ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
1 Czerwiec 12, 16:20
Konkurs na pracę związaną z serią Stronghold
Autor Wiadomość
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 24 Październik 11, 16:39   Konkurs na pracę związaną z serią Stronghold

Zgodnie z zapowiedzią na shoutboxie, organizuję konkurs dla wszystkich użytkowników forum.

Temat: artykuł na stronę, grafika, kampania, mapa, ...


Pod powyższymi hasłami mam na myśli:
:arrow: artykuł - lista i opisy jednostek SK/S3, opisy budynków SK/S3, związki lenne/surowce SK, opowieść/rozprawka historyczna, recenzja SK/S3 itp.
:arrow: grafika - tapeta (najlepiej w kilku wersjach dla różnych rozdzielczości), nowy zestaw bannerów dla strony stronghold.gry-online.pl, rysunek/szkic itp.
:arrow: kampania/mapa - stworzona w Stronghold, SC, S2; mapa zarówno historyczna, na podstawie wybranego, istniejącego zamku, jak i wymyślona...
:arrow: ... - może nas ktoś zaskoczy czymś innym?

Tematyka jest rozległa, więc każdy ma szansę stworzyć coś, w czym czuje się dobrze. Mile widziane będą prace z listy: zapotrzebowania na artykuły oraz artykuły dotyczące Stronghold 3.

Regulamin:

- Każdy uczestnik zgłasza się do konkursu w tym temacie, podając rodzaj i temat swojej pracy.
- Praca musi bezpośrednio nawiązywać do którejś z gier z serii.
- Każdy uczestnik może przygotować dowolną ilość prac, ale wszystkie muszą być z tej samej kategorii.
- Nie można wstawiać cudzych prac.
- Nie można zgłaszać własnych prac, które brały już udział w jakimś konkursie lub były publikowane.
- Zgłoszenie się do konkursu i przesłanie swojej pracy do oceny oznacza pozwolenie na publikację jej na łamach strony stronghold.gry-online.pl oraz akceptację regulaminu.

Ocenie będzie podlegać:

:arrow: wkład pracy - szczegółowość, stopień wyczerpania wybranego tematu
:arrow: jakość - poprawność gramatyczna i język w przypadku tekstów; grywalność, krajobraz, fabuła w przypadku map
:arrow: pomysłowość - użyte tricki, rozwiązania, temat pracy

Nagrody:

I miejsce - gra Stronghold 3 w wersji polskiej
II i III miejsce - zniżka 20% na zakup Stronghold 3 w wersji polskiej
Oprócz tego laureaci zostaną uwiecznieni w Hali sławy, natomiast pierwsze 5 prac (lub więcej) umieszczę na stronie z podaniem autora.


Termin zapisów do konkursu: 6/11/2010

Termin składania prac: 13/11/2010

Ogłoszenie wyników: nie później niż 20/11/2010


Uczestnicy:
Tay - opis przejścia wszystkich misji Stronghold
Krzyżowiec - recenzja Stronghold 3, opisy budynków i jednostek
Kupiec Hrupkuw - kampania do gry Stronghold
Szeryf99 - "Artykuły Szeryfowskie" (rangi, handel w SK; prawdopodobnie "Jak nie stracić wioski" lub/i "Moja własna historia Kingdoms")
Lutel - poradnik jak atakować, bronić się i umiejętnie gospodarować punktami badań w SK; prawdopodobnie opisy badań, wrogów na mapie, surowców i kart premium
Shagan - grafika, związane z główną witryną
Bartimus - artykuł: do czego wykorzystywać jednostki w S1 i SC
Mrukus - trzy mapy
Lord Smerf - artykuł o jednostkach w SHK

To prawdopodobnie pierwszy konkurs, który organizuję samodzielnie, więc liczę na wyrozumiałość ;) Zastrzegam sobie prawo do powiększenia ilości zapisów w regulaminie, w trakcie trwania konkursu.

Ten temat służy do zapisów oraz ogólnych dyskusji i rozwiewania wątpliwości.

Prace konkursowe można będzie umieszczać w oddzielnym temacie, który założę po zamknięciu listy uczestników (6-7 listopada).
Ostatnio zmieniony przez Odyn 6 Listopad 11, 19:05, w całości zmieniany 11 razy  
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 24 Październik 11, 17:04   

Mam pytanie, w jaki sposób zwycięzca otrzyma grę? Czy za pomocą przesyłki czy w jakiś inny sposób?
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 24 Październik 11, 17:47   

Grę dla zwycięzcy prześlę pocztą, chyba, że będę dysponował tylko wersją elektroniczną ze Steam'a.
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 24 Październik 11, 18:19   

Można zrobić kilka rzeczy? Na pewno wezmę udział.
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 24 Październik 11, 20:55   

Odyn napisał/a:
... - może nas ktoś zaskoczy czymś innym?

Innymi słowy, rodzaj pracy dowolny? Może być np opowiadanie, luźniejsza grafika, rysunek itp?
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 24 Październik 11, 21:29   

Szeryf99 napisał/a:
Można zrobić kilka rzeczy? Na pewno wezmę udział.

Na początku myślałem, żeby jedna osoba mogła przesłać tylko jedną pracę. Przemyślałem jednak sprawę.
Każdy uczestnik może przygotować dowolną ilość prac, ale wszystkie muszą być z tej samej kategorii (np. 4 mapy albo 15 nowych artykułów na stronę).

Cytat:
Innymi słowy, rodzaj pracy dowolny? Może być np opowiadanie, luźniejsza grafika, rysunek itp?

Tak, rodzaj pracy jest dowolny. Trzeba jedynie trzymać się tematyki Strongoldów. Opowiadania o Muminkach albo rysunki kucyków wyjących do księżyca nie są nam do niczego potrzebne ;)
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 24 Październik 11, 21:44   

Odyn napisał/a:
Tak, rodzaj pracy jest dowolny. Trzeba jedynie trzymać się tematyki Strongoldów. Opowiadania o Muminkach albo rysunki kucyków wyjących do księżyca nie są nam do niczego potrzebne ;)

Jeśli kucyki będą przy tym podróżować po królestwie Wilka to może być? Chodzi mi oczywiście o wymagany stopień nawiązania do serii.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 25 Październik 11, 09:48   

Zgłaszam się do zrobienia artykułu (konkretnie to 21 artykułów) na stronę. Jest to opis przejścia wszystkich misji Stronghold.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 11, 15:18   

Lord Smerf napisał/a:
Jeśli kucyki będą przy tym podróżować po królestwie Wilka to może być? Chodzi mi oczywiście o wymagany stopień nawiązania do serii.

Trudno jest konkretnie określić stopień nawiązania. Liczę na Wasz zdrowy rozsądek i wyczucie ;)
Przypominam też, że zgłaszając się do konkursu trzeba przedstawić temat pracy. Jeśli ktoś za bardzo wyjedzie poza ramy Twierdzy, to będę interweniował jeszcze przed dopisaniem do listy uczestników.

Tay napisał/a:
Zgłaszam się do zrobienia artykułu (konkretnie to 21 artykułów) na stronę. Jest to opis przejścia wszystkich misji Stronghold.

Temat przyjęty :)
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 11, 17:01   

Cóż, chętnie podjąłbym się jakiegoś zadania, ale to co mnie najbardziej interesuje zostało już przeze mnie wykonane :D . Czy mogę jako prace konkursową wstawić ten o to poradnik do "shc multiplayer": http://strongholdnet.gry-...?t=2429&start=0 , jeśli uzupełnię go o brakujące treści, czyt. kilka innych technik walki, jakieś ciekawostki, trochę info o najlepszych graczach i klanach, obsługa GameRagner'a i wiele innych drobnostek? Jak jest taka możliwość to proszę mnie wpisać, jeśli nie ma takiej możliwości to zastanowię się nad innym tematem.
Ostatnio zmieniony przez Kupiec Hrupkuw 25 Październik 11, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzyżowiec 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza, Twierdza Krucjata, Twierdza 3
Wiek: 26
Posty: 17
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 11, 18:52   

Ja wezmę udział, mogę napisać recenzję SH3(już mam).
P.S. W związku z tym nie chcę brać udziału w losowaniu nagród, biorę udział tylko dla "zabawy" lub inaczej "dobra ogólnego" :D (nie wiem jak to określić :) )

I jeszcze pytanie mam, gdzie trzeba wysłać?
_________________
Crusader forever!!!!!!!!!!!!!
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 11, 19:16   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Czy mogę jako prace konkursową wstawić ten o to poradnik do "shc multiplayer": http://strongholdnet.gry-...t=2429&start=0, jeśli uzupełnię go o brakujące treści, czyt. kilka innych technik walki, jakieś ciekawostki, trochę info o najlepszych graczach i klanach, obsługa GameRagner'a i wiele innych drobnostek? Jak jest taka możliwość to proszę mnie wpisać, jeśli nie ma takiej możliwości to zastanowię się nad innym tematem.

Niestety nie mogę przyjąć pracy, która została już wcześniej opublikowana i zostanie tylko poprawiona. To będzie nie fair w stosunku do tych, którzy zaczynają tworzenie od zera. Moderatorzy również są tego zdania.
Spróbuj wymyślić inny temat.

Krzyżowiec napisał/a:
Ja wezmę udział, mogę napisać recenzję SH3(już mam).
P.S. W związku z tym nie chcę brać udziału w losowaniu nagród, biorę udział tylko dla "zabawy" lub inaczej "dobra ogólnego" :D (nie wiem jak to określić :) )?

Nie mam nic przeciwko takiemu rozwiązaniu. Jeśli Twoja praca zajmie wysokie miejsce, to po prostu nagroda rzeczowa powędruje do kolejnej osoby na liście. Pozostałe nagrody (publikacja tekstu, hala sławy) nadal będą Ciebie dotyczyć.
Zostałeś dopisany do listy uczestników.

Krzyżowiec napisał/a:
I jeszcze pytanie mam, gdzie trzeba wysłać?

Prace konkursowe można będzie umieszczać w oddzielnym temacie, który założę po zamknięciu listy uczestników (6-7 listopada).
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 11, 20:42   

To prawda, wstawienie już zrobionej pracy i tylko "poprawienie jej" byłoby niesprawiedliwe wobec innych uczestników, jednak chyba trochę źle mnie zrozumiałeś, dlatego wziąłem w cudzysłów powyższy cytat (co ja gadam, cytaty zawsze bierze się w cudzysłów :mrgreen: ) . Tak na prawdę treść poradnika mogłaby wzrosnąć aż trzykrotnie, a nie wiem czy go widziałeś zatem mówię Ci, że jest bardzo długi, pewnie jeden z najdłuższych artykułów na tej stronie. Oznaczałoby to, że wykonam podobną ilość pracy względem reszty, jednak... to i tak nie byłoby sprawiedliwe :D . Pomimo podobnego wysiłku miałbym dłuższą (jeśli więcej znaczy lepiej :shock: ) pracę.
Na pewno znalazłbyś jeszcze mnóstwo argumentów, ale i tak nie zamierzałbym się o to spierać.
Tą /\ część posta można uznać za spam :-D .

Pisząc te słowa, nie podjąłem jeszcze decyzji, lecz zamierzam to zrobić teraz!
Chwila zastanowienia...

Jednak moje serce ciągnie do starego dobrego crusader'a multiplayer, postanowiłem wykonać całkiem nowy poradnik. Ze starego nie będzie ściągnięte nic, oprócz jednego screen'a z mapami multiplayer. Nowy poradnik, będzie miał inną budowę, inne działy i wiele więcej informacji, jeśli uda mi się przekazać wszystko co zamierzam, treść artykułu będzie 3-4-krotnie większa. Postaram się też o napisanie drugiego artykułu o całkiem innej tematyce.

Prosiłbym o wpisanie mnie na listę z tematem "poradnik do shc multiplayer".

EDIT: Przepraszam za tą zmianę, ale jednak nie podejmę się powyższego zadania z pewnych powodów. I tu nasuwa mi się pytane, bo chciałbym zrobić kampanie do sh1 - czy tą pracą mam szanse zająć wysokie miejsce? Wiem, że pytanie trochę dziwne, bo przecież jest to w kategoriach, ale trudno porównać dobry artykuł z jakąś kampanią, a artykuł na stronę na pewno bardziej się przyda, można to porównać do programu telewizyjnego "Mam Talent", gdzie trudniejsze jest porównanie kogoś kto śpiewa, z kimś kto tańczy. Pytanie na pewno nie na miejscu, ale tak mnie to męczy, że musi mnie ktoś uspokoić :-) .
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 11, 15:28   

Kupiec Hrupkuw, dodałem Cię do listy uczestników. Jednak nie do końca podoba mi się to, że będziesz tworzył coś, co już wcześniej opracowałeś. Jeśli na prawdę nie masz innego pomysłu i nie przeszkadza Ci to, że przy końcowej ocenie obniżę wynik za powtórzenie tematu, to możesz zabrać się do pisania.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 11, 19:29   

Artykuł nt. Stronghold Kingdoms zawierający wszystko co potrzeba (opis budynków, poradnik początkowy). Wolne to to jeszcze? :)

EDIT. W sumie trochę już na stronie jest na ten temat. Ale myślę, że jest zdecydowanie więcej do opisania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz