ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Mogę nauczyć podstaw gry na MP
Autor Wiadomość
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 10:47   Mogę nauczyć podstaw gry na MP

Są na tym forum jeszcze osoby, które grają na multiplayer?
Jeżeli jest ktoś chętny do gry, to mogę nauczyć podstaw, sam jeszcze nie za bardzo ogarniam, ale coś tam już potrafię.
Zachęcam do gry, gdyż jest to naprawdę świetna zabawa (napewno lepsze niż gra z botami).

ID na GR: 1170132
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 3 Kwiecień 11, 18:20   

Bardzo dobra inicjatywa jeśli chcesz uczyć podstaw... samemu ciężko jest się nauczyć z tego względu, że trzeba mieć dużo cierpliwości bo na początku praktycznie wszystko co się gra to się przegrywa jak gra się z ludźmi ogarniającymi multi a oni też rzadko chcą grać z początkującymi...
 
 
Makbet 
Wędrowiec

Wiek: 32
Posty: 9
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 10 Maj 11, 12:54   

Obawiam się że na tym forum nikt już nie gra na multi no może z wyjątkiem kilku osób(Lutel,DonKamillo,Ja,Atylla,Kamilsoon).Reszta najwyraźniej woli robic kampanie do strongholda...
_________________
...
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Maj 11, 14:47   

Ja czasem gram na multi ;) Rzadko, ale gram.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 11, 09:25   

A szkoda, że rzadko bo Firefly niechcący zrobiło świetną grę pod multi, szkoda, że o tym nie wiedzą i nie promują jej...
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Maj 11, 02:55   

No niestety ale ostatnimi czasy bardzo duzo Polaków pojawiło się na gameranger ,praktycznie zawsze jest otwarty jeden lub kilka "polskich" roomów. I można pograc dla zabawy . Nie mowie juz nawet o profesjonalnej grze kiedy ogarnie się co i jak ,wstępuje się do klanu i toczymy pojedynki z najlepszymi graczami na świecie :) . Wtedy to dopiero jest ciekawie. :D Nauczyc się w miare dobrze grac wcale nie jest tak łatwo.Trzeba co najmniej te pare godzin spędzic dziennie ucząc sie podstaw,wciąż doskonalac technike gry,szybkosc,umiejetnosci walki itp :)


PS:A Ty Makbet żyjesz :D ? Pojawił byś się w koncu na gr :D
Ostatnio zmieniony przez Kacper 20 Maj 11, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Makbet 
Wędrowiec

Wiek: 32
Posty: 9
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 28 Maj 11, 02:00   

Żyje i mam się bardzo dobrze.Dzisiaj np grałem :) Nawet zapisałem się na event tyle że w pierwszej rundzie trafiłem na Lusenrada :D wiec ...:D A co z tb tez widzialem ze się zgłosiłeś ale w rozpisce nie widze twojego nicku ;/
_________________
...
 
 
Mizerykordia 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 8 Czerwiec 11, 23:47   

Ja również gram. Nick na GameRanger: Mizereykordia. Co prawda gram od kilku dni dopiero, nie jestem jeszcze pr0, ale całkiem dobrze mi idzie. Więc jeśli ktoś chciałby pograć, to śmiało pisać.
 
 
valdar 
Wędrowiec

Gra w: Crusader
Wiek: 27
Posty: 8
Skąd: Tarnawa Górna
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 11, 17:22   

Też w najbliższej przyszłości zabawię na multi ;p Miałem chwilę przerwy z grą bo zmieniałem Windowsa i nie miałem jakoś ochoty na SH, ale już mnie ta ochota odwiedziła i pobieram na nowo SH:C. Fajnie by było potoczyć pojedynki z ludźmi, a nie sztuczną inteligencją.
 
 
Halt 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 11, 15:54   

Ja chętnie zagram i mogę nawet poduczyć gry i podstaw, także pisać do mnie na GG
35847625 :-P
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 21 Lipiec 11, 21:45   

Grałbym na multi ale ja nam warchesta a prawie wszyscy na GR mają zwykłego kruska:(
 
 
WormeK 
Wędrowiec

Gra w: Crusader
Wiek: 29
Posty: 1
Skąd: Iskrzynia
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 11, 16:00   

Mnie tu już pewnie nikt nie pamięta, swego czasu grałem z powodzeniem na multi w Crusadera.
Z ciekawości, jak ta społeczność teraz działa zainstalowałem grę na nowo, ale po pierwszych grach wiem, że bardzo wzrósł poziom w porównaniu do kilku lat wstecz oraz że prawie wszystkiego zapomniałem, ale cóż ;]
_________________
Pisałem po monitorze 5 minut, ale ten podpis mi nie wyszedł :(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz