ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka jest najtrudniejsza misja w kampani
Autor Wiadomość
Damcio95 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 37
Skąd: z Filipowic
Medale: Brak

Wysłany: 24 Grudzień 08, 08:03   Jaka jest najtrudniejsza misja w kampani

W tym temacie chciał bym podyskutowac na temat najtrudniejszych misji w Stronghold 2 Deluxe

[ Dodano: 2008-12-24, 18:26 ]
Jak dla mnie Ścieżka wojny kampania rozdział 11
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 26 Grudzień 08, 10:04   

Rozdział 11. Miałem małe problemy z odeprzenia ataków Williama, lecz później się dobrze rozbudowałem i się broniłem...
A najłatwiejszą jest oczywiście 1 :D
_________________

 
 
Damcio95 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 37
Skąd: z Filipowic
Medale: Brak

Wysłany: 26 Grudzień 08, 15:48   

Ja jej nie przeszedłem wcale.

Nie przeszedłem... Brzydki post. ;)
- Warlike
Ostatnio zmieniony przez Warlike 27 Grudzień 08, 06:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Grudzień 08, 18:05   

Cytat:
niepszeszlem

...
Nie przeszedłem jak coś. ;)
Rozdział 11 był chyba najtrudniejszy więcej kłopotów nie miałem.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
serav 
Wędrowiec

Posty: 2
Skąd: Łomża
Medale: Brak

Wysłany: 14 Styczeń 09, 14:52   

Ktoś może mi podpowie jak przejść misję w której mam zgromadzić zapasy na Turniej ? Zawsze brakuje mi czasu a zasoby bardzo wolno napływają mimo wyłączenia wydawania w Kuchni ...
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 14 Styczeń 09, 14:59   

ja zacząłem od początku grę, od chyba 4 misjii zbierałem zasoby w tym ''spalonym'' (jakoś palisady ocalały) zamku. A najtrudniejsza misja to ta z opactwem(obrona jego). 11 misja jest łatwa - kasujemy mury oprócz tych od strony ataków Williama, tworzymy długi ur od krańca mapy do rzeki, i stajnię. Potem wystarczy lordem wejść na konia i zniszczyćWilliamowi obozy z machinami. Łatwizna. Można też zdobyć wioskę williama na północy po zabiciu bandziorów
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 09, 01:15   

Zależy jaką ścieżkę się obierze :] Przy ścierze dobra, nie miałem większych problemów z przejściem misji, choć gdy swego czasu spróbowałem ściężkę zła, to klasztoru w ogóle nie zdobyłem ^^

Jednak by nie było offtopu, najtrudniejsza to chyba atak na Olafa, bo te balisty od samego początku stzelają i mogą dupnąć nam kilka fajnych jednostek (wiadomo, cheat z wstrzeleniem w lat itp. :P )
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 22 Styczeń 09, 12:25   

Przeszedłem całą 3x razy. Najtrudniejszą była zabicie Williama, ponieważ cały czas mnie atakował a ja nienadążałem się bronić.
_________________

 
 
Vagiri0 
Osadnik


Wiek: 33
Posty: 32
Skąd: WrocłaW =]
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 09, 15:41   

#UP

Akurat ta misja była dla mnie najprzyjemniejsza :P stawiałeś 2 wieże od strony od której atakuje cie William, otaczasz je murem żeby nie weszli dajesz tam tylko kuszników i łuczników i jest cacy.Ja dałem jeszcze na górkę(po lewej stronie) 3 katapulty żeby automatycznie niszczyły jego... no to coś w czym się robi katapulty itp. =] 2 balisty i było pozamiatane ^^

#Topic

Moim zdaniem najtrudniejszą misją była kiedy musieliśmy zabić Lady Serene gdy walczyliśmy u boku Barcleya. Porypana misja =_=
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 7 Luty 09, 21:16   

Obie misje łatwe. Najpierw głupia Syrena :p
wszystkimi poza pikinierami i knechtami oraz drabiniarzami idziesz na wschód i biegasz wzdłóż muru. Serena wywala bale, a drabiny na mury. Potem kklikasz cały czas na zamek Sereny, by unikać walk po drodze.

William
Kasujesz wszystkie mury oprócz tego od strony Williama, i dobudowujesz mur do ściany. Wtedy masz mur od rzeki do konca mapy. Potem kupujesz stajnie, lorda na koń. Rozwalasz lordem obozy i katapulty, jak koń jest słaby maszerujesz do zamku, czekasz pod murem. I walczysz z wrogimi wojami. Potem bierzesz kolejnego konia ze stajni, maszerujesz na wroga aż koń nie będzie ledwo dyszał, pod mur itp, oczywiście się rozbudowując. Potem robisz samych kuszników i łuczników i stawiasz ich na wieży. Potem robisz rycerzy na koniach. Masakrujesz wroga konnymi robiąc ten sam numer jak z lordem. Potem kupujesz katapulty i balisty i marsz na wieś do podbicia. Potem budujemy domy barykadując miejsce, gdzie ma przyjść Byk. Potem to już tworzymy armię strzelców i konnych, i bronimy wioski z Bykiem, by nie dostała się w ręce wroga, bo Byk zniszczychatki. Z dużą armią ''uwalniamy'' Byka i z jego pomocą zabijamy Williama
+3 porady
Podczas gry warto leczyć lorda
Za miastem Williama jest miejsce, w którym można zbudować obóz z katapultami
Warto pokonać bandytów na północy i zdobyć wioskę
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
sir Ryszard 
Wolny chłop


Gra w: CS 1.6
Wiek: 26
Posty: 54
Skąd: Napewno nie traficie
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 09, 14:46   

Dla mnie najtrudniejsza 11 misja w ścieżce wojny ile ja się tam umęczyłem aż łezka leci
_________________
Stronghold 4ever ^^

Strasznie długo mnie tu nie było :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz