ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Gry Horrory
Autor Wiadomość
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 16 Maj 13, 12:06   

Silent Hill wg. mnie ;) .
_________________
Andrzej Breivik
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 13, 16:44   

Ja uważam, że straszną grą jest Nosferatu : The wrath of malachi. Ma dość mroczny klimat oraz - nie wiem jak to napisać - dającą się we znaki samotność, która razem z niepokojem mogą dopełnić seans grozy :P Grafika najlepsza nie jest, ale potrafi przestraszyć lub na chwilę sparaliżować ;) Pod koniec gry gracz raczej się przyzwyczaja, ale nadal jest w porządku jeśli chodzi o grozę.
 
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 13, 23:46   

Świetną grą była podrzucona jeszcze na boardzie (ach, łezka się w oku kręci :D ) internetowa gra The Stone of Anamara. Niestety, wyszła tylko jedna część, druga była w przygotowaniu ale - z tego co wyczytałem w Internecie - jej autor zginął bodajże w wypadku samochodowym. Dzieło cały czas jest w sieci (a przynajmniej jak patrzyłem kilka miesięcy temu) przy czym w międzyczasie coś się niestety pewnie w bazie danych skopało bo napisy tak jakby nie działają.
A co się tyczy gier do kupienia to wiele dobrego słyszałem o "Amnesii", którą to kiedyś muszę kupić. Jak patrzyłem na YT (między innymi na filmik autorstwa słynnego klocucha12 :D ) to zapowiada się pysznie.
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 13, 10:27   

Nie znam się na najnowszych grach, ale dawno, dawno temu fajnymi grami tego typu były wg. mnie The Devil Inside, czy The Suffering. Oczywiście są to stare gry, a jak mówiłem nie miałem "przyjemności" zagrania w nowsze gry tego typu, co najwyżej widziałem filmiki na YouTube z Amnesia: The Dark Descent, Cry of Fear, czy Condemned: Criminal Origins. Jednak granie, a oglądanie to dwie różne rzeczy :) .
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 13, 14:33   

Nie mam nerwów do horrorów, jedyna gra w którą grałem z tej kategorii to Slenderman ;p. Nigdy nie zdobyłem ośmiu kartek...
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 13, 17:46   

Grałem w Amnesie w tamtym roku, a teraz właśnie przechodzę drugi raz, bo gra jest po prostu świetna. A co do strachu? Nie grałem w wiele horrorów, ale jestem po prostu pewny, że straszniejszej gry nie znajdziecie. Granie na słuchawkach po 23, samemu w pokoju i bez lampki to po prostu hardcore i człowiek zaraz od zmysłów odchodzi :D Nigdy tak grając nie wytrzymałem dłużej niż 10 minut, chyba że byłem pewny, że w jakimś miejscu nie ma zagrożeń.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz