ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Siły Zbrojne [STRONGHOLD]
Autor Wiadomość
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 11, 15:40   

Rób jak uważasz, według mnie najważniejsze jest, żeby było perfekcyjnie zrobione. :-P :-P
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 11, 15:43   

No właśnie mi chodzi o single player pisząc:

-Solucje do wybranych misji kampanii SHC


P.S Jeśli interesujesz się SHC to pograj trochę w multiplayer, powinieneś się wciągnąć. Zobaczysz wtedy, że single player jest po prostu nudny...
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 4 Kwiecień 11, 18:58   

DonKamillo napisał/a:
No właśnie mi chodzi o single player pisząc:

-Solucje do wybranych misji kampanii SHC


P.S Jeśli interesujesz się SHC to pograj trochę w multiplayer, powinieneś się wciągnąć. Zobaczysz wtedy, że single player jest po prostu nudny...

Dobrze więc napiszę poradnik co do misji w Stornghold, a co do mp, to spróbuje sobie zagrac, ale rozumiem, iż trzeba przy instalacji zainstalowac SpyArcade , czy GameArcade, albo coś w tym stylu, żeby grac w mp. ?
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 11, 19:04   

Osobiście nigdy nie grałem, ale wiem, że mało kto korzysta z GSA - bardziej popularny jest Gameranger.

Co do poradnika do misji w SHC, to radzę po prostu kontynuować ten wątek: http://strongholdnet.gry-...p?p=26684#26684 . Jak widać, duża część misji jest już opisanych, natomiast pamiętaj o tym, że misje opisujemy po kolei(bez "przeskakiwania" żadnej).
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 11, 19:56   

Teraz na GSA nikt nie gra, wszyscy grają na GameRanger. Bardzo prosty do obsługi program.
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 5 Kwiecień 11, 17:38   

DonKamillo napisał/a:
Teraz na GSA nikt nie gra, wszyscy grają na GameRanger. Bardzo prosty do obsługi program.

Chyba mam na płycie ten GamerRAngerr, a czy jest coś takiego jak GamerArcade ?
 
 
 
Lordolis 
Wędrowiec


Gra w: SC,SCE,S1,SK,S2
Wiek: 25
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 11, 17:47   

tak jest coś takiego
_________________
Na Wojne Po Wiare i Honor !
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 11, 17:59   

GSA to Game Spy Arcade.
W SHC w tej chwili nikt przez to nie gra bo długo SHC "miało bana" za to, że bodajże któryś z graczy scrackował stronę eventu na GSA...

Instalka GR zajmuje kilkanaście MB więc nie ma problemu.
Wpisz w google game ranger i wszystko po 10 minutach masz zainstalowane na kompie.

Tutaj Attyla oferuje pomoc początkującym w nauce podstaw gry. Ustaw się z nim na partyjkę to Cię wprowadzi...

Kod:
http://strongholdnet.gry-online.pl/viewtopic.php?t=2170


Jak będziesz miał jakieś wątpliwości to pytaj na forum albo PM.
 
 
Duncan 
Wolny chłop

Posty: 50
Skąd: Dolnośląskie
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 5 Kwiecień 11, 18:50   

Kiedyś chciałem grać na GSA ale coś mi nie wychodziło wyskakiwały jakieś błędy, zrezygnowałem, ściągnąłem Hamachi - też dobry program ale troszkę więcej pracy :) .
Polecam Gameranger szybki no i nie ma tam za bardzo nic do nie rozumienia .
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 11, 20:09   

To ze względu na to, że GSA łączy się grą jeśli można tak powiedzieć a hamachi robi sieć przez którą łączy komputery dzięki czemu nie ma problemu wtedy gdy ktoś. ma np wewnętrzne IP.
A GR łączy funkcje i GSA poprzez ogólne lobby i robienia sieci (nie wiem dokładnie jak to działa od strony technicznej w GR) jak w hamachi. Efekt taki, że odkąd GR zrobił się popularny w SHC multiplayer zaczęło grać dużo więcej ludzi.
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17 Lipiec 11, 09:53   

Dla początkującego to świetny poradnik zwłaszcza że niektòrym niechce się czytać książeczki.
 
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 21 Lipiec 11, 21:53   

Kacper napisał/a:
Ekhem... Doceniamy podjęty trud, ale... :P http://stronghold.gry-onl...hp?id=jednostki


To że na tej stronie jest to nie znaczy że odgapił. W instrukcji i poradniku (w pudełku z grą) też to jest i to tam jest główne źródło tych informacji:)
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 21 Lipiec 11, 22:00   

STRONGer napisał/a:
Kacper napisał/a:
Ekhem... Doceniamy podjęty trud, ale... :P http://stronghold.gry-onl...hp?id=jednostki


To że na tej stronie jest to nie znaczy że odgapił. W instrukcji i poradniku (w pudełku z grą) też to jest i to tam jest główne źródło tych informacji:)


No i właśnie oto chodzi, że już jest i nie trzeba tego powtarzać.
 
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Lipiec 12, 17:18   

Bernkow napisał/a:
Kacper napisał/a:
Ekhem... Doceniamy podjęty trud, ale... :P http://stronghold.gry-onl...hp?id=jednostki

Ajj, no widzisz, i znowu ktoś mnie ubigł :) , ale chyba niech zostanie ten temat, może ktoś szybciej sobie na forum sprawdzi.

ps. A czy są wszystkie rzeczy, tzn, czy są jakieś artykuły o pożywiniu,jak najlepiej się rozwijac itp. ?
Bo jeśli nie to mógłbym zrobic pare takich myślę,że przydatnych tematów.


ja mam twierdzę antologię więc mogę robić poradniki!proszę o kontakt na pw :)
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz