ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Czyszczenie mapy
Autor Wiadomość
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 11, 15:05   Czyszczenie mapy

Mam pewne ważne pytanie: wie ktoś może z was jak wyczyścić mapę z kampanii w SHC ?
Próbowałem skopiować plik z folderu maps, zamienić save'a na plik map, ale za żadnym razem nie mogłem znaleźć mapy w edytorze. Proszę bardzo o pomoc.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 11, 15:45   

Musisz znaleźć i pobrać program do zdejmowania zabezpieczeń z map, nie pamiętam nazwy. Coś w stylu Map tools... Poszukaj w google i na strongholdheaven.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 11, 17:54   

Crusader map tools dokładniej.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 11, 18:19   

Próbowałem tego programu, ale ciągle wyskakują mi errory.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 11, 20:57   

W tym wypadku raczej się nie da. Możesz spróbować zamienić końcówkę .map na .sav i wczytać(wczytać zapis, nie mapę), powinno wejść w edycję mapy, ale nie gwarantuje, że to działa, bo nie próbowałem.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 11, 21:32   

Dobra, udało mi się odblokować mapę innym unlockerem, ale mam jescze jedno pytanie - da się umieścić w edytorze lorda arabskiego ? Wiem, że można zmienić save'a ze skirmisha na mapę, ale wtedy wszystko jest jak w potyczce. Mnie dziwi to, że jak odblokowałem jakąś mapę z kampani historycznej, gdzie był szach arabski, to na jego miejscu po otwarciu mapy znajdował się normalny lord krzyżowiec. Dziwna sprawa dość...
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 11, 21:34   

Możesz zawsze zmienić typ mapy ze skirmish na "zwykłą" naciskając alt+, (tak, chodzi o przecinek) w głównym ekranie edycji mapy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz