ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[kampania] Wojna na wyspie
Autor Wiadomość
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 4 Listopad 11, 19:00   [kampania] Wojna na wyspie

Witam.
Oto moja kampania. Zapewne widzieliście wersje Demo na specjalną uroczystość Urodzin Odyna. Mapka Demo przedstawia pierwszą misję tej oto kampanii. Różnica między kampanią a misją Demo jest taka, że jest trudniejsza. Ale dość rozpisywania się oto pierwsza misja:

Misja 1 Poszerzanie granic.

Fabuła: Twoim nowym zadaniem jest wyjazd z kraju w celu poszerzeniu granic. Niestety, w kraju w, którym przebywasz ma mnóstwo złodziei. Zgromadź towary na gród i pilnuj się złodziei.

Screen: http://imageshack.us/f/83...aniegranic.png/
Link: http://www.megaupload.com/?d=9QE9UIBH
Proszę: pobierać, grać, oceniać i komentować.
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 4 Listopad 11, 22:41   

Ja jestem zawsze szczery w ocenie i teraz to udowodnię.
Niestety, ale ta mapa to nawet 5 minut roboty nie jest. Całkowity brak krajobrazu, do tego na odwal się najmniejszy rozmiar. Grywalności nie ocenie, bo nawet tego nie pobieram.

Nie bierz sobie za bardzo do serca tego co napisałem, twórz dalej i ucz się, ja też kiedyś takie mapy robiłem, jak byłem w twoim wieku, a nawet gorsze :mrgreen: . Robiłem wtedy cały teren na maksymalną wysokość, i opcją "wysokość minimalna" robiłem tunel w kształcie slalonu i tam wstawiałem bramy. Ogólnie miałem z 20 bram+fosy przy każdej z dwóch stron i smolne rowy, po 40 kuszników na każdej. Do ataku robiłem około 300 wojowników, 300 rycerzy, 20 katapult, 100 kuszników, 200 pikinierów. Sami się domyślacie jak to wyglądało :-D
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 5 Listopad 11, 06:50   

Nic się nie stało. Taki komentarz to świetna motywacja do pracy.
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 11 Listopad 11, 13:32   

Ja uważam to samo co Kupiec, i doczepię się do fabuły, której tak na prawdę nie ma. Np. Olowek robił o wiele bardziej rozbudowane fabuły do pojedynczych mapek. Moim zdaniem powinieneś napisać więcej:
a) co to za kraj
b) kim jest bohater i jak ma na imię
c) słowo o uniwersum w którym to się dzieje
d) jakieś nazwy krain geograficznych
e)dokąd wyjeżdża główny bohater
(...)
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz