ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
1 Czerwiec 12, 17:20
Konkurs na mapę do SH 1
Autor Wiadomość
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 11, 12:12   

Tay - oglądałem co to za zamek i rzeczywiście jest bardzo ładny. ;)

PS. Też mam niedaleko domu zamek, bo mieszkam w okolicach Ojcowa, a tam jest zamek Na Pieskowej Górce. ;)
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 11, 14:09   

Coś czuję, że konkurs może być ciekawy. Swoją drogą to też robię mapę, zanim zrezygnowałem z konkursu to miała być właśnie konkursowa, ale stwierdziłem, że jest zbyt mało ambitna na konkurs. U mnie w Bielsku-Białej jest zamek Książąt Sułkowskich.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Krzyzak 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 44
Skąd: Przasnysz
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 11, 15:27   

Ja mieszkam niedaleko Ciechanowa gdzie też znajduje się zamek :) dosyć prosty do zrobienia, chyba po konkursie go zrobie :)
Ja trochę wziąłem z rekonstrukcji zamku, a troche też wyobraźnia :) ale chyba nie mam szans na podium..... za wysoki poziom.
 
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 11, 18:17   

Krzyzak napisał/a:
za wysoki poziom.

Z tym to się raczej nie zgodzę, większość najlepszych mapmakerów jest w jury, oprócz Lordmicha i Olowka. Siwy prezentuje moim zdaniem najwyższy poziom z uczestników.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 16 Lipiec 11, 19:16   

Zgadzam się ;) Choć być może ktoś zaskoczy jury ;)
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 11, 20:30   

Ja uważam niestety, że mój zamek w kształcie koła nie ma szans na zwycięstwo, no ale może port i podgrodzia podniosą ocenę ;-) . Natomiast krajobraz uważam, że mi wyszedł na mój poziom robienia map, gra się również ciekawie, dużą role odgrywają trebusze ustawione na "zaporze obronnej" z którym strzelamy krowami w przeciwnika. Na początku dałem możliwość budowania farm krów, ale wtedy miałem przed ostatnimi inwazjami około 200 krów więc gra się tylko na tym opierała. Teraz są 2 farmy krów za zamkiem, koło portu (których wrogowie nie mogą zniszczyć) i 3 w małej wiosce przed zamkiem, których warto bronić.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 16 Lipiec 11, 20:33   

Kurczę, ja jeszcze krajobrazu nei zrobiłem o_O
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 11, 20:58   

Threeth napisał/a:
Krzyzak napisał/a:
za wysoki poziom.

Z tym to się raczej nie zgodzę, większość najlepszych mapmakerów jest w jury, oprócz Lordmicha i Olowka. Siwy prezentuje moim zdaniem najwyższy poziom z uczestników.


Jak jest Siwy to ja nie mam po co robić tą mapę. xD
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 17 Lipiec 11, 13:34   

Nie przesadzajmy ;]. Jeszcze nie zacząłem nawet tej mapki robić, bo zupełnie pomysłu coś, ani weny nie ma ;/.
 
 
Krzyzak 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 44
Skąd: Przasnysz
Medale: Brak

Wysłany: 18 Lipiec 11, 20:17   

Ja musze tylko dopracowac krajobraz i fabule napisac i koniec :) mimo ze nie mam szans na podium to jestem dumny ze swojej pracy :) najlepsze w tym wszystkim jest fakt ze podczas pracy obserwuje sie caly proces - tworzy sie cos z niczego
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 11, 09:09   

Niestety, ja nie prześlę swojej mapy, coś mi się w folderze z mapami zepsuło. :(
Można mnie wykluczyć z konkursu. ;)
 
 
fubu35 
Wolny chłop


Gra w: Wszystkie
Wiek: 28
Posty: 71
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 4 Sierpień 11, 02:17   

Z chęcią wezmę udział xd..wprosze się.
_________________

 
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 11, 16:23   

fubu35 musisz się pośpieszyć z mapą, Erek spróbuj jeszcze poszukać, może ktoś z bardziej doświadczonych mapmakerów Ci pomoże.
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 4 Sierpień 11, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 11, 17:21   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Erek spróbuj jeszcze poszukać, może ktoś z bardziej doświadczonych mapmakerów Ci pomoże.


Nikt, nie pomógł i nie pomoże, przecież zakładałem temat o tej sprawie, ale nikt nie pomógł. :( (Nie znaczy to że nikt nie był chętny! ;) )
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 11, 17:31   

Przypominam, że zostało już niewiele ponad tydzień na oddanie mapy, tak więc trzeba się pośpieszyć, ja swoją oddam do użytku prawdopodobnie jutro albo nawet dzisiaj. Z racji ilości uczestników ewentualne nagrody tylko za pierwsze i drugie miejsce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz