ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
30 Sierpień 11, 14:03
[mapa] Problem
Autor Wiadomość
Januszowski5
[Usunięty]



Wysłany: 28 Czerwiec 11, 09:54   [mapa] Problem

Mam takie jeden problem, w sprawie edytowanie mapy. Chodzi mi tu o:

- Jak dac powtarzanie inwazji? (Jak w mojej mapie dałem na jedna inwazję powtorzenie 10 razy to mi sie nie powtarzała:(
- Chodzi mi zdobywanie zamku. jak zrobić by zdobyć wrogi zamek po wyeleminowaniu wojsk broniących?
- Dało by sie zrobić cos takiego by móc dac zabicie lordów ale odzielnie? np. Zabij Węża, Zabij Wieprza.

Proszę o szybką pomoc!
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 11, 10:40   

Jeśli chodzi o drugi podpunkt to trzeba ściągnąć gotowca/ przerobić pierwszą misję historyczną odpowiednim programikiem.
Ostatni chyba nie do końca rozumiem ;)
_________________

 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 28 Czerwiec 11, 12:52   

Powtarzanie inwazji ustawia sie zeby powtarzalo co ile miesiecy a nie ile razy. Jak chcesz wal;nac kilka takich samych inwazji pod rząd musisz je ręcznie wstawić.
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 11, 19:17   

A ja mam problem z czymś na kształt 3 punktu. Mianowicie ustawiłem w edytorze cele:
Wrogi lord zabity
Brak wroga na mapie
Wykonałem cele, fajnie, ale coś nie wygrywam. Patrzę na cele, a tam zamiast tych dwóch:
Zabij Wieprza
Co z tym zrobić?

A na pytanie odpowiedzi nie znam.
_________________
I'm Richard the Undead Warlock, Master of Magma, Chief Warlock of the Broders of Darkness, Lord of the Thirteen Hells, Master of Bones, Master of Fire, Emporor of the Black, Lord of the Undead and the Mayor of the little village up the coast.
 
 
Baron Von Rychu 
Osadnik


Gra w: Twierdza Krzyżowiec 2
Wiek: 33
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 29 Czerwiec 11, 21:50   

Musiałeś ustawić w warunkach wygranej zabicie Twoich jednostek albo lorda i takie jaja wychodzą. Raz zrobiłem ze miałem Zabij Węża Wilka i Wieprza na jednej mapie tyle ze cele były wypełnione dopiero jak zabili mi ludzi i lorda. Jeśli chce się żeby działały poprawnie to trzeba będzie edytować misje z kampanii.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz