ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Strona
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 18 Lipiec 11, 18:53   

Kod jak na generator przystało kiepskawy, ale cóż... :P
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 18 Lipiec 11, 19:03   

Ja też kiedyś bawiłem się Aristeerem ;p A mówiłeś, że sam pisałeś w html.. zdecyduj się człowieku.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 11, 07:55   

Artiester zawsze używam jak komuś mam zrobić na szybko , ponieważ po co mam marnować swój czas na takie bzdury ... ;)

Tay napisałeś do Werta ?
Nie odpisuje więc nici z dokończenia modu.
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 19 Lipiec 11, 10:52   

Zohan napisał/a:
Artiester zawsze używam jak komuś mam zrobić na szybko , ponieważ po co mam marnować swój czas na takie bzdury ...



Ja tam wolę marnować swój czas na "takie bzdury" - przynajmniej mam stronę zrobioną dokładnie tak jak chcę, przy okazji uczę sięczegoś, co może mi się przydać w przyszłości, a nawet już się przydało. A jeśli masz robić stronę do tego moda "na szybko" to lepiej w ogóle nie rób. Nie pisałem do werta, bo nie widzę sensu skoro dałem Ci do niego gg. Może jest po prostu na wakacjach?
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 11, 20:56   

Przydałaby się jakaś deklaracja ze strony wert'a - czy zamierza to mimo wszystko kontynuować(jakoś nie sądzę, żeby prace się ostatnio posunęły do przodu).

Jak już przy modzie - http://www.youtube.com/watch?v=YecyooVRt0Y . Trochę dziwne jest to, że tyle osób pisze o tym, że modele 3D są ściągnięte z jakiejś innej gry. Nie chcę nikogo osądzać, ale... jeśli ktoś kojarzy te modele -, warto wiedzieć na czym stoimy...
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 11, 21:02   

Lord Smerf napisał/a:
Przydałaby się jakaś deklaracja ze strony wert'a - czy zamierza to mimo wszystko kontynuować


Myślę, że wert znowu chce nas zaskoczyć. Tak samo jak z tym modem do tworzenia kampanii. ;)
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 11, 21:06   

Program do tworzenia kampanii świadczy o tym, że nie bardzo ma ochotę/możliwości tworzenia moda. Po prostu mówię - lepiej wiedzieć, czy on sam ma ochotę dalej się tym zajmować.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz