ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Emperio
Autor Wiadomość
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 31 Styczeń 12, 18:52   

Już wszystko ok, po prostu musiałem najpierw wszystkie wojska przenieść do miasta i wtedy (kiedy przy generale nie było żadnego oddziału) mogłem przydzielić wojska do dowódcy.
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 12, 20:06   

Tay napisał/a:
Odyn napisał/a:
To nie błąd. Ten świat jest po prostu wyłączony.


Nie zrozumiałeś mnie. Wiem, że świat jest wyłączony, ale dostaję komunikat o tym nawet jak wejdę na stronę główną gry. I nie mogę zalogować sięprzez to na inne światy.

Faktycznie źle Cię zrozumiałem. Dodałem teraz przycisk wylogowania w widoku komunikatu, żeby można było zmienić świat na inny.

Cytat:
Już wszystko ok, po prostu musiałem najpierw wszystkie wojska przenieść do miasta i wtedy (kiedy przy generale nie było żadnego oddziału) mogłem przydzielić wojska do dowódcy.

Dla mnie to nie jest ok ;) Przypominam jeszcze raz, że gracie w roli testerów. Bardzo zależy mi na wyłapaniu błędów, a szczególnie ważne są dla mnie takie, które pojawiają się tylko w określonych warunkach. Jeśli u Ciebie faktycznie nie można było przenieść jednostek, to chciałbym dojść dlaczego tak się stało.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 31 Styczeń 12, 20:16   

Odyn napisał/a:
Dodałem teraz przycisk wylogowania w widoku komunikatu, żeby można było zmienić świat na inny.


Nie działa.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 12, 18:38   

Tay napisał/a:
Nie działa.

Teraz działa :P
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 1 Luty 12, 18:41   

Zaiste, działa i to nawet komunikat wycentrowałeś ;)
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 1 Luty 12, 19:59   

Powiedz mi, Odynie, czy generałowie wraz z kolejnymi bitwami zdobywają jakieś doświadczenie etc., czy nie ma to żadnego znaczenia i każdy świeżak walczy tak jak stary wyga?
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 1 Luty 12, 20:23   

A ja chciałbym spytać czemu jeden z moich generałów ma kilka gwiazdek przy nicku? Co one oznaczają?

[ Dodano: 1 Luty 12, 22:24 ]
Kolejny błąd:

Mam jednego florena i gdy chcę go komuś wysłać to pojawia się komunikat:
Cytat:
Nie dysponujesz wystarczającymi środkami, aby przekazać taką kwotę.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 12, 23:29   

Siwy napisał/a:
Powiedz mi, Odynie, czy generałowie wraz z kolejnymi bitwami zdobywają jakieś doświadczenie etc., czy nie ma to żadnego znaczenia i każdy świeżak walczy tak jak stary wyga?
Tay napisał/a:
A ja chciałbym spytać czemu jeden z moich generałów ma kilka gwiazdek przy nicku? Co one oznaczają?

Te gwiazdki to właśnie doświadczenie ;) Każdy nowo zatrudniony generał ma losowe doświadczenie. Jego wartość zwiększa się po zwyciężonych bitwach (a konkretnie liczy się ilość odbytych rund).
Poziom generała wpływa na skuteczność ataku jego armii. Zależy od niego również poziom i skład jednostek pojawiających się w atakowanych regionach bez właścicieli.
Tay napisał/a:
Mam jednego florena i gdy chcę go komuś wysłać to pojawia się komunikat

Teraz możesz już oddać swój ostatni grosz dla potrzebujących.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Luty 12, 00:00   

Nie, dalej nie mogę ;(
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Luty 12, 15:28   

Hmmm to chyba miałem jakiś błąd z tym, bo domyślny generał miał na początku zero gwiazdek, zajął 3 prowincje i dalej ma 0 gwiazdek, a dwoje nowo zwerbowani generałowie mają po 4 gwiazdki :D .
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 2 Luty 12, 17:33   

Tay napisał/a:
Nie, dalej nie mogę ;(

Przy wyświetlaniu zaokrąglam kwotę, więc może nie masz na koncie pełnego florena, tylko nieco mniej. W zasadzie powinienem zaokrąglać zawsze w dół, żeby nie wprowadzać w błąd. Wartości po przecinku i tak nie mają znaczenia.

Siwy napisał/a:
Hmmm to chyba miałem jakiś błąd z tym, bo domyślny generał miał na początku zero gwiazdek, zajął 3 prowincje i dalej ma 0 gwiazdek, a dwoje nowo zwerbowani generałowie mają po 4 gwiazdki :D .

Sprawdziłem twojego generała - ma poziom 0.9, więc brakuje mu jeszcze 10 rund do jednej gwiazdki (0.1 * ilość_rund).
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Luty 12, 21:09   

W każdym razie i tak go odesłałem na emeryturę, skoro młodzicy mają po 4 gwiazdki. Zresztą miał głupie imię. Swoją drogą - może wprowadź opcję zmiany imienia?
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Luty 12, 21:20   

Znalazłem wraz z kolegą Dged'em dość poważny błąd - obaj mamy miasto Nurnberg, z tym że on ma tam inne budynki, ja inne. Tak samo ma się rzecz z generałami.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 2 Luty 12, 22:17   

Siwy napisał/a:
może wprowadź opcję zmiany imienia?

Ta opcja istnieje od samego początku. Losowe, klimatyczne imię to tylko taki ficzer ode mnie ;) Muszę poprawić opis nad polem imienia...

Tay napisał/a:
Znalazłem wraz z kolegą Dged'em dość poważny błąd - obaj mamy miasto Nurnberg, z tym że on ma tam inne budynki, ja inne. Tak samo ma się rzecz z generałami.

O problemie wiem i znam jego przyczynę. Niestety dzisiaj miałem strasznie mało czasu, żeby dokładnie przetestować rozwiązanie. Możliwe, że obecna tura nie przeliczy się, albo znowu wyjdą jakieś cuda :P
Muszę jednak naprostować zaistniałą sytuację, bo posiadanie jednego regionu przez dwóch graczy może wprowadzić mi ogromne zamieszanie w dalszej grze. Jeden z was dostanie po prostu w zamian inne miasto.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Luty 12, 22:37   

Wiem, wiem, nowych nazywam po swojemu. Chodzi mi o możliwość zmiany imienia tym istniejącym generałom ;) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz