ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
9 Wrzesień 11, 12:23
Trudniejsi przeciwnicy
Autor Wiadomość
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 11, 21:11   Trudniejsi przeciwnicy

Czy dałoby się jakoś utrudnić przeciwników komputerowych? Bo gra w skirmishu wydaje mi się coraz łatwiejsza.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 31 Lipiec 11, 17:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 11, 10:21   

Jak rośnie Twoje doświadczenie w grze to musi stawać się coraz łatwiejsza. Możesz spróbować SHC: E, tam masz więcej jednostek i chyba to trochę utrudnia.

Ale ja i tak polecam multiplayer, tam masz najtrudniejszych przeciwników. Nawet bardzo słaby gracz-człowiek jest dużo lepszy od schematycznego bota więc gra jest po prostu ciekawsza.
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 11, 15:22   

DonKamillo napisał/a:
Jak rośnie Twoje doświadczenie w grze to musi stawać się coraz łatwiejsza. Możesz spróbować SHC: E, tam masz więcej jednostek i chyba to trochę utrudnia.

Ale ja i tak polecam multiplayer, tam masz najtrudniejszych przeciwników. Nawet bardzo słaby gracz-człowiek jest dużo lepszy od schematycznego bota więc gra jest po prostu ciekawsza.


Na multipalyerze nie moge grać bo mam Warchesta a na GR prawie wszyscy mają zwykłego Kruska :-/

A czy może za pomoca AIV editor można utrudnić przeciwnika np. postawić więcej warsztatów i domów
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 3 Wrzesień 11, 11:14   

Oczywiście że można tak zrobic, ale wtedy np. trzeba postawic botowi więcej chat co = więcej żarcia jest u niego zjadane. Natomiast boty robią określoną ilośc budynków żywnościowych więc trudniej byłoby mu to wykarmic. W ten sposób spadałaby mu popularnośc przez co byłby jeszcze łatwiejszy do zniszczenia :-D
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 3 Wrzesień 11, 12:20   

Chodziło mi o utrudnienie a nie ułatwienie przeciwników, a po za tym ten temat jest już od dawna nieaktywny.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 3 Wrzesień 11, 15:57   

STRONGer napisał/a:
Chodziło mi o utrudnienie a nie ułatwienie przeciwników, a po za tym ten temat jest już od dawna nieaktywny.



maciekolos wyjaśnił Ci dlaczego bez sensu jest takie ulepszanie ;) Bo starając się ulepszyć jeszcze pogorszysz sprawę ;D
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 3 Wrzesień 11, 19:02   

Dla mnie jednak jest sens ulepszania.

Do Moderatorów: Proszę o zamknięcie tematu gdyż uzyskałem odpowiedź na moje pytanie i nie widzę sensu by nadal w nim pisano.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz