ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Brak obrazu
Autor Wiadomość
deamon 500 
Wędrowiec

Gra w: twierdza 2 twierdza krzyżowiec twierdza 3
Wiek: 29
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 15 Listopad 11, 16:00   

dalej nie działa teraz kupiłem kartę graficzną 1 gb i to samo.
 
 
wisnia_pc 
Wędrowiec

Posty: 19
Medale: Brak

Wysłany: 15 Listopad 11, 16:44   

A czy masz oryginalnego strongholda ? zaktualizuj sobie sterowniki wszystkie. Najlepiej sprawdź grę na innym komputerze, żeby wykluczyć grę z usterek. Jeszcze spróbuj przeinstalować system może wina jest w systemie.
 
 
deamon 500 
Wędrowiec

Gra w: twierdza 2 twierdza krzyżowiec twierdza 3
Wiek: 29
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 15 Listopad 11, 16:51   

Na razie nie oryginalna, ale jak będzie działała to będzie oryginał.


Jak będzie oryginalna to będzie działała. Polecam zapoznać się z naszym regulaminem.
- Bordinio


[ Dodano: 15 Listopad 11, 18:08 ]
wisnia_pc napisał/a:
A czy masz oryginalnego strongholda ? zaktualizuj sobie sterowniki wszystkie. Najlepiej sprawdź grę na innym komputerze, żeby wykluczyć grę z usterek. Jeszcze spróbuj przeinstalować system może wina jest w systemie.

Mam angielską wersję i polską wersję i to samo się dzieję .
http://www.systemrequirementslab.com
Sprawdzałem na tej stronie .
Wszystko jest ok tylko (!) pojawia się przy "CPU"
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 15 Listopad 11, 16:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wisnia_pc 
Wędrowiec

Posty: 19
Medale: Brak

Wysłany: 15 Listopad 11, 18:22   

czytałem na innych forach jak ktoś ma nie oryginalną wersję gry to właśnie takie akcje występują ponieważ crack jest zwalony.
 
 
mariusz 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 11, 10:42   

Witam proszę pomoc mam laptopa asus pro5a n50vn 4 gb ramu karta grafiki Nvidia Geforce 9650GT 1GB .Procesor Intel Core 2 Duo T5800 system Windows 7 64 bity i gra się zacina aktualizowałem sterowniki graficzne trochę pomogło ale teraz gra się sama wyłącza program exe przestał działać(Gra jest oryginalna!)
Ostatnio zmieniony przez mariusz 20 Listopad 11, 11:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 11, 10:52   

Informuję, że każdy użytkownik, który będzie szukał pomocy na tym forum dot. pirackiej wersji będzie nagradzany warnem. ( To samo tyczy się pomagających ) Zapoznajcie się z regulaminem. No i oczywiście pirackie wersje maja to do siebie, że są dziurawe i zawierają błędy. Dlatego możemy pomóc tylko przy wersjach oryginalnych z tego względu, że nie wiemy skąd "piraciliście" i co dokładnie macie w tym waszym nielegalnie przygotowanym worku.
 
 
 
Margaj10 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 22 Listopad 11, 22:31   

chyba znalazłem rozwiązanie trzeba mieć directx 11, jutro będę wiedział na 100%

[ Dodano: 23 Listopad 11, 16:46 ]
tak directX 11 i wszystko chodzi
 
 
michal1511 
Wędrowiec

Gra w: SHC, SH 2 Deluxe, SH1, SHC Extreme, SHC3
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 26 Listopad 11, 09:53   

U mnie to nie pomaga. A zaznacze, że mam oryginalną grę i jeszcze kilka dni temu łądnie chodziła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz