ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jerozolima 1099
Autor Wiadomość
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 11, 17:27   Jerozolima 1099

Po mojej długiej nieobecności postanowiłem zaprezentować moją nową mapę do Crusadera. Staniemy w niej na czele armii krzyżowców dowodzonych przez Gotfryda z Bouillon atakującego północno - zachodnią część Jerozolimy. Starałem się odwzorować historyczny zarys murów i ulic z czasów pierwszej wyprawy krzyżowej. Co do krajobrazu, to pozwoliłem sobie na nieco swobody, także nie musi on odpowiadać rzeczywistemu.

Mam nadzieję, że mapa się spodoba. Od razu chciałbym powiedzieć, że do mapy będą wprowadzane poprawki, tak więc proszę o jak najliczniejsze komentarze.

[URL=http://www.fileserve.com/file/N4R3jJg/Jerozolima 1099.rar]Jerozolima 1099[/URL]

minimap jer.png
Plik ściągnięto 3771 raz(y) 43,23 KB

Ostatnio zmieniony przez Percival 5 Styczeń 12, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 11, 22:11   

No muszę przyznać, świetna mapa. Krajobraz bardzo ładny, miasto również, mury mogłeś zrobić troszeczkę lepsze, ale skoro wzorowałeś się na oryginalnych murach Jerozolimy to myślę, że dobrze je odwzorowałeś. Ciekawie mi się grało, teraz nie miałem czasu rozegrać misji "na maxa" i szybko zabiłem tylko lorda, ale jakbym miał jeszcze zabić resztę wojska wroga to myślę, że byłby problem nawet jakbym się starał. Poziom trudności trochę za duży. Widać też, że wzorowałeś się trochę na mapie innego użytkownika, a jego mapa nazywała się "Pod murami Antiochii" - wyszło Ci to bardzo dobrze. Denerwują mnie oceny 9.99999/10 "bo zawsze można się do czegoś przyczepić" - owszem można, ale działają też punkty na plus, wychodzące poza skalę oceniania. Tak więc za nie masz zasłużone 10/10.
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 11, 15:21   

@ Kupiec Hrupkuw - Akurat "Pod murami Antiochii" to też moja mapa :-D . Niestety pojawił się w niej bardzo poważny błąd i musiałem wstrzymać prace wykończeniowe.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 11, 16:40   

O teraz mnie zagiąłeś xD, rzeczywiście pomyliłem Ciebie z innym użytkownikiem, następnym razem sprawdzę coś dobrze, zanim powiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz