnych użytkowników i modów to będzie spokojnie 8 osób czyli minimalna liczba do spokojnego rozegrania turnieju. Zapisy wcześniejsze do niczego nie służą, kto będzie to będzie a kto nie to trudno.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 4 Czerwiec 12, 19:12   

Testowy proponuję w piątek :-)
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 12, 20:16   

W piątek kiedy euro się zaczyna? Chyba zły pomysł...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz