ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem ze spolszczeniem
Autor Wiadomość
Solejuk 
Wędrowiec

Gra w: SH2, SH-K
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 11, 18:35   Problem ze spolszczeniem

Witam, mam problem i mam już go dość. Szukałem dużo, ale nic nie opisuje mojego problemu. Otóż instaluję twierdzę i nie mogę zainstalować patcha polonizującego. Po instalacji bez żadnych patchów wersja gry to 1.3D. Z tego co pamiętam instalują się dwa patche (jest wybór, grasz czy pobierasz). I tu zadaję pytanie : Na której wersji angielskiej zainstalować patcha polonizującego? Mam go na drugiej płytce i przycisk jest.. szary. Po prostu nieaktywny, nie mogę nic zrobić. Pomocy, mam dość reinstalowania.
 
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 11, 20:02   

http://strongholdnet.gry-...p?p=31471#31471

Was it useful?
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Solejuk 
Wędrowiec

Gra w: SH2, SH-K
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 11, 10:34   

Niezupełnie, bowiem spolszczyło mi tylko słownie. Dalej nie widzę tego, na czym mi zależy, czyli przetłumaczonych nazwach różnych rzeczy. ''Postaw skład Panie'' Zaznaczam, i widzę ''Stockpile''.

EDIT: Taki jestem cwany, że ściągnąłem spolszczenie napisów z tej strony i teraz mam całe. Chociaż w sumie nad tymi dialogami się zastanawiam, bo te odgłosy są jakieś sztuczne. I nie takie śmieszne.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz